Офісне відбілювання

Офісне відбілювання

Багато людей не уявляють, що таке офісне відбілювання. Даним терміном визначають кабінетне відбілювання або професійне відбілювання зубів в умовах клініки.

Суттєвими перевагами цього виду освітлення зубів є швидкість і якість досягнутого результату. Крім цього, офісне відбілювання справляється з глибокої пігментацією. Дана процедура вимагає попередньої підготовки.

Як проходить професійне відбілювання зубів

Процедуру проводять лікарі-гігієністи, причому досить швидко. Результати можна побачити вже після першого візиту. Ваші зуби почнуть змінюватися у вас на очах. Записатися на процедуру можна за телефоном, вказаним нижче; або просто заповніть онлайн-заявку, і наші фахівці зателефонують вам.

Основа процедур професійного відбілювання зубів у наступному: на зубний ряд наноситься висококонцентрована відбілююча речовина (як правило, на основі перекису водню), і для прискорення перебігу реакції використовують лампу для відбілювання зубів. Гель проникає під верхній шар дентину, де окислюється, прибираючи зубний пігмент.

Часто пацієнтам потрібно використовувати спеціальну капу. Щоб одержати таку капу, вам необхідно відвідати стоматолога: він зробить знімок вашої порожнини рота і після цього виготовить необхідний виріб.

У деяких випадках пацієнтам слід робити місцеву анестезію, якщо у них занадто чутливі зуби. Чутливість до холодного або теплого може спостерігатися протягом декількох днів після процедури. Також протягом трьох днів після професійного відбілювання зубів не рекомендується курити, пити каву і споживати продукти, що містять барвники.

  1. Зубний камінь – вапняне відкладення на емалі, яке виникає через неякісне чищення зубів, порушення обміну речовин, погані звички. Читайте про всі причини зубного каменю.

Професійна чистка зубів в Києві.

Рекомендовані
Показаний все місто. Показати ваш район?

Люмі-Дент (Позняки) економ

441
48 відгуків

Люмі-Дент (Оболонь) економ

236
41 відгук

Deutsch Dent економ

130
74 відгуку

Люмі-Дент (Соломенка) економ

89
65 відгуків

Goodental

67
62 відгуку

Усі 32 бізнес

60
58 відгуків

Вам сподобалася стаття ?
Рейтинг статті
5
Оцінити
(723)

Процедура видалення зубного каменю Видалення зубного каменю проводиться за допомогою ультразвуку, лазера або абразивної чистки. Процедура триває 20-30 хвилин. Рекомендується видаляти зубний камінь раз на півроку.
Ультразвукова чистка зубів Ультразвукове відбілювання є одним з найбільш поширених методів професійної чистки зубів. Адже красива і білосніжна посмішка - це запорука успішності людини.
Чищення зубів Для чого потрібне професійнеочищення зубів. Як провести чистку зубів в домашніх умовах. Скільки коштує хімічне або механічне очищення.
Що таке Air-Flow? Чиста зубів за допомогою Air flow в найкоротший термін допоможе вам отримати білосніжну посмішку. Дізнайтеся ціну Air flow відбілювання в клініках Києва.
Використовуйте ваш обліковий запис на Facebook.com для входу на сайт.
Використовуйте ваш обліковий запис VKontakte.ru для входу на сайт.
Використовуйте ваш обліковий запис Google для входу на сайт.
Використовуйте ваш обліковий запис Мой Мир@Mail.ru для входу на сайт.