Лазерне відбілювання зубів

Лазерне відбілювання зубів

Мати здорову, білосніжну усмішку – це не просто модний тренд, а й необхідна складова образу сучасної успішної людини. Але як вибрати найкращий метод відбілювання? Найголовніша вимога – це поєднання ефективності і високої безпеки. Саме такі якості характерні для лазерного відбілювання.

Як працює лазерне відбілювання?

Лазерне відбілювання – це кабінетна процедура, яка проводиться тільки стоматологом (гігієністом). Сеанс схожий на фотовідбілювання, однак тут замість світлового каталізатора використовується інноваційний лазерний.

Лікар наносить на поверхню зубів спеціальний гель, що містить окислювач. Під дією лазерного променя він активується, виділяючи молекули кисню, які проникають у глибокі шари емалі й усувають накопичений пігмент. Кожен зуб обробляється окремо протягом 1-2 хвилин, ясна і слизова при цьому ізольовані захисною плівкою.

Перед процедурою стоматолог проводить видалення нальоту і зубного каменю. Така підготовка є обов'язковою, інакше результату може просто не бути.

Чим лазерне відбілювання краще за інші методи?

Незважаючи на гадану складність, процедура досить проста. Всього за 40 хвилин ви отримуєте білосніжну усмішку, а сам сеанс проходить безболісно і комфортно. Серед решти переваг методу:

  • висока ефективність, відмінний результат (все завдяки тому, що лазерне випромінювання на відміну від лампи має щільний променевої потік, це прискорює дію освітлюючого гелю);
  • перегрів пульпи неможливий;
  • повна безпека для емалі;
  • процедура усуває будь-які види пігментних утворень, позбавляє від сірого, жовтого і навіть коричневого відтінку, плям від вина та кави;
  • можливість підібрати індивідуальну інтенсивність і тривалість впливу апарату, а також оптимальну концентрацію окислювача;
  • весь процес контролюється лікарем, що, звичайно ж, неможливо при домашньому відбілюванні.

Саме щадна дія лазера – відмінна особливість методики. Ви можете не хвилюватися щодо таких неприємних наслідків, як пересушення емалі і підвищення її чутливості.

Відбілювання емалі лазером: кому можна, а кому ні

Безпека процедури також залежить і від дотримання лікарем всіх норм і технік, а також від відсутності будь-яких протипоказань у пацієнта. До основних обмежень відноситься ерозія зубної емалі, збільшена пульпа, наявність каріозних вогнищ і запальних процесів у ротовій порожнині. Строго протипоказано стоматологічне відбілювання жінкам у період вагітності та лактації.

Якщо у вас є старі пломби, особливо на передніх зубах, освітлення емалі може не дати потрібного естетичного ефекту. Тоді лікар може порадити встановити вініри або люмініри, які повністю приховають косметичні дефекти.

Відбілювання емалі проводять лише повнолітнім пацієнтам. Однак деякі клініки роблять виняток і приймають підлітків, але тільки після офіційного дозволу батьків.

Білизна зубів після відбілювання: чи надовго?

Звісно, результат відбілювання у кожної людини буде індивідуальним, незважаючи на максимально точно підібрані параметри. Але навіть якщо після першого сеансу вас не влаштує ефект, процедуру можна буде повторити.

Ідеальний результат гарантований протягом 6 місяців. Але все не так просто, адже білизну зубів доведеться підтримувати, дотримуючись певних рекомендацій або навіть змінюючи свій спосіб життя.

По-перше, необхідно обмежити вживання кави, чаю, коли, по можливості повністю відмовитися від куріння.

По-друге, чистка зубів повинна проводитися за допомогою професійних паст з легкою відбілюючою дією для підтримуючого ефекту.

По-третє, використовуйте якісні гігієнічні засоби: зубні щітки, флос, іригатор, розчини для ополіскування.

Вартість процедури

Усі нешкідливі засоби в стоматології, як правило, найдорожчі. Лазерне відбілювання – не виняток. Така послуга коштує близько 2000 грн. Плюс додатково оплачується апаратна чистка зубів. Ціна, в основному, залежить від престижності стоматологічної клініки та її місця розташування.

На нашому порталі ви зможете швидко підібрати підходящу стоматологію по ціновій категорії, а також знайти кваліфікованого стоматолога-гігієніста, який подбає про красу ваших зубів.


  1. Зубний камінь – вапняне відкладення на емалі, яке виникає через неякісне чищення зубів, порушення обміну речовин, погані звички. Читайте про всі причини зубного каменю.

Лазерне відбілювання в Києві.

Рекомендовані
Показаний все місто. Показати ваш район?

Люмі-Дент (Позняки) бізнес

295
49 відгуків

Deutsch Dent економ

130
74 відгуку

Люмі-Дент (Оболонь) бізнес

100
87 відгуків

СА-НАТА на Позняках

72
69 відгуків

СА-НАТА на Лук'янівці

24
25 відгуків

Доктор Зуб бізнес

17
26 відгуків

Вам сподобалася стаття ?
Рейтинг статті
4.7
Оцінити
(419)

Процедура видалення зубного каменю Удаление зубного камня проводится с помощью ультразвука, лазера или абразивной чистки. Процедура длится 20-30 минут. Рекомендуется удалять зубной камень раз в полгода.
Ультразвукова чистка зубів Ультразвуковое отбеливание является одним из наиболее распространенных методов профессиональной чистки зубов. Ведь красивая и белоснежная улыбка – это залог успешности человека.
Чищення зубів Для чего нужна профессиональная чистка зубов. Как произвести чистку зубов в домашних условиях. Сколько стоит химическая или механическая чистка.
Домашнє відбілювання White light White light – система домашнего отбеливания зубов, осветляет эмаль на 8-10 тонов. Метод в несколько раз дешевле, чем профессиональное отбеливание у стоматолога.
Фотовідбілювання зубів Фотоотбеливание зубов позволяет осветлить эмаль до 8 тонов за одну процедуру. Эффект от процедуры сохраняется на протяжении 3-х лет. Цена фотоотбеливания ниже, чем на лазерное отбеливание.
Відбілювання Opalescence Opalescence – это удобная домашняя система для отбеливания зубов. Специальный гель осветляет эмаль до 10 тонов и не вызывает осложнений. Идеальный эффект наступает через 5 дней.
Що таке Air-Flow? Чистка зубов с помощью Air-Flow в кратчайшие сроки поможет вам обрести белоснежную улыбку. Узнай цену airflow отбеливания в клиниках.
Відбілювання зубів ZOOM Методы отбеливания «Зум» безопасные и надежные, подойдут большинству людей. Они абсолютно безвредные для здоровья зубов.
Відбілювання Yotuel Yotuel – на данный момент лучшее средство для отбеливания зубов как в домашних условиях, так и с помощью врачей, со специальным оборудованием. Узнайте больше, прочитав всю статью.
Використовуйте ваш обліковий запис на Facebook.com для входу на сайт.
Використовуйте ваш обліковий запис VKontakte.ru для входу на сайт.
Використовуйте ваш обліковий запис Google для входу на сайт.
Використовуйте ваш обліковий запис Мой Мир@Mail.ru для входу на сайт.
Яндекс.Метрика