Невидимі брекети

Невидимі брекети

Лінгвальні брекет-системи є по-справжньому невидимими і ні в якому разі не привернуть увагу оточуючих людей. Цей вид ортодонтичної конструкції отримав свою назву від латинського слова Lingua, що в перекладі означає «мова».

Загальне лікування за допомогою лінгвальних брекетів – це одночасно простий і в той же час, справді чарівний процес. На ділі все виглядає таким чином: на кожен зуб із внутрішньої сторони прикріплюється невелика металева скоба. Між собою подібні скоби з'єднані дугою. Ця дуга стягує зуби в потрібному напрямку, тим самим змушуючи їх обережно пересуватися.

Це означає, що невидимі брекети обережно і непомітно виправляють всі проблеми прикусу. Внутрішні брекети – це дуже поширена на сьогоднішній день система, що дозволяє виправити прикус як дитини, так і дорослого.

Переваги та недоліки

До плюсів подібної системи можна віднести наступні моменти:

  • вони починають давати видимий результат вже з першого дня і вам напевно захочеться зробити пару фото з першими змінами посмішки,
  • ризик виникнення і розвитку карієсу є мінімальним,
  • конструкція абсолютно прозора: це допомагає у догляді за ними і не створює душевного дискомфорту.

Однак, ми пропонуємо вам побалакати на чистоту, а тому, варто відзначити, що крім плюсів, невидимі брекети мають і цілий ряд мінусів:Невидимые брекеты.jpg

  • перший і, мабуть, найголовніший мінус – це висока ціна: брекет-система цього виду має середню вартість від 15000 до 20000 грн,
  • звикання може зайняти близько місяця,
  • процес носіння прозорих брекетів не надто великий, а от процес звикання і корегування системи в кріслі стоматолога –це тривалий і копіткий момент.

Результат застосування

Що ж бачите в дзеркало? З кожним днем ваша посмішка стає все більш сміливою і відкритою, гарною і щирою. Як тільки Ви помітите перші зміни, вам напевно захочеться продемонструвати їх всьому світу, посміхаючись і радіючи з кожного приводу. Погодьтеся, що може бути прекрасніше, ніж людина, яка ніколи не сумує і завжди готова посміхнутися цьому життю.

  1. 90 відсотків дітей мають криві зуби. Спадковий фактор, порушення розвитку, погане харчування і шкідливі звички – основні причини викривлення прикусу і кривих зубів.

Лінгвальни брекети в Києві.

Рекомендовані
Показаний все місто. Показати ваш район?

Люмі-Дент (Позняки) бізнес

293
47 відгуків

Deutsch Dent економ

130
74 відгуку

Люмі-Дент (Оболонь) бізнес

98
85 відгуків

Healthy Dent бізнес

24
23 відгуку

Мед-Део Компані (м. Академмістечко) бізнес

21
23 відгуку

Клініка естетичної стоматології бізнес

19
26 відгуків

Вам сподобалася стаття ?
Рейтинг статті
5
Оцінити
(391)

Лінгвальні брекети Не осталось ортодонтических центров, в которых бы не использовались лингвальные брекеты. Сегодня все клиники предлагают эти замечательные системы.
Брекети Інкогніто Наилучшими среди брекет-систем заслуженно признаны лингвальные брекеты "Инкогнито". Стоимость брекетов Incognito выше, чем других.
Використовуйте ваш обліковий запис на Facebook.com для входу на сайт.
Використовуйте ваш обліковий запис VKontakte.ru для входу на сайт.
Використовуйте ваш обліковий запис Google для входу на сайт.
Використовуйте ваш обліковий запис Мой Мир@Mail.ru для входу на сайт.
Яндекс.Метрика