Діагностика захворювань зубів

Правильно поставлений діагноз – запорука безпечного, коректного лікування без побічних ефектів. У стоматології недоречні неточності та здогадки. Навіть найкомпетентніший дантист не завжди може діагностувати проблему без комп'ютерного або рентгенівського обладнання.

Діагностування карієсу

Апаратне дослідження дає більш деталізований вигляд ротової порожнини і дозволяє з високою точністю поставити діагноз, а також підібрати оптимальні методи терапії.

Скільки коштує діагностика зубів?

Перед відвідуванням стоматолога для обстеження зубів і ясен важливо зорієнтуватися у цінах на послуги.

 1. Прицільний рентгенівський знімок – 35-50 грн.
 2. Ортопантомограма – 150-200 грн.
 3. Комп'ютерна томографія (однієї щелепи) – 400-500 грн.

Не знаєте, де зробити діагностику? Просто вкажіть у параметрах пошуку клініки необхідний район і цінову категорію.

Основні методи діагностики зубів

Серед найпопулярніших методів:

 1. ОПТГ – це об'ємний панорамний знімок зубо-щелепної системи, більш досконалий, ніж рентгенівський.
 2. Особливості будови щелепи, стан зубів – це те, що може показати цифровий панорамний знімок.
 3. Рентген – надійний класичний метод обстеження зубів і ясен, доступний за вартістю і легкий у виконанні.

Комп'ютерна діагностика ротової порожнини

Методи комп'ютерної діагностики вирізняються високою інформативністю, безпечністю, широким спектром застосування.

 1. Радіовізіографія – та ж прицільна рентгенографія, але із зниженою дозою опромінення (приблизно у 15 разів). Чіткі, якісні знімки виводяться на комп'ютерний екран, що спрощує аналіз проблеми.
 2. Комп'ютерна томографія. Завдяки круговому просвічуванню дає тривимірне (пошарове) зображення щелепи з усіх боків, застосовується для виявлення прихованих патологій твердих і м'яких тканин щелепно-лицьової системи.
 3. Апекслокатор – незамінний для ендодонтичного лікування. Дозволяє виміряти точну довжину і форму кореневого каналу і підібрати правильний інструмент для терапії.
 4. Дентальна камера – застосовується для діагностики карієсу на будь-якій стадії, а також для демонстрації пацієнтові на моніторі всього процесу лікування.
 5. Дентальний мікроскоп: завдяки збільшеному зображенню у 25-30 разів вдається побачити патологію на щонайменшій ділянці і без помилок провести резекцію верхівки кореня, пломбування кореневого каналу або видалення частини коронки.

Лазерне діагностування

Лазерний прилад «Diagnodent» (виробництво Німеччини) дозволяє діагностувати первинний і вторинний карієс на ранній стадії (ймовірність до 95%). Лазерний промінь по-різному відбивається від каріозної і здорової ділянки, даючи певний сигнал на дисплеї. Це абсолютно нешкідливий і безболісний метод, який підходить навіть дітям.

Діагностика хвороб зубів в Києві.

Рекомендовані
Показаний все місто. Показати ваш район?

Люмі-Дент (Позняки) економ

441
48 відгуків

Люмі-Дент (Оболонь) економ

236
41 відгук

Deutsch Dent економ

130
74 відгуку

Люмі-Дент (Соломенка) економ

89
65 відгуків

Goodental

67
62 відгуку

Усі 32 бізнес

60
58 відгуків

Вам сподобалася стаття ?
Рейтинг статті
4.7
Оцінити
(6)

Ортопантомограма Ортопантомограма - це панорамний знімок щелепи, що показує стан всіх зубів. ОПТГ роблять за 30 секунд, процедура необхідна перед імплантацією та іншими складними процедурами.
Панорамне фото зубів Для складних операцій в порожнині рота або встановлення тих же брекетів лікарю - стоматологу необхідне розуміння загальної картини захворювання і порушень в роті. Забезпечити це може лише панорамне фото зубів, про який далі і піде мова.
Рентген зубів Мало операцій, пов'язаних із зубами, обходиться без рентгена зубів. Але це поняття широке, адже для кожної операції роблять свій вид рентгена. Дізнатися про всі види рентгена зубів можна, прочитавши дану статтю.
Діагностування карієсу Часто визначити карієс з першого разу не вдається, тому при наявності симптомів рекомендується комп'ютерна діагностика.
Використовуйте ваш обліковий запис на Facebook.com для входу на сайт.
Використовуйте ваш обліковий запис VKontakte.ru для входу на сайт.
Використовуйте ваш обліковий запис Google для входу на сайт.
Використовуйте ваш обліковий запис Мой Мир@Mail.ru для входу на сайт.