Для того, щоб було легше знайти захворювання, яке вас цікавить, рекомендуємо вибрати відповідний йому розділ у меню праворуч

Захворювання

Зуб мудрості Зростання зуба мудрості може викликати ниючий біль, гнійні запалення і навіть остеомієліт. Читайте, чому виникає біль та інші ускладнення при зростанні зубів мудрості.
Гранульома зуба Гранульома - запалення на верхівці зубного кореня. Буває апикальна, межкоренева і гнійна зубна гранульома. Викликає сильний біль, підвищення температури до 40 градусів.
Глибокий прикус Глибокий дистальний прикус порушує пропорції обличчя і ускладнює пережовування їжі. Дізнайтеся, як виглядає глибокий прикус зубів і чому виникає ця патологія.
Карієс Поверхневий або глибокий карієс зубів може привести до важкої форми запалення зуба або навіть до його повної втрати. На фото можна побачити, як виглядає карієс.
Чому болить зуб під коронкою Якщо болить зуб під коронкою, це вказує на наявність запалення навколозубних тканин. Біль під коронкою може супроводжуватися набряком ясен або утворенням гнійного свища.
Криві зуби 90 відсотків дітей мають криві зуби. Спадковий фактор, порушення розвитку, погане харчування і шкідливі звички – основні причини викривлення прикусу і кривих зубів.
Кровотеча після видалення зуба Кров після видалення зуба в нормі йде близько 20 хвилин. Якщо кровотеча виникла через кілька годин після операції, слід прикласти до лунки стерильний тампон і якомога раніше звернутися до лікаря.
Кіста зуба Кіста зуба – це «бульбашка» з рідиною, що утворюється на яснах. Знижений імунітет, переохолодження, інфекції, стреси – основні причини розвитку кісти.
Флюс Зубний флюс (періостит) – це запалення навколозубних тканин і окістя, яке в 60% вимагає видалення зуба. Читайте про причини флюсу на яснах і його перші симптоми.
Стоматит Стоматит у дорослих при слабкому імунітеті може швидко поширитися по всій ротовій порожнині, викликаючи хворобливі виразки на слизовій. Дізнайтеся про всі симптоми стоматиту.
Пародонтит Пародонтит – запалення ясенних кишень, внаслідок чого зуб може повністю втратити зв'язок з альвеолами і випасти. Читайте про причини виникнення і симптоми пародонтиту.
Зубний камінь Зубний камінь – вапняне відкладення на емалі, яке виникає через неякісне чищення зубів, порушення обміну речовин, погані звички. Читайте про всі причини зубного каменю.
Пришийковий карієс Пришийковий карієс руйнує емаль біля основи зубної коронки. Перші симптоми карієсу шийки зуба - чутливість на температурний і механічний вплив.
Альвіоліт Альвеоліт лунки виникає у 25% випадків після видалення зуба. Це запальне захворювання, яке викликає сильні болі, набряк ясен і неприємний запах з рота.
Що таке карієс кореня зуба? Карієс кореня часто діагностується у пацієнтів після 60-ти років. Прикореневій карієс зможе виявити тільки стоматолог, провівши зняття зубного каменю та рентгенівську діагностику.
Глибокий карієс Глибокий карієс руйнує емаль і дентин зуба, утворюючи «дупло». Основні симптоми глибокого карієсу - різкий біль при вживанні холодної або гарячої їжі, потемніння зубної емалі.
Використовуйте ваш обліковий запис на Facebook.com для входу на сайт.
Використовуйте ваш обліковий запис VKontakte.ru для входу на сайт.
Використовуйте ваш обліковий запис Google для входу на сайт.
Використовуйте ваш обліковий запис Мой Мир@Mail.ru для входу на сайт.