Поради від Крамаренко:

Види брекет-систем

Кожна брекет-система відрізняється своїми плюсами і мінусами. Виберіть найбільш підходящу: металеву, керамічну, сапфірову, лінгвальну або безлігатурну. Сучасні брекети – це компроміс між красою і якістю.
Види брекет-систем

У світлі останніх тенденцій і впровадження в практику ортодонтії сучасних технологій, кількість видів зубних брекетів значно зросла. Особливим попитом користуються різні естетичні брекети і з’ємні брекети для дітей.

Для багатьох пацієнтів зовнішній вигляд брекет-системи має велике значення. Лігатурні брекети у свою чергу втрачають популярність, поступаючись першістю більш сучасним видам брекет-систем.

Окремо варто відзначити силіконові брекети, які за своєю суттю являються ортодонтичними капами.
Брекети на одну щелепу для виправлення прикусу встановлюються досить рідко, але за прогнозами в майбутньому ситуація зміниться.

Зубні брекети класифікуються за такими показниками:

  • матеріал, з якого вони виготовлені (сапфірові, керамічні, металеві тощо);
  • методика виправлення прикусу (саморегульовані і звичайні);
  • спосіб установки (вестибюлярні і лінгвальні).

Також не варто забувати, що існують і комбіновані види брекет-систем. Такі системи дозволяють істотно знизити вартість ортодонтичного лікування. Перед тим, як зробити вибір на користь того чи іншого типу, потрібно самому порівняти ціни на лінгвальні брекети, металеві, сапфірові тощо. Але вбудь-якому разі на кінцевий вибір брекет-системи впливає діагноз, поставлений лікарем-ортодонтом.


Вам сподобалася стаття ?
Рейтинг статті
5
Оцінити
(32)

Догляд за брекетами Зубні щітки для брекетів, йоржики, та інші пристосування допоможуть вам підтримувати правильну гігієну брекетів.
Ортодонтія Виправляючи неправильний прикус, ви усуваєте можливі негативні наслідки. Які саме і як їх лікувати? Поради лікарів-ортодонтів.
Ціни на брекети Цена брекетов составляет от 3500 до 20000 грн. Стоимость брекет-системы зависит от материала пазов и технологий крепления. Самый дешевый вариант – металлические брекеты.
Керамічні брекети Керамические брекеты очень надежны. Они изготовлены по новой технологии,что позволяет брекетам не ломаться на протяжении всего лечения.
Лінгвальні брекети Не осталось ортодонтических центров, в которых бы не использовались лингвальные брекеты. Сегодня все клиники предлагают эти замечательные системы.
Металеві брекети За много лет железные брекеты исправили прикуса миллионам людей. Новые безлигатурные брекеты Damon – максимум скорости и комфорта. Лигатурная классика – для сильных духом. Стоит ли переплачивать за более дорогие системы лечения?
Сапфірові брекети Сапфировые брекеты эстетичны и незаметны на зубах. Установите их и вы не пожалеете о своем выборе!
Безлігатурні брекети Отличия безлигатурных брекетов от традиционных лигатурных. Основные достоинства самолигирующих брекетов. Цены на безлигатурные ортодонтические конструкции.
Невидимі брекети Поставив невидимые брекеты, вы скроете от окружающих факт лечения прикуса. Стоимость лингвальных брекет-систем.
Брекети Damon Хотите установить брекеты Даймон? Отличный выбор! Средняя стоимость — от 6000 грн.
Використовуйте ваш обліковий запис на Facebook.com для входу на сайт.
Використовуйте ваш обліковий запис VKontakte.ru для входу на сайт.
Використовуйте ваш обліковий запис Google для входу на сайт.
Використовуйте ваш обліковий запис Мой Мир@Mail.ru для входу на сайт.
Яндекс.Метрика