Відбілювання зубів ZOOM

Відбілювання зубів ZOOM

У наш час відбілювання зубів є однією з найбільш популярних послуг, які надають стоматологічні клініки. При відбілюванні зубів відбувається не тільки усунення поверхневих плям на зубах, але й зміна відтінку зубів з темного на світліший. Зараз є велика кількість відбілюючих зубних паст, до складу яких входять абразивні речовини.

За допомогою таких паст знімаються поверхневі плями зубів, однак відбілити їх повністю не вийде. Для освітлення зубів необхідне застосування окислювачів, проникаючих в емаль і дентин зуба. Там вони вступають у реакцію безпосередньо з барвниками.

На ринку стоматологічних товарів представлена велика кількість відбілюючих систем. Варто пам'ятати, що помилка при виборі може спричинити негативні наслідки: можливе підвищення чутливості зубів, випадкові пошкодження слизової оболонки порожнини рота, а також отримання непередбачених результатів.

Які заходи варто вжити для уникнення таких наслідків? Який метод відбілювання вибрати? З безлічі відбілюючих систем зарекомендувала себе серед стоматологів і пацієнтів система американського виробника стоматологічних матеріалів – компанії Discus Dental. Якщо вас цікавить відбілювання зубів, Zoom – це оптимальна система, що задовольняє всі потреби пацієнтів. Люди, які пройшли лікування, залишають тільки позитивні відгуки.

Як відбувається відбілювання зубів за допомогою Zoom?

Процедура відбілювання проводиться у кілька етапів:

  1. Спочатку ізолюються ясна.
  2. Потім на поверхню зубів наноситься спеціальний гель.
  3. Далі на зуби діють світлом лампи ZOOM, за рахунок чого активуються речовини, що знаходяться у складі гелю. При цьому виділяється кисень, що сприяє відбілюванню темних пігментів без зміни структури зуба.

На всю процедуру освітлення вам знадобиться близько години. Якщо ви прийняли рішення пройти відбілювання "Зум", то вам не варто переживати за безпеку своїх зубів. Фахівці, які використовують дану систему відбілювання, проходять обов'язкову підготовку і володіють значним досвідом у цій справі.

Відбілювання зубів Zoom3

У процесі постійного вдосконалення свого продукту компанія-виробник випустила оновлену версію системи Zoom – Zoom3. Усі варіації володіють високою ефективністю і безпекою.

Застосування цих систем протипоказано:

  • за наявності карієсу і хвороб пародонту;
  • вагітним, жінкам в період лактації;
  • онкохворим;
  • неповнолітнім;
  • при підвищеній чутливості зубів.

Якщо ви вирішили скористатися даним методом відбілювання, але не знаєте, в якій клініці Києва надають цю послугу, зателефонуйте нам. Фахівці порталу MyDentist із задоволенням допоможуть вам підібрати стоматологію, в якій проводиться процедура Zoom3.

Відбілювання Zoom в Києві.

Рекомендовані
Показаний все місто. Показати ваш район?

Люмі-Дент (Позняки) бізнес

295
49 відгуків

Deutsch Dent економ

130
74 відгуку

Люмі-Дент (Оболонь) бізнес

100
87 відгуків

Оксфорд Медікал (м. Лук'янівська) бізнес

28
21 відгук

Ортолайф преміум

28
28 відгуків

Клініка естетичної стоматології бізнес

19
26 відгуків

Вам сподобалася стаття ?
Рейтинг статті
4.7
Оцінити
(396)

Домашнє відбілювання White light White light – система домашнего отбеливания зубов, осветляет эмаль на 8-10 тонов. Метод в несколько раз дешевле, чем профессиональное отбеливание у стоматолога.
Відбілювання Opalescence Opalescence – это удобная домашняя система для отбеливания зубов. Специальный гель осветляет эмаль до 10 тонов и не вызывает осложнений. Идеальный эффект наступает через 5 дней.
Відбілювання Yotuel Yotuel – на данный момент лучшее средство для отбеливания зубов как в домашних условиях, так и с помощью врачей, со специальным оборудованием. Узнайте больше, прочитав всю статью.
Середня ціна послуги в Києві
5500 грн
Використовуйте ваш обліковий запис на Facebook.com для входу на сайт.
Використовуйте ваш обліковий запис VKontakte.ru для входу на сайт.
Використовуйте ваш обліковий запис Google для входу на сайт.
Використовуйте ваш обліковий запис Мой Мир@Mail.ru для входу на сайт.
Яндекс.Метрика