Рентген зубів

Рентген зубів

Сучасна медицина – це наочний результат розробок, концептів, теорій і припущень, доказів та обгрунтувань, результатів плідної праці вчених усього світу, які зробили життя мільярдів людей простіше. Багато людей, що народилися в наш час, не уявляють своє життя без інноваційних технологій 21-го століття. На цьому заснована робота, дозвілля і навіть відносини людей.

Медицина завжди була двигуном наукового прогресу, оскільки, які б нові цінності не з’являлися у людей в процесі еволюції, здоров’я завжди буде на першому плані, адже це те, заради чого робиться все інше.

У медицині постійно народжуються нові рішення, спрямовані на полегшення життя лікарів і їх пацієнтів. З’являються і такі інновації, які дозволяють зробити крок вперед всьому людству. До технологій, без яких існування сучасної медицини було б неможливим, відноситься і рентген, особливо рентген зубів (віно ж фото зубів). Таке фото робиться при будь-яких захворюваннях в порожнині рота, починаючи з карієсу.

Зображення зубів

Зробити знімок зуба можна практично скрізь. Будь-яка приватна клініка особливо якщо вона орієнтована на універсальність під девізом: «Все в одному місці», зобов’язана мати обладнання для локального рентгена. У більшості випадків найбільш потрібним рентгеном є локальне фото зубів, на якому видно конкретний зуб і прилеглі до нього частини. Але такого, найпростішого, виду рентгена може не вистачити для більш складних операцій.

Наприклад, кіста зуба на знімку такого роду може бути і непомітна, але побачити її можна «під іншим кутом», який надасть 3D-знімок зубів. Він називається панорамним і вимагає більш складного і дорогого устаткування, яке може собі дозволити далеко не кожна приватна клініка, але це вже показник рівня сервісу.

Вартість рентгена зубів залежить від головних факторів: кількість зубів на знімку, якість знімка (вартість обладнання), репутація клініки (професіоналізм персоналу). У клініці «Віровіт» ви можете зробити знімок всього за 25 грн. «Стоматологія від А до Я» надає дану послугу за 50 грн.

Не викидайте і не губіть рентгенівські знімки зубів, особливо, якщо це 3D-знімок або знімок всієї щелепи, адже зуби і будова щелепи змінюється дуже повільно і, швидше за все, знімок вам знадобиться не один раз.

Прицільний рентген-знімок 1 зуба в Києві.

Рекомендовані
Показаний все місто. Показати ваш район?

Deutsch Dent економ

130
74 відгуку

СА-НАТА на Позняках

72
69 відгуків

Усі 32 бізнес

51
49 відгуків

Оксфорд Медікал (м. Лук'янівська) бізнес

28
21 відгук

Ортолайф преміум

28
28 відгуків

СА-НАТА на Лук'янівці

24
25 відгуків

Вам сподобалася стаття ?
Рейтинг статті
4.6
Оцінити
(393)

Ортопантомограма Ортопантомограмма – это панорамный снимок челюсти, показывающий состояние всех зубов. ОПТГ делают за 30 секунд, процедура необходима перед имплантацией и другими сложными процедурами.
Панорамне фото зубів Для сложных операций в полости рта или установки тех же брекетов врачу – стоматологу необходимо понимание общей картины заболевания и нарушений во рту. Обеспечить это может лишь панорамный снимок зубов, о котором далее и пойдет речь.
Використовуйте ваш обліковий запис на Facebook.com для входу на сайт.
Використовуйте ваш обліковий запис VKontakte.ru для входу на сайт.
Використовуйте ваш обліковий запис Google для входу на сайт.
Використовуйте ваш обліковий запис Мой Мир@Mail.ru для входу на сайт.
Яндекс.Метрика