Що таке Air-Flow?

Що таке Air-Flow?

Суть відбілювання зубів за допомогою Airflow (еір флоу – повітряний потік) полягає в очищенні від м'якого зубного нальоту і темних плям на емалі без пошкодження дентину. Розробка систем очищення Airflow належить швейцарській фірмі EMS (Electro medical system).

Ціна на чистку апаратом Airflow

Середня вартість процедури в клініках Києва складе 550 гривень за обидві щелепи. Деталі дізнавайтеся у свого стоматолога або ставте запитання стоматологу-терапевту онлайн на нашому сайті.

Принцип дії

Сама по собі машина Airflow – це піскоструменевий апарат. В якості відбілюючого матеріалу використовується розчин води і абразивної речовини. Апарат під тиском очищує поверхню емалі. В якості абразивної речовини застосовується роздрібнена питна сода. Кристали настільки дрібні, що не можуть пошкодити поверхню зуба.

Процедура абсолютно безболісна і не викликає ніякого дискомфорту. В роті лишається лимонний присмак.

Чищення зубів Air flow крім нальоту здатне видаляти біоплівку з бактеріями у важкодоступних звичайному чищенню місцях. Також відбувається полірування емалі.

Інструкція

Процедура триває не більше 30 хвилин. Протягом 2-3 годин заборонено курити, вживати чай, каву і продукти, які можуть забарвлювати емаль.

Сила потоку Air flow буде відрегульований саме під ваш тип і чутливість зубів.

Протипоказання

Відбілювання зубів Air flow заборонено:

  1. Пацієнтам, що хворіють хронічним бронхітом та астмою.
  2. Пацієнтам, що перебувають на безсольовій дієті, так як в відбілюючому порошку міститься сіль.
  3. Якщо людина погано сприймає цитрусовий смак.

Зверніть увагу, що відбілювання Air flow очищає зуби до природного кольору і білішими за допомогою цієї процедури вони не стануть. Пам'ятайте, що кожна людина має індивідуальний колір зубної кістки. Він може бути жовтуватий, кольору слонової кістки або з темним відтінком.

Фото до и после чистки air flow

Якщо ви хочете зробити чищення в домашніх умовах, то аналогом може сталь використання звичайної харчової соди.

На форумах і різних стоматологічних порталах процедура «еір флоу» здобула найбільшу кількість позитивних відгуків серед усіх систем очищення від нальоту.

  1. Зубний камінь – вапняне відкладення на емалі, яке виникає через неякісне чищення зубів, порушення обміну речовин, погані звички. Читайте про всі причини зубного каменю.

Очищення Air Flow в Києві.

Рекомендовані
Показаний все місто. Показати ваш район?

Люмі-Дент (Позняки) бізнес

295
49 відгуків

Deutsch Dent економ

130
74 відгуку

Люмі-Дент (Оболонь) бізнес

100
87 відгуків

СА-НАТА на Позняках

72
69 відгуків

Goodental

51
49 відгуків

Терапевтична стоматологія

50
69 відгуків

Вам сподобалася стаття ?
Рейтинг статті
5
Оцінити
(397)

Процедура видалення зубного каменю Удаление зубного камня проводится с помощью ультразвука, лазера или абразивной чистки. Процедура длится 20-30 минут. Рекомендуется удалять зубной камень раз в полгода.
Ультразвукова чистка зубів Ультразвуковое отбеливание является одним из наиболее распространенных методов профессиональной чистки зубов. Ведь красивая и белоснежная улыбка – это залог успешности человека.
Чищення зубів Для чего нужна профессиональная чистка зубов. Как произвести чистку зубов в домашних условиях. Сколько стоит химическая или механическая чистка.
Офісне відбілювання При профессиональном отбеливании пациентам наносится особое высококонцентрированное отбеливающее вещество, позволяющее добиться превосходных результатов.
Використовуйте ваш обліковий запис на Facebook.com для входу на сайт.
Використовуйте ваш обліковий запис VKontakte.ru для входу на сайт.
Використовуйте ваш обліковий запис Google для входу на сайт.
Використовуйте ваш обліковий запис Мой Мир@Mail.ru для входу на сайт.
Яндекс.Метрика