Поради від Крамаренко:

Види відбілювання зубів

Відбілювання емалі не повинне шкодити здоров'ю. Ультразвукова обробка, чищення Air-Flow, лампа Zoom, лазерне освітлення – найбільш підходящий метод підбере стоматолог після попереднього огляду.
Види відбілювання зубів

Кожен з нас хоче мати красиву білосніжну усмішку, але мало кому відомо, що самостійно підібрати вид відбілювання не так просто.

Давайте ж розберемося у видах відбілювання та поліпшенні кольору зубної емалі.

  1. Ультразвуковим методом можна очистити зуби від каменю та нальоту (кави, чаю, нікотину і харчових барвників).
  2. Air-Flow очистить не тільки зубну емаль, а й наліт, який накопичився глибоко під яснами;
  3. Процедура фотовідбілювання дозволить освітлити зуби на кілька відтінків. Спеціальний склад гелю активізується під дією ультрафіолетової лампи;
  4. За допомогою лазерного відбілювання також можна поліпшити колір зубів, але наявність великих пломб та коронок ускладнить процес.
  5. Індивідуально виготовлені капи дозволять відбілити зуби в домашніх умовах. Особливість методу в тому, що вам необхідно буде самостійно наповнювати капи спеціальним гелем на основі 6%-го перекису водню.
До радикальних видів відбілювання можна віднести керамічні вініри і безметалеві коронки на зуби.

Абсолютні протипоказання:

  • наявність захворювань пародонту;
  • носіння ортодонтичних конструкцій (наслідком лікування буде нерівномірне відбілювання);
  • вік до 16 років – через не до кінця сформовані тканини зубів;
  • вагітність або вигодовування;
  • алергічні реакції на перекис водню.

Відносні протипоказання – карієс

Варто відзначити, що оптимальний для вас вид відбілювання може підібрати тільки лікар-стоматолог.

Звернувшись до нашого контакт-центру, ви зможете не тільки отримати безкоштовну консультацію, а й знижку на відбілюючі процедури.


Вам сподобалася стаття ?
Рейтинг статті
4.8
Оцінити
(34)

Як користуватися зубною ниткою Яке значення зубної нитки при чищенні зубів? Правила використання флоса для зубів. Ціна на нитки для зубів.
Як обрати зубну пасту Зубна паста і її основні різновиди. Відмінності лікувальних паст для зубів від гігієнічних. Критерії вибору засобів для очищення зубів. Дитячі зубні пасти.
Обираємо найефективніший засіб для відбілювання зубів Препарати для відбілювання зубів стають все більш популярними. Адже посмішка сучасної людини - це показник її успішності і краси.
Процедура видалення зубного каменю Удаление зубного камня проводится с помощью ультразвука, лазера или абразивной чистки. Процедура длится 20-30 минут. Рекомендуется удалять зубной камень раз в полгода.
Лазерне відбілювання зубів Лазерное отбеливание – оптимальный вариант осветления эмали без рисков для здоровья. Процедура проходит абсолютно комфортно и занимает около 40 минут.
Ультразвукова чистка зубів Ультразвуковое отбеливание является одним из наиболее распространенных методов профессиональной чистки зубов. Ведь красивая и белоснежная улыбка – это залог успешности человека.
Чищення зубів Для чего нужна профессиональная чистка зубов. Как произвести чистку зубов в домашних условиях. Сколько стоит химическая или механическая чистка.
Домашнє відбілювання White light White light – система домашнего отбеливания зубов, осветляет эмаль на 8-10 тонов. Метод в несколько раз дешевле, чем профессиональное отбеливание у стоматолога.
Фотовідбілювання зубів Фотоотбеливание зубов позволяет осветлить эмаль до 8 тонов за одну процедуру. Эффект от процедуры сохраняется на протяжении 3-х лет. Цена фотоотбеливания ниже, чем на лазерное отбеливание.
Відбілювання Opalescence Opalescence – это удобная домашняя система для отбеливания зубов. Специальный гель осветляет эмаль до 10 тонов и не вызывает осложнений. Идеальный эффект наступает через 5 дней.
Що таке Air-Flow? Чистка зубов с помощью Air-Flow в кратчайшие сроки поможет вам обрести белоснежную улыбку. Узнай цену airflow отбеливания в клиниках.
Використовуйте ваш обліковий запис на Facebook.com для входу на сайт.
Використовуйте ваш обліковий запис VKontakte.ru для входу на сайт.
Використовуйте ваш обліковий запис Google для входу на сайт.
Використовуйте ваш обліковий запис Мой Мир@Mail.ru для входу на сайт.