Сріблення зубів

Сріблення зубів

Сріблення молочних зубів – це процедура, при якій зуби, уражені початковою стадією карієсу, піддаються обробці розчином срібла натрію і фтору. Дуже важливо вчасно помітити появу карієсу (плями), так як на стадії запущеної хвороби сріблення не допоможе.

Процедура полягає в нанесенні розчину срібла на уражену частину зуба. Це абсолютно не болісно і робиться без участі бормашини. Так що у дітей вона не викличе ніяких больових відчуттів.

У результаті, на емалі утворюється плівка з нерозчинних солей, яка зупиняє руйнування зуба і видаляє будь-які хвороботворні бактерії. Зазвичай, якщо карієс дійсно тільки-тільки почав проявляти себе, буде задіяно не більш 1-2 зубів.

Єдиним мінусом сріблення можна назвати почорніння молочного зуба. Такий ефект дає нанесення солей срібла. Тому рекомендується використовувати дану техніку лікування тільки на молочних зубах у дітей і лише на задній частині зубного ряду.

Рекомендації до застосування

Серебрение молочных зубов.jpg

Проводять сріблення на зубах дитини віком молодше 3-х років. У цей період прикус досить сформований. Дітям постарше вже можна пояснити, що треба трохи потерпіти і спокійно застосовувати інші методи лікування карієсу.

Увага! Ні в якому разі не застосовуйте нітрат срібла в домашніх умовах. Весь наліт самостійно ви зняти не зможете. Вийде так, що ви на верхній шар нальоту і карієсу помістите захисну плівку.

Щоб уникнути сріблення, варто зменшити в раціоні дитини солодкі продукти, цукор і солодкі газовані води, які навіть дорослим вживати не варто.

Додайте в раціон малюка овочі, фрукти і вітаміни. Не забувайте два основних правила:

  1. Привчайте дитину з раннього віку робити гігієнічну чистку, допомагайте їй в цьому.
  2. Як тільки з’явилися зубки, регулярно проходьте з дитиною медичний огляд у дитячого стоматолога раз на півроку.

Ціна на сріблення зубів

Вартість сріблення молочних зубів в клініках Києва обійдеться вам не більше ніж в 50 гривень. При цьому консультація та діагностика у дитячого стоматолога буде безкоштовною.

  1. Дитячий пляшковий карієс розвивається у малюків до 3-х років. Хвороба руйнує емаль верхніх різців і може пошкодити зачатки постійних зубів. Читайте, як попередити появу пляшкового карієсу.
  2. Поверхневий або глибокий карієс зубів може привести до важкої форми запалення зуба або навіть до його повної втрати. На фото можна побачити, як виглядає карієс.

Сріблення молочних зубів в Києві.

Рекомендовані
Показаний все місто. Показати ваш район?

Deutsch Dent економ

130
74 відгуку

Берегиня економ

17
79 відгуків

Німецька стоматологія преміум

14
10 відгуків

Алєкса бізнес

6
8 відгуків

АбсолютДент бізнес

5
11 відгуків

Віровіт (м. Петрівка) бізнес

5
3 відгуку

Вам сподобалася стаття ?
Рейтинг статті
4.6
Оцінити
(389)
Використовуйте ваш обліковий запис на Facebook.com для входу на сайт.
Використовуйте ваш обліковий запис VKontakte.ru для входу на сайт.
Використовуйте ваш обліковий запис Google для входу на сайт.
Використовуйте ваш обліковий запис Мой Мир@Mail.ru для входу на сайт.
Яндекс.Метрика