Запалення ясен

Запалення ясен

Навіть не дивлячись на прогрес в області стоматології та абсолютно безпечне і безболісне лікування, досі безліч людей боїться відвідувати стоматолога, до чого абсолютно марно.

Відкладаючи візит до лікаря, ви самі незабаром станете жертвою власної безрозсудності. Через недостатній догляд у вас може розвинутися карієс, пародонтоз або запалення ясен.

Лікувати запалення ясен потрібно негайно, не варто його недооцінювати. Тільки кваліфірованний стоматолог скаже, що робити, якщо у вас набрякли ясна. На початковій стадії захворювання ясна можуть роздутися і почати кровоточити. З часом вони можуть сильно відступити від зубів, що призведе до їхнього випадання.

Подібні проблеми є наслідком неправильного і нерегулярного догляду за зубами. Негативно впливають на ясна і шкідливі звички.

Для того, щоб уникнути запалення ясен, необхідно:

  1. Регулярно два рази на день проводити чистку зубів якісної пастою.
  2. Застосовувати зубну нитку.
  3. Проводити професійну чистку зубів і своєчасно відвідувати стоматолога.
  4. Позбутися шкідливих звичок.

Лікування запалення ясен

Воспаление десен2.jpg

Як лікування використовуються такі методи:

  • видалення зубного каменю;
  • очищення нальоту;
  • медикаментозне лікування запальних процесів в яснах;
  • усунення інших хвороботворних факторів;
  • профілактичне лікування для уникнення ймовірності рецидиву.

Регулярність чищення зубів теж грає велику роль. Для того, щоб уникнути появи зубного каменю і карієсу, рекомендують чистити зуби після кожного прийому їжі. Якщо у вас немає такої можливості, чистите зуби, як мінімум, вранці і ввечері, а після прийому їжі використовуйте флосси.

Запалення ясен можна зняти, правильно використовуючи зубну нитку. Варто звернути увагу, що при появі крові під час чищення не потрібно турбуватися, так як зубна нитка може викликати подразнення в області хворих ясен.

Якщо вас турбує зубний біль або почалося запалення ясен, а можливості відвідати стоматолога найближчим часом немає, ви можете послабити запалення за допомогою народних засобів. Але не варто зволікати з відвіданням лікаря, тому що самолікування в кращому випадку на деякий час послабить симптоми, в гіршому – призведе до ускладнень. А при зверненні в стоматологічну клініку ви можете бути впевненими в якості медичного обслуговування, так як більшість клінік дає гарантії.

Лікування ясен в Києві.

Рекомендовані
Показаний все місто. Показати ваш район?

Люмі-Дент (Позняки) бізнес

338
92 відгуку

Люмі-Дент (Оболонь) бізнес

139
27 відгуків

Клініка естетичної стоматології бізнес

28
35 відгуків

Стоматологічна поліклініка Дарницького району економ

11
11 відгуків

Київська міська стоматологічна поліклініка економ

8
7 відгуків

Вам сподобалася стаття ?
Рейтинг статті
0
Оцінити
(0)

Статті по темі
Гранульома зуба Гранулема – воспаление на вершке зубного корня. Бывает апикальная, межкорневая и гнойная зубная гранулема. Вызывает сильные боли повышение температуры до 40 градусов.
Кіста зуба Киста зуба – это «пузырь» с жидкостью, образовавшийся на десне. Пониженный иммунитет, переохлаждение, инфекции, стрессы – основные причины развития кисты.
Кровотеча після видалення зуба Кровь после удаления зуба в норме идет около 20 минут. Если кровотечение возникло через несколько часов после операции, следует приложить к лунке стерильный тампон и как можно раньше обратиться к врачу.
Флюс Зубной флюс (периостит) – это воспаление околозубных тканей и надкостницы, которое в 60% требует удаления зуба. Читайте о причинах флюса на десне и его первых симптомах.
Пародонтит Пародонтит – воспаление десневых карманов, вследствие чего зуб может полностью потерять связь с альвеолами и выпасти. Читайте о причинах возникновения и симптомах пародонтита.
Запалення ясен у дітей Воспаление десен у детей проявляется в виде гингивита, стоматита, пародонтита, атрофии мягких тканей ротовой полости. Читайте, по каким симптомам можно определить воспаление десен у ребенка.
Кровоточивість ясен У каждого третьего человека периодически кровоточат десна. Причины кровоточивости десен самые разные – от плохой гигиены ротовой полости до хронического пародонтоза и даже лейкоза.
Пародонтоз Пародонтоз – поражение тканей пародонта, часто встречаемое у пациентов до 20 лет. Среди основных симптомов пародонтоза – кровоточивость десен, зуд, повышенная чувствительность зубов.
Лікування ясен в домашніх умовах Чи можливо провести лікування ясен в домашніх умовах? Рекомендації лікарів-стоматологів та народні рецепти засобів проти захворювань ясен. Заходи профілактики в домашніх умовах.
Догляд за зубами та яснами Гігієна порожнини рота є важливим елементом профілактики стомаологічних захворювань. Тому лікарі рекомендують ознайомитися із загальними правилами по догляду за зубами.
Використовуйте ваш обліковий запис на Facebook.com для входу на сайт.
Використовуйте ваш обліковий запис VKontakte.ru для входу на сайт.
Використовуйте ваш обліковий запис Google для входу на сайт.
Використовуйте ваш обліковий запис Мой Мир@Mail.ru для входу на сайт.