Чищення зубів

Чищення зубів

Чищення зубів – гігієнічна процедура, що дозволяє позбавити емаль від залишків їжі, нальоту і шкідливих бактерій, при цьому усуваючи можливий неприємний запах з рота. Найпоширеніший вид чищення зубів – це той, який кожна людина робить вранці і ввечері за допомогою пасти та щітки. Крім цього, існує ще два види очищення зубів: професійне і очищення вдома підручними методами.

Ціна

Якщо ви вирішили проводити чистку зубів вдома, то вона вам обійдеться максимум в 50 гривень. Вартість професійного чищення залежатиме від бажаного результату і вибраного вами методу. Ціна може коливатися в межах 300-400 гривень. Скільки коштує саме ваш клінічний випадок, ви дізнаєтеся після консультації у стоматолога.

Очищення каналів і видалення каменю обійдеться приблизно в 500 гривень за обидві щелепи.

Домашня чистка зубів

Найчастіше для додаткового очищення вдома використовують сіль і соду, змішуючи їх з пастою. Це найбезпечніший спосіб домашнього відбілювання. Крім цього, використовують перекис, лимонну кислоту і активоване вугілля. Всі ці методи можуть очистити тільки зовнішню поверхню емалі. При цьому є відсоток можливого порушення щільності емалі, після чого може спостерігатися підвищена чутливість до термічних подразників.

Професійне чищення зубів

Під професійною чищенням розуміють процедуру, яка проводиться безпосередньо в кабінеті у стоматолога самим лікарем.

  Чистка зубов2.jpg
 1. Хімічне очищення. Найчастіше це відбілювання за допомогою спеціальної лампи, яка впливає на колір емалі. Також, це чищення за допомогою відбілюючих паст і спеціально виготовлених капп для зубів.
 2. Ультразвукова чистка – це відбілювання за допомогою ультразвукової хвилі, яка впливає на пігментацію емалі.
 3. Лазерне відбілювання – це коли за допомогою лазера змінюється колір верхнього шару емалі.
 4. Механічна – відбувається з використанням спеціальних відбілюючих паст і машинки, начебто щітки, якою стоматолог чистить вам зуби.

Професійне чищення зубів зазвичай складається наступних етапів:

 • фарбування нальоту;
 • зняття м'якого нальоту;
 • видалення твердих відкладень;
 • очищення кишень;
 • полірування поверхні зуба.

За необхідності можна провести чистку каналів зуба і видалення зубного каменю. Ці процедури вважаються не косметичними, а профілактичними, для зменшення ймовірності появи стоматологічних захворювань.

Більшість позитивних відгуків схиляється до професійної процедури. Якщо говорити про процедури на дому, то пацієнти схиляються до очищення за допомогою соди.

 1. Зубний камінь – вапняне відкладення на емалі, яке виникає через неякісне чищення зубів, порушення обміну речовин, погані звички. Читайте про всі причини зубного каменю.

Зняття зубних відкладень в Києві.

Рекомендовані
Показаний все місто. Показати ваш район?

Люмі-Дент (Позняки) бізнес

295
49 відгуків

Deutsch Dent економ

130
74 відгуку

Люмі-Дент (Оболонь) бізнес

100
87 відгуків

Дюшато на Вигурівському б-рі економ

23
33 відгуку

Мед-Део Компані (м. Академмістечко) бізнес

21
23 відгуку

Клініка естетичної стоматології бізнес

19
26 відгуків

Вам сподобалася стаття ?
Рейтинг статті
5
Оцінити
(390)

Процедура видалення зубного каменю Удаление зубного камня проводится с помощью ультразвука, лазера или абразивной чистки. Процедура длится 20-30 минут. Рекомендуется удалять зубной камень раз в полгода.
Ультразвукова чистка зубів Ультразвуковое отбеливание является одним из наиболее распространенных методов профессиональной чистки зубов. Ведь красивая и белоснежная улыбка – это залог успешности человека.
Що таке Air-Flow? Чистка зубов с помощью Air-Flow в кратчайшие сроки поможет вам обрести белоснежную улыбку. Узнай цену airflow отбеливания в клиниках.
Офісне відбілювання При профессиональном отбеливании пациентам наносится особое высококонцентрированное отбеливающее вещество, позволяющее добиться превосходных результатов.
Використовуйте ваш обліковий запис на Facebook.com для входу на сайт.
Використовуйте ваш обліковий запис VKontakte.ru для входу на сайт.
Використовуйте ваш обліковий запис Google для входу на сайт.
Використовуйте ваш обліковий запис Мой Мир@Mail.ru для входу на сайт.
Яндекс.Метрика