Відбілювання Yotuel

Відбілювання Yotuel

Гарна посмішка завжди була запорукою загальної краси та успіху людини. Це і справді так! Красива правильна посмішка завжди притягує всі погляди до себе, так що навіть речі, в які одягнута людина, зачіска, макіяж і все інше залишається непоміченим. Уся увага зосереджується на вустах – і це невідворотно.

Відповідно, якщо у співрозмовника неправильна посмішка, то виникає відштовхуючий бар'єр, який псує все враження про людину при першому ж знайомстві. І всі інші зовнішні фактори тут знову ж таки безсилі. Проте досягти красивої посмішки, якщо такою не нагородила природа, досить непросто, адже існує кілька складових. Але навіть якщо приділити увагу лише головним факторам, результати будуть більш ніж достойні.

Одним з таких факторів є білизна зубів – невід'ємний атрибут голлівудської посмішки. Yotuel – компанія, що випускає професійні системи для відбілювання зубів. Є кілька різновидів систем.

«Йотуель»

Отбеливание Yotuel.jpg

Система відбілювання YOTUEL 7 HOURS була розроблена спеціально для домашнього використання. У комплекті йдуть 2 термопластичні заготовки для кап – на нижній і верхній зубні ряди. При нагріванні цих пластинок у склянці з теплою водою і розміщенні їх у роті, вони приймають форму щелепи. Курс відбілювання складається з 7 сесій по 1 годині і в результаті відбілює зуби на 4-6 відтінків, що є досить гарним результатом.

Хоча система розроблялася як окремий і незалежний засіб відбілювання зубів, вона також використовується в якості підтримуючого засобу після кабінетної процедури. Існують різновиди цього засобу за силою дії та вмістом перекису карбаміду.

Придбати даний засіб – труднощів не складе, ціни на відбілювання зубів системою Йотуель більш ніж доступні, але не забувайте, що кабінетна процедура проводиться абсолютно на іншому рівні – і за якістю, і за результативністю – і ніякі домашні засоби не замінять кваліфікованого лікаря.

Відбілювання Yotuel в Києві.

Рекомендовані
Показаний все місто. Показати ваш район?

Люмі-Дент (Позняки) бізнес

293
47 відгуків

Люмі-Дент (Оболонь) бізнес

98
85 відгуків

Вам сподобалася стаття ?
Рейтинг статті
5
Оцінити
(379)

Лазерне відбілювання зубів Лазерное отбеливание – оптимальный вариант осветления эмали без рисков для здоровья. Процедура проходит абсолютно комфортно и занимает около 40 минут.
Фотовідбілювання зубів Фотоотбеливание зубов позволяет осветлить эмаль до 8 тонов за одну процедуру. Эффект от процедуры сохраняется на протяжении 3-х лет. Цена фотоотбеливания ниже, чем на лазерное отбеливание.
Відбілювання Opalescence Opalescence – это удобная домашняя система для отбеливания зубов. Специальный гель осветляет эмаль до 10 тонов и не вызывает осложнений. Идеальный эффект наступает через 5 дней.
Відбілювання зубів ZOOM Методы отбеливания «Зум» безопасные и надежные, подойдут большинству людей. Они абсолютно безвредные для здоровья зубов.
Використовуйте ваш обліковий запис на Facebook.com для входу на сайт.
Використовуйте ваш обліковий запис VKontakte.ru для входу на сайт.
Використовуйте ваш обліковий запис Google для входу на сайт.
Використовуйте ваш обліковий запис Мой Мир@Mail.ru для входу на сайт.
Яндекс.Метрика