Імплантація

Дентальна імплантація зубів – це заміна природного кореня зуба на титановий або цирконієвий прототип. Візуально імплант виглядає, як невеликий шуруп.

Що таке імплантування

Імплантація складається з двох частин: перша – це встановлення в кістку ясен титанового шурупа, а друга – це фіксація штучного зуба. У разі потреби також встановлюється абатмент, це частина конструкції, яка служитиме опорою для коронки.

Зубні імплантати

Види імплантації

Одноетапна імплантація – це моментальне встановлення всієї конструкції імплантату (власне імплант з подальшим незнімним протезуванням зубів).

Двоетапна імплантація – в цьому випадку спочатку встановлюється імплантат, після чого слід чекати його повного приживлення і вже після цього встановлювати знімний або незнімний зубний протез.

У стоматології існує таке поняття, як «імплантація під ключ». Ця послуга передбачає єдину вартість всього протезування. Тобто, за всі супутні операції, які вам ще можуть назначити, ви не будете платити, тому що встановлюється єдина ціна на все лікування.

  1. Alpha Bio – це демократична ціна + висока технологічність. Їх установка можлива навіть при майже повній відсутності кісткової тканини. Виготовляються у США.
  2. Поєднують у собі німецьку надійність, високу швидкість вживляння в тканини, універсальність – можуть установлюватися в будь-якій частині зубної щелепи. Виготовляються з чистого титану.
  3. Імпланти Нобель – еталон безпечної та надійної установки штучних зубів. Приживаються в 99% випадків. Виготовляються з титану, подібного за структурою до людської кістки.
  4. Штрауман – швейцарські імпланти високої якості, мають мінімальні терміни приживлюваності (від 3-х днів до місяця) і довічну гарантію. Належать до розряду преміум-класу серед різних типів імплантів.

Такий варіант протезування найбільше підходить тим людям, які зіткнулися з повною відсутністю зубів верхньої або нижньої щелепи, оскільки в процесі протезування даного виду дуже часто виникає потреба в додатковому хірургічному втручанні. Та й навіщо платити за кожен імплант окремо при великій кількості роботи, не знаючи з чим доведеться зіткнутися протягом всього часу лікування.

Доводи «за» і «проти»

Позитивних сторін імплантації штучних зубів значно більше, ніж негативних. Приміром, візуально дуже складно відрізнити імплантат від природного зуба, відновлюються фізіологічно необхідні функції ротової порожнини і автоматично зникають можливі наслідки при відсутності зуба. Якщо спиратися на відгуки, то більшість людей за імплантацію.

До негативних факторів можна віднести тільки протипоказання до застосування: хвороби крові, захворювання, такі як онкологія, СНІД та цукровий діабет. Протипоказана процедура особам, які не досягли 16 років, а в ідеалі 22 років. Є чинники, які можна усунути, такі як відсутність гігієни порожнини рота або пародонтит.

Експлуатаційний термін стоматологічного імпланта точно визначити не можна, все залежить від типу імплантації та подальшого використання. У середньому, це 6-7 років.

Ціни на імплантацію в Україні на даний вид послуг залежать від виробника імплантів та цінової політики клініки. Клініки естетичної стоматології пропонують такі розцінки:

  • Alfa Bio – 4500 гривень двоетапна імплантація;
  • MIS – 4500 гривень;
  • Nobel Biocare – 8500 гривень двоетапна процедура;
  • Alpha Dent – 3500 гривень двоетапне протезування, одноетапне – 3200 гривень.

Більшість позитивних відгуків припадає на системи, які виробляються в Ізраїлі та Німеччині.

Імплантація зубів в Києві.

Рекомендовані
Показаний все місто. Показати ваш район?

Люмі-Дент (Позняки) бізнес

403
52 відгуку

Люмі-Дент (Оболонь) бізнес

205
86 відгуків

Deutsch Dent економ

130
74 відгуку

Goodental

67
62 відгуку

Усі 32 бізнес

57
55 відгуків

Люмі-Дент (Соломенка)

55
69 відгуків

Вам сподобалася стаття ?
Рейтинг статті
4
Оцінити
(48)

Зубні імплантати Всё про срок службы зубных имплантов. Как выбрать хорошие и недорогие импланты? В чем заключается протезирование на имплантах? Цены на имплантанты.
Імпланти Straumann Одна из людирующих фирм, занимающаяся разработкой и изготовлением зубных имплантов, это немецкая фирма Straumann. Узнать о ней и ее продукции детальнее можно прочитав эту статью.
Базальна імплантація зубів Чем хороша базальная имплантация зубов? Отличия базального метода от других методов установки зубных имплантов. Случаи, при которых идеально подойдет базальная имплантация. Стоимость безоперационного вживления зубов.
Лазерна імплантація зубів Чем отличается лазерная имплантация зубов? Как быстро происходит вживление зубного импланта? Стоимость лазерной имплантации.
Куксова вкладка Культевая вкладка – это современная конструкция, которая помогает восстановить разрушенный зуб. За счет своей формы, она равномерно распределяет нагрузку на весь зуб.
Імпланти Альфа Біо Израильская компания alpha bio уже успела завоевать доверие всех специалистов в области имплантологии и заработать себе имя мирового масштаба. Подробнее о фирме и ее изделиях читайте дальше в статье.
Імпланти Nobel Biocare Импланты Нобель: секрет их популярности и особенности конструкции. Стоимость имплантации зубов nobel. Срок службы имплантантов на зубы Нобель.
Імпланти Mis Израильские импланты MIS - надёжные и долговечные имплантаты по достойной цене. Широкий модельный ряд и разнообразный инструментарий - для каждого случая индивидуальное решение.
Встановлення зубних імплантів Имплантация зубов – одно из наиболее востребованных направлений в современной стоматологии. В статье вы сможете прочесть, что представляет собой установка имплантов.
Одномоментна імплантація зубів В чем заключается одномоментная имплантация зубов? Особенности одноэтапной имплантации. В каких случаях невозможно установить имплант сразу после удаления зуба? Цены на мгновенную имплантацию зубов.
Міні-імпланти – невідкладна допомога власникам знімних протезів Мини-импланты необходимы в тех случаях, когда применение обычных имплантов неосуществимо или не резонно. Подробнее читайте дальше в статье.
Коронки на імпланти Как выглядят коронки на импланты и для чего они предназначены? Керамические, металлокерамические и циркониевые модели коронок. Цены на протезирование на имплантах.
Імпланти Astra Tech Импланты Astra Tech – сделано в Швеции. Особенности дентальной имплантации Астратек. Реальные преимущества и стоимость установки.
Імплантація передніх зубів Отличия имплантации передних зубов от других способов установки имплантов. Методы имплантации передних зубов, ее преимущества и цена в клиниках.
Імпланти Ankylos Импланты на зубы Ankylos - это сверхпрочные немецкие системы. Особенности строения анкилос имплантанта. Показания к применению имплантации Ankylos.
Імплантація верхньої або нижньої щелепи Как происходит имплантация верхней или нижней челюсти? Можно ли провести имплантацию при полном отсутствии зубов? Показания и противопоказания к установке имплантов на зубы.
Використовуйте ваш обліковий запис на Facebook.com для входу на сайт.
Використовуйте ваш обліковий запис VKontakte.ru для входу на сайт.
Використовуйте ваш обліковий запис Google для входу на сайт.
Використовуйте ваш обліковий запис Мой Мир@Mail.ru для входу на сайт.