Дитяча стоматологія

Вибирати дитячу стоматологію найкраще до того, як у дитини заболів зуб. Ми зібрали найпопулярніші клініки, які проводять лікування зубів у дітей. Тут ви можете підібрати оптимальний варіант за адресою, графіком роботи або можливістю запису на прийом у зручний час.

Можливості дитячої стоматології

Найчастіші проблеми ротової порожнини у дітей – карієс, болюче прорізування зубів, неправильний прикус, запальні захворювання ясен і слизової оболонки. Дитяча стоматологія вирішує ці та інші патології швидко і безболісно.

  1. Кровоточивість і запалення ясен не можна ігнорувати. Лікувати гінгівіт у дітей необхідно більш делікатними засобами, ніж у дорослих. Полоскання рота відварами календули, прийом антибіотиків і ретельний догляд допоможуть впоратися з хворобою.
  2. Проста і недорога процедура нанесення на емаль дитячих зубів спеціального розчину, який захищає від розвитку карієсу. Проводити сріблення можна дітям до трьох років.
  3. Лікування проводять противірусними препаратами, антисептичним полосканням і методами зміцнення імунітету.
  4. Особливості видалення молочних зубів пов'язані з їх роллю у формуванні прикусу і рості постійних зубів.

Особливості стоматології дитячого віку

  1. Діагностика. Проводиться за допомогою радіовізіографа або ортопантомографа. Вони безпечніші для юного організму, ніж традиційний рентгенівський апарат.
  2. Лікування. На ранніх стадіях захворювання дитячий стоматолог проводить терапію без бормашини. Обробка лазерним променем, повітряно-абразивним потоком, озонотерапія знищує патогенні бактерії і зміцнює емаль.
  3. Знеболення. Будь-яка процедура пройде безболісно завдяки місцевій анестезії. Щоб не травмувати дитячу психіку, лікар спочатку обробляє ділянку знеболюючим гелем і вже потім робить ін'єкцію спеціальним пристосуванням. Якщо дитина відчуває величезний страх перед стоматологічними процедурами, доцільно використовувати загальний наркоз.

Коли дитина скаржиться на зубний біль, утримайтеся від бажання дати знеболююче. Прийом лікарських препаратів краще узгоджувати з лікарем. Не всі таблетки, які приймають дорослі при зубному болі, безпечно давати дітям. Полоскання розчином соди або теплої води з сіллю можуть тільки на деякий час заспокоїти біль.

Чергова дитяча стоматологія

Що робити, якщо у дитини зуб захворів уночі? Потрібна цілодобова дитяча стоматологія. Знайдіть найближчу терапевтичну дитячу стоматологію, скориставшись пошуком на нашому сайті.

У якому випадку дитині вночі може знадобиться екстрена допомога дитячого стоматолога?

  • травми – дитина зламала зуб, у цьому випадку необхідно терміново звернутися до дантиста. Якщо є шанс, лікар відновить зуб. Якщо можливості реставрації не буде, потрібно якнайшвидше видалити уламки.
  • сильний зубний біль у дитини – таке буває при середньому карієсі, запаленні зуба, а також при хворобах ясен.
  • скарги на температуру, набряк ясен, відмова від їжі – у найменших такі скарги пов'язані з прорізуванням зубів. Якщо батьки дуже стурбовані і не знають, що робити, зверніться за допомогою до дантиста.

Лікарі рекомендують не доводити до серйозних проблем, а проконсультуватися з дитячим стоматологом заздалегідь.

Дитяча стоматологія в Києві.

Рекомендовані
Показаний все місто. Показати ваш район?

Люмі-Дент (Позняки) бізнес

400
49 відгуків

Люмі-Дент (Оболонь) бізнес

200
81 відгук

Deutsch Dent економ

130
74 відгуку

Терапевтична стоматологія економ

52
8 відгуків

Люмі-Дент (Соломенка)

49
62 відгуку

Аль Дент на Ахматової економ

48
65 відгуків

Вам сподобалася стаття ?
Рейтинг статті
3.4
Оцінити
(5)

Сріблення зубів Серебрение зубов применяют, если у ребенка младше 3 лет обнаружили начальные стадии кариеса. Для того, чтобы избежать каких-либо типичных процедур регулярно диагностируйте ребенка у стоматолога.
Стоматит у дітей – лікування Лечение стоматита у детей требует антибактериальной и противовирусной терапии. Дозировку препаратов при афтозном и вирусном стоматите назначает детский стоматолог.
Дитячий ортодонт Детский ортодонт – это врач, который отслеживает и корректирует дефекты прикуса у маленьких пациентов. Обратиться к ортодонту с ребенком первый раз рекомендуется в возрасте 2-3 лет.
Лікування зубів у дітей: не так, як у дорослих Лечение зубов у детей: чем опасен кариес молочных зубов и особенности его лечения и профилактики. Первое посещение детского врача-стоматолога.
Видалення зубів у дітей Удаление молочных зубов. Показания и противопоказания к удалению зубов у детей. Возможные осложнения после удаления молочного зуба.
Консультація дитячого стоматолога Детский стоматолог - это тот врач, от которого зависит отношение ребенка ко всей стоматологии в будущем, когда он вырастет.
Дитяча ортодонтія С появлением первых коренных зубов ребенку необходимо посетить детского ортодонта. Читайте подробнее о детской ортодонтии далее.
Лікування періодонтиту у дітей Лечение периодонтита у детей проводится в 2 этапа с наложением временной пломбы. В запущенном случае врач удаляет больной зуб. При лечении острого периодонтита у детей назначаются антибиотики.
Лікування пульпіту молочних зубів Лечение пульпита у детей проводится консервативным или хирургическим методом. Терапия включает 2 сеанса по 20 минут и проходит под местной анестезией. Иногда необходимо удаление пульпы.
Гінгівіт у дітей. Лікування Дети часто засовывают в рот инородные предметы и могут легко повредить десну. Это способствует появлению такого заболевания, как гингивит.
Використовуйте ваш обліковий запис на Facebook.com для входу на сайт.
Використовуйте ваш обліковий запис VKontakte.ru для входу на сайт.
Використовуйте ваш обліковий запис Google для входу на сайт.
Використовуйте ваш обліковий запис Мой Мир@Mail.ru для входу на сайт.