Лінгвальні брекети

Лінгвальні брекети

Існує думка, що всі брекет-системи занадто помітні. Спростуванням цьому можуть служити лінгвальні конструкції. Лінгвальна брекет-система по праву вважається революційною технологією в ортодонтії. Вона дозволяє звести до мінімуму дискомфорт від лікування.

Аргументи на користь невидимих брекетів

Основними перевагами лінгвальних систем є наступні факти:

  1. Лінгвальна система непомітна для оточуючих, а отже, вам буде легко залишити факт вашого лікування в секреті. Спілкуйтеся, посміхайтеся для фото і взагалі, живіть повноцінним життям!
  2. Комфорт від носіння. Картина трохи затьмарюється першими днями після встановлення, коли йде звикання язика до нових об’єктів в ротовій порожнині та легких дефектів дикції. Однак незабаром ці проблеми відступають.
  3. Вартість. Недоречно вважати, що висока ціна невидимих брекетів є недоліком. Для виготовлення таких систем необхідний відтиск зубів, 3D-модель і подальше виготовлення брекетів за індивідуальним замовленням.
  4. Відсутні окислювальні процеси, алергічні реакції, не порушується емаль зуба і не утворюється зубний камінь. Важливо знати, що при носінні таких брекетів потрібно ретельно стежити за гігієною порожнини рота.

Яка вартість лінгвальних брекетів в Києві?

Лингвальные брекеты2.jpgНа ціну лінгвальної системи впливають 3 фактори: складність установки, подальше обслуговування і унікальність технології. В естетичній стоматології вартість послуги встановлення брекетів починається від 16000 грн. Багато клінік пропонують купити брекети в розстрочку, так що вам не доведеться відразу викладати всю суму. Крім того, портал MyDentist надає знижки до 30%.

Головне, про що не варто забувати, якщо вирішите використовувати невидимі брекети для виправлення прикусу, так це про регулярну та правильну гігієну ротової порожнини. Дотримуючись всіх настанов стоматолога, ви будете мати не тільки рівні, але і здорові зуби.

Не можете зважитися на лікування?

Порушення прикусу – проблема не тільки естетична. І це дуже важливо врахувати, наважуючись на лікування. Адже деформація зубного ряду може призвести до серйозних захворювань зубів і тканин ротової порожнини. А ось дискомфорт від носіння ортодонтичних систем при грамотному лікуванні можна звести до мінімуму.

Вам доведеться вибирати між вестибулярними (зовнішніми) і лінгвальними брекетами (невидимими, розташованими в ротовій порожнині з боку язика). Вестибулярні брекети сильно відрізняються і за ціною, і за якістю – вибір тут великий. Але навіть найкращі вестибулярні системи помітні.

Краще вдатися до допомоги лінгвальних брекетів, ціна на які істотно вище, зате процес лікування буде проходити непомітно для оточуючих.

  1. 90 відсотків дітей мають криві зуби. Спадковий фактор, порушення розвитку, погане харчування і шкідливі звички – основні причини викривлення прикусу і кривих зубів.

Лінгвальни брекети в Києві.

Рекомендовані
Показаний все місто. Показати ваш район?

Люмі-Дент (Позняки) бізнес

293
47 відгуків

Deutsch Dent економ

130
74 відгуку

Люмі-Дент (Оболонь) бізнес

98
85 відгуків

Healthy Dent бізнес

24
23 відгуку

Мед-Део Компані (м. Академмістечко) бізнес

21
23 відгуку

Клініка естетичної стоматології бізнес

19
26 відгуків

Вам сподобалася стаття ?
Рейтинг статті
4.5
Оцінити
(401)

Невидимі брекети Поставив невидимые брекеты, вы скроете от окружающих факт лечения прикуса. Стоимость лингвальных брекет-систем.
Брекети Інкогніто Наилучшими среди брекет-систем заслуженно признаны лингвальные брекеты "Инкогнито". Стоимость брекетов Incognito выше, чем других.
Використовуйте ваш обліковий запис на Facebook.com для входу на сайт.
Використовуйте ваш обліковий запис VKontakte.ru для входу на сайт.
Використовуйте ваш обліковий запис Google для входу на сайт.
Використовуйте ваш обліковий запис Мой Мир@Mail.ru для входу на сайт.
Яндекс.Метрика