Відбілювання зубів

Хто не мріє мати приголомшливу білосніжну посмішку, як у глянцевих журналах? Домогтися такої краси можна за допомогою послуги апаратного відбілювання емалі в кабінеті стоматолога. Але чи всі способи однаково ефективні і безпечні?

Як це працює

Усі існуючі системи відбілювання зубів впливають на дентин – тканину, розташовану під емаллю. Саме він змінює колір, вбираючи пігмент. Відбілюючі речовини виводять цей пігмент, висвітлюючи поверхню зуба. Таким чином, при професійному відбілюванні зубна емаль не травмується.

Як активатори, що «витравлюють» пігмент, діють гелі, в складі яких є водень, натрій фтор, нітрат калію, фосфат кальцію. При впливі на зуби такий препарат ще й зміцнює зубну емаль, виконуючи функцію ремінералізатора (укріплювача).

Лазерне відбілювання зубів

Записалися на відбілювання?

Будьте готові до того, що лікар:

 • огляне вас, переконуючись у відсутності протипоказань;
 • проведе чистку зубів, наприклад Air Flow;
 • нанесе відбілюючий гель;
 • активує відбілюючий засіб за допомогою світлового або лазерного впливу.

Тривалість сеансу залежить від обраного методу відбілювання. Загалом, процес вимагатиме години або двох. У деяких випадках для досягнення бажаного відтінку потрібно кілька відвідувань стоматолога.

Як правило, всі види відбілювання – це безболісні маніпуляції. Неприємні відчуття можуть з'явитися через підвищену чутливість зубів або попадання гелю на слизову рота. Як правило, у професійних стоматологів такого не трапляється.

Скільки коштує відбілити зуби?

Ціни на відбілювання зубів різні. Все залежить від того, який результат ви хочете бачити і як швидко бажаєте отримати білі зуби.

Так, домашнє відбілювання зубів відносно дешеве. Але потрібний результат можна отримати тільки через місяць при регулярних процедурах. Найдорожче відбілювання зубів – лазерне. Зате ефект досягається буквально за 20-30 хвилин.

 1. Проходить у кілька етапів з використанням променевої лампи. Надає можливість освітлити зуби відразу на декілька тонів.
 2. Система світлового відбілювання, яку можна використовувати і в домашніх умовах.
 3. Заповнення простору у дентині молекулами кисню. Використовується як у клініках, так і для самостійного відбілювання.
 4. Активація відбілюючих речовин відбувається за рахунок світлової лампи «Зум».

Яку систему вибрати

Апаратне відбілювання вважається безпечнішим, ніж домашні системи:

 • по-перше, перед процедурою лікар зможе провести повноцінний огляд зубів і ясен, оцінити всі ризики;
 • по-друге, фахівець повністю контролює процес, визначає оптимальну концентрацію окислювача і прогнозує результат;
 • по-третє, апаратна обробка, як правило, закінчується нанесенням на поверхню зубів спеціального захисного шару, що дозволяє вберегти емаль від механічних і температурних подразників у майбутньому.

Протипоказання до відбілювання зубів і ускладнення

Застосовувати відбілювання зубів не рекомендують у таких випадках:

 • карієс;
 • захворювання ясен (гінгівіт, стоматит);
 • період вагітності та лактації;
 • травми зубів – відколи, тріщини;
 • наявність брекетів.

Серйозно слід підійти до вибору самого стоматолога. Помилки недосвідченого або некомпетентного «спеціаліста» можуть викликати ускладнення у вигляді підвищеної чутливості емалі, болючих відчуттів, опіків ясен і слизової оболонки.

Хочете зробити свою усмішку ще привабливішою без ризиків для здоров'я? Виберіть клініку для відбілювання зубів зі списку нижче або скористайтеся зручною системою пошуку.

Відбілювання та чистка в Києві.

Рекомендовані
Показаний все місто. Показати ваш район?

Люмі-Дент (Позняки) економ

441
48 відгуків

Люмі-Дент (Оболонь) економ

236
41 відгук

Deutsch Dent економ

130
74 відгуку

Люмі-Дент (Соломенка) економ

89
65 відгуків

Goodental

67
62 відгуку

Усі 32 бізнес

60
58 відгуків

Вам сподобалася стаття ?
Рейтинг статті
4.3
Оцінити
(7)

Лазерне відбілювання зубів Лазерне відбілювання – оптимальний варіант освітлення емалі без ризиків для здоров'я. Процедура проходить абсолютно комфортно і займає близько 40 хвилин.
Голлівудська посмішка Що означає поняття "голівудська посмішка"? Особливості встановлення порцелянових пластин на зуби - ююмінірів. Види і плюси люмінірів, вартість їх встановлення.
Ультразвукова чистка зубів Ультразвукове відбілювання є одним з найбільш поширених методів професійної чистки зубів. Адже красива і білосніжна посмішка - це запорука успішності людини.
Чищення зубів Для чого потрібне професійнеочищення зубів. Як провести чистку зубів в домашніх умовах. Скільки коштує хімічне або механічне очищення.
Фотовідбілювання зубів Фотовідбілювання зубів дозволяє освітлити емаль до 8 тонів за одну процедуру. Ефект від процедури зберігається протягом 3-х років. Ціна фотовідбілювання нижче, ніж на лазерне відбілювання.
Домашнє відбілювання White light White light - система домашнього відбілювання зубів, освітлює емаль на 8-10 тонів. Метод в кілька разів дешевше, ніж професійне відбілювання у стоматолога.
Відбілювання Opalescence Opalescence - це зручна домашня система для відбілювання зубів. Спеціальний гель освітлює емаль до 10 тонів і не викликає ускладнень. Ідеальний ефект настає через 5 днів.
Що таке Air-Flow? Чиста зубів за допомогою Air flow в найкоротший термін допоможе вам отримати білосніжну посмішку. Дізнайтеся ціну Air flow відбілювання в клініках Києва.
Відбілювання зубів ZOOM Методи відбілювання "Зум" безпечні і надійні, пібійдуть більшості людей. Вони абсолютно нешкідливі для здоров'я зубів.
Офісне відбілювання При професійному відбілюванню пацієнтам наноситься особлива висококонцентрована відбілююча речовина, що дозволяє досягти чудових результатів.
Відбілювання Yotuel Yotuel - на даний момент найкращий засіб для відбілювання зубів як у домашніх умовах, так і за допомогою лікарів зі спеціальним обладнанням. Дізнайтеся більше, прочитавши всю статтю.
Використовуйте ваш обліковий запис на Facebook.com для входу на сайт.
Використовуйте ваш обліковий запис VKontakte.ru для входу на сайт.
Використовуйте ваш обліковий запис Google для входу на сайт.
Використовуйте ваш обліковий запис Мой Мир@Mail.ru для входу на сайт.