Відбілювання зубів

Хто не мріє мати приголомшливу білосніжну посмішку, як у глянцевих журналах? Домогтися такої краси можна за допомогою послуги апаратного відбілювання емалі в кабінеті стоматолога. Але чи всі способи однаково ефективні і безпечні?

Як це працює

Усі існуючі системи відбілювання зубів впливають на дентин – тканину, розташовану під емаллю. Саме він змінює колір, вбираючи пігмент. Відбілюючі речовини виводять цей пігмент, висвітлюючи поверхню зуба. Таким чином, при професійному відбілюванні зубна емаль не травмується.

Як активатори, що «витравлюють» пігмент, діють гелі, в складі яких є водень, натрій фтор, нітрат калію, фосфат кальцію. При впливі на зуби такий препарат ще й зміцнює зубну емаль, виконуючи функцію ремінералізатора (укріплювача).

Лазерне відбілювання зубів

Записалися на відбілювання?

Будьте готові до того, що лікар:

 • огляне вас, переконуючись у відсутності протипоказань;
 • проведе чистку зубів, наприклад Air Flow;
 • нанесе відбілюючий гель;
 • активує відбілюючий засіб за допомогою світлового або лазерного впливу.

Тривалість сеансу залежить від обраного методу відбілювання. Загалом, процес вимагатиме години або двох. У деяких випадках для досягнення бажаного відтінку потрібно кілька відвідувань стоматолога.

Як правило, всі види відбілювання – це безболісні маніпуляції. Неприємні відчуття можуть з'явитися через підвищену чутливість зубів або попадання гелю на слизову рота. Як правило, у професійних стоматологів такого не трапляється.

Скільки коштує відбілити зуби?

Ціни на відбілювання зубів різні. Все залежить від того, який результат ви хочете бачити і як швидко бажаєте отримати білі зуби.

Так, домашнє відбілювання зубів відносно дешеве. Але потрібний результат можна отримати тільки через місяць при регулярних процедурах. Найдорожче відбілювання зубів – лазерне. Зате ефект досягається буквально за 20-30 хвилин.

 1. Проходить у кілька етапів з використанням променевої лампи. Надає можливість освітлити зуби відразу на декілька тонів.
 2. Система світлового відбілювання, яку можна використовувати і в домашніх умовах.
 3. Заповнення простору у дентині молекулами кисню. Використовується як у клініках, так і для самостійного відбілювання.
 4. Активація відбілюючих речовин відбувається за рахунок світлової лампи «Зум».

Яку систему вибрати

Апаратне відбілювання вважається безпечнішим, ніж домашні системи:

 • по-перше, перед процедурою лікар зможе провести повноцінний огляд зубів і ясен, оцінити всі ризики;
 • по-друге, фахівець повністю контролює процес, визначає оптимальну концентрацію окислювача і прогнозує результат;
 • по-третє, апаратна обробка, як правило, закінчується нанесенням на поверхню зубів спеціального захисного шару, що дозволяє вберегти емаль від механічних і температурних подразників у майбутньому.

Протипоказання до відбілювання зубів і ускладнення

Застосовувати відбілювання зубів не рекомендують у таких випадках:

 • карієс;
 • захворювання ясен (гінгівіт, стоматит);
 • період вагітності та лактації;
 • травми зубів – відколи, тріщини;
 • наявність брекетів.

Серйозно слід підійти до вибору самого стоматолога. Помилки недосвідченого або некомпетентного «спеціаліста» можуть викликати ускладнення у вигляді підвищеної чутливості емалі, болючих відчуттів, опіків ясен і слизової оболонки.

Хочете зробити свою усмішку ще привабливішою без ризиків для здоров'я? Виберіть клініку для відбілювання зубів зі списку нижче або скористайтеся зручною системою пошуку.

Відбілювання та чистка в Києві.

Рекомендовані
Показаний все місто. Показати ваш район?

Люмі-Дент (Позняки) бізнес

400
49 відгуків

Люмі-Дент (Оболонь) бізнес

200
81 відгук

Deutsch Dent економ

130
74 відгуку

Goodental

67
62 відгуку

Усі 32 бізнес

57
55 відгуків

Терапевтична стоматологія економ

52
8 відгуків

Вам сподобалася стаття ?
Рейтинг статті
4.3
Оцінити
(7)

Лазерне відбілювання зубів Лазерное отбеливание – оптимальный вариант осветления эмали без рисков для здоровья. Процедура проходит абсолютно комфортно и занимает около 40 минут.
Голлівудська посмішка Что означает понятие "голливудская улыбка"? Особенности установки фарфоровых пластин на зубы - люминиров. Виды и плюсы люминиров, стоимость их установки.
Ультразвукова чистка зубів Ультразвуковое отбеливание является одним из наиболее распространенных методов профессиональной чистки зубов. Ведь красивая и белоснежная улыбка – это залог успешности человека.
Чищення зубів Для чего нужна профессиональная чистка зубов. Как произвести чистку зубов в домашних условиях. Сколько стоит химическая или механическая чистка.
Домашнє відбілювання White light White light – система домашнего отбеливания зубов, осветляет эмаль на 8-10 тонов. Метод в несколько раз дешевле, чем профессиональное отбеливание у стоматолога.
Фотовідбілювання зубів Фотоотбеливание зубов позволяет осветлить эмаль до 8 тонов за одну процедуру. Эффект от процедуры сохраняется на протяжении 3-х лет. Цена фотоотбеливания ниже, чем на лазерное отбеливание.
Відбілювання Opalescence Opalescence – это удобная домашняя система для отбеливания зубов. Специальный гель осветляет эмаль до 10 тонов и не вызывает осложнений. Идеальный эффект наступает через 5 дней.
Що таке Air-Flow? Чистка зубов с помощью Air-Flow в кратчайшие сроки поможет вам обрести белоснежную улыбку. Узнай цену airflow отбеливания в клиниках.
Відбілювання зубів ZOOM Методы отбеливания «Зум» безопасные и надежные, подойдут большинству людей. Они абсолютно безвредные для здоровья зубов.
Офісне відбілювання При профессиональном отбеливании пациентам наносится особое высококонцентрированное отбеливающее вещество, позволяющее добиться превосходных результатов.
Відбілювання Yotuel Yotuel – на данный момент лучшее средство для отбеливания зубов как в домашних условиях, так и с помощью врачей, со специальным оборудованием. Узнайте больше, прочитав всю статью.
Використовуйте ваш обліковий запис на Facebook.com для входу на сайт.
Використовуйте ваш обліковий запис VKontakte.ru для входу на сайт.
Використовуйте ваш обліковий запис Google для входу на сайт.
Використовуйте ваш обліковий запис Мой Мир@Mail.ru для входу на сайт.