Діагностика захворювань зубів

Правильно поставлений діагноз – запорука безпечного, коректного лікування без побічних ефектів. У стоматології недоречні неточності та здогадки. Навіть найкомпетентніший дантист не завжди може діагностувати проблему без комп'ютерного або рентгенівського обладнання.

Діагностування карієсу

Апаратне дослідження дає більш деталізований вигляд ротової порожнини і дозволяє з високою точністю поставити діагноз, а також підібрати оптимальні методи терапії.

Скільки коштує діагностика зубів?

Перед відвідуванням стоматолога для обстеження зубів і ясен важливо зорієнтуватися у цінах на послуги.

 1. Прицільний рентгенівський знімок – 35-50 грн.
 2. Ортопантомограма – 150-200 грн.
 3. Комп'ютерна томографія (однієї щелепи) – 400-500 грн.

Не знаєте, де зробити діагностику? Просто вкажіть у параметрах пошуку клініки необхідний район і цінову категорію.

Основні методи діагностики зубів

Серед найпопулярніших методів:

 1. ОПТГ – це об'ємний панорамний знімок зубо-щелепної системи, більш досконалий, ніж рентгенівський.
 2. Особливості будови щелепи, стан зубів – це те, що може показати цифровий панорамний знімок.
 3. Рентген – надійний класичний метод обстеження зубів і ясен, доступний за вартістю і легкий у виконанні.

Комп'ютерна діагностика ротової порожнини

Методи комп'ютерної діагностики вирізняються високою інформативністю, безпечністю, широким спектром застосування.

 1. Радіовізіографія – та ж прицільна рентгенографія, але із зниженою дозою опромінення (приблизно у 15 разів). Чіткі, якісні знімки виводяться на комп'ютерний екран, що спрощує аналіз проблеми.
 2. Комп'ютерна томографія. Завдяки круговому просвічуванню дає тривимірне (пошарове) зображення щелепи з усіх боків, застосовується для виявлення прихованих патологій твердих і м'яких тканин щелепно-лицьової системи.
 3. Апекслокатор – незамінний для ендодонтичного лікування. Дозволяє виміряти точну довжину і форму кореневого каналу і підібрати правильний інструмент для терапії.
 4. Дентальна камера – застосовується для діагностики карієсу на будь-якій стадії, а також для демонстрації пацієнтові на моніторі всього процесу лікування.
 5. Дентальний мікроскоп: завдяки збільшеному зображенню у 25-30 разів вдається побачити патологію на щонайменшій ділянці і без помилок провести резекцію верхівки кореня, пломбування кореневого каналу або видалення частини коронки.

Лазерне діагностування

Лазерний прилад «Diagnodent» (виробництво Німеччини) дозволяє діагностувати первинний і вторинний карієс на ранній стадії (ймовірність до 95%). Лазерний промінь по-різному відбивається від каріозної і здорової ділянки, даючи певний сигнал на дисплеї. Це абсолютно нешкідливий і безболісний метод, який підходить навіть дітям.

Діагностика хвороб зубів в Києві.

Рекомендовані
Показаний все місто. Показати ваш район?

Люмі-Дент (Позняки) бізнес

400
49 відгуків

Люмі-Дент (Оболонь) бізнес

200
81 відгук

Deutsch Dent економ

130
74 відгуку

Goodental

67
62 відгуку

Усі 32 бізнес

57
55 відгуків

Люмі-Дент (Соломенка)

49
62 відгуку

Вам сподобалася стаття ?
Рейтинг статті
4.7
Оцінити
(6)

Ортопантомограма Ортопантомограмма – это панорамный снимок челюсти, показывающий состояние всех зубов. ОПТГ делают за 30 секунд, процедура необходима перед имплантацией и другими сложными процедурами.
Панорамне фото зубів Для сложных операций в полости рта или установки тех же брекетов врачу – стоматологу необходимо понимание общей картины заболевания и нарушений во рту. Обеспечить это может лишь панорамный снимок зубов, о котором далее и пойдет речь.
Рентген зубів Мало операций, связанных с зубами, обходится без рентгена зубов. Но это понятие обширное, а ведь для каждой операции делают свой вид рентгена. Узнать про все виды рентгена зубов можно, прочитав данную статью.
Діагностування карієсу Часто определить кариес с первого раза не удается, поэтому при наличии симптомов рекомендуется компьютерная диагностика.
Використовуйте ваш обліковий запис на Facebook.com для входу на сайт.
Використовуйте ваш обліковий запис VKontakte.ru для входу на сайт.
Використовуйте ваш обліковий запис Google для входу на сайт.
Використовуйте ваш обліковий запис Мой Мир@Mail.ru для входу на сайт.