Кровоточивість ясен

Кровоточивість ясен

Помітили сліди крові на твердій їжі або після чищення зубів? Якщо ясна почали кровоточити, це означає, що в ротовій порожнині почалися запальні процеси, що ведуть до появи гінгівіту.

Чому кровоточать ясна

Конкретно виділити причини даного захворювання складно, так як безліч факторів можуть стимулювати появу запалення:

  1. Недостатня або запущена гігієна порожнини рота.
  2. Вік. У літніх людей, ясна набагато чутливіші.
  3. Незбалансоване харчування.
  4. Дефіцит вітаміну С.

Ще можна виділити ряд причин, які характеризують стан організму в цілому. Наприклад, часті стреси, зловживання медикаментозним лікуванням, гострі респіраторні захворювання та цукровий діабет.

Причин появи кровоточивості ясен досить багато (аж до невдало вибраної зубної щітки) і вони різнобічні, саме тому краще не ігнорувати цю проблему.

Дуже часто ясна кровоточать через механічні травми, тобто, при сильному натиску на щітку при чищенні зубів. Пам'ятайте, що сила в цій справі не дасть позитивного ефекту.

Що робити, якщо запалилися ясна

Кровоточивость десен2.jpg

Для початку проводять повну діагностику ротової порожнини. Якщо ясна кровоточать за умови супутнього захворювання зубів, то призначають відповідне лікування. В результаті кровоточивість припиняється.

Якщо при діагностуванні було виявлено запалення ясен, тобто саме гінгівіт, призначається лікування спрямоване на видалення цього захворювання.

Як правило, для цього призначається полоскання ротової порожнини антисептичними розчинами, а також прийом протизапальних препаратів. Але стоматологічне спостереження ні в якому разі не можна ігнорувати.

Ціни на лікування

Залежно від того, яка ситуація стимулювала хворобу, вартість лікування буде зростати. У середньому, ціна буде починатися від 20 гривень за відвар ромашки і закінчуватися 200-300 гривнями при лікуванні пародонтиту в стоматологічній клініці.

Способи лікування кровоточивості в домашніх умовах

  1. Найпоширеніший засіб, який допоможе впоратися з кровоточивістю ясен – овідвар з ромашки. Покладіть квіти в окріп і дайте їм настоятися кілька хвилин. Після того, як відвар охолоне, обполіскуйте ним рот після кожного чищення зубів. Можна за такою ж методикою заварювати траву шавлії і кору дуба.
  2. Харчова сода також є відмінним антибактеріальним засобом. У склянку води кімнатної температури додайте одну чайну ложку соди. Обполіскуйте отриманим розчином рот 2-3 рази на день протягом тижня.

Багато хто, займаючись самолікуванням, використовує перекис водню. У домашніх умовах вона не дає абсолютно ніякого ефекту: ні позитивного ні негативного. Ви просто витрачаєте свій час даремно.

  1. Кровоточивість і запалення ясен не можна ігнорувати. Лікувати гінгівіт у дітей необхідно більш делікатними засобами, ніж у дорослих. Полоскання рота відварами календули, прийом антибіотиків і ретельний догляд допоможуть впоратися з хворобою.

Лікування ясен в Києві.

Рекомендовані
Показаний все місто. Показати ваш район?

Клініка естетичної стоматології бізнес

42
4 відгуку

Київська міська стоматологічна поліклініка економ

11
9 відгуків

Стоматологічна поліклініка Дарницького району економ

11
11 відгуків

Мнемозіна преміум

7
8 відгуків

Дарлін (м. Дарниця) бізнес

5
4 відгуку
Показаний все місто. Показати ваш район?

Вам сподобалася стаття ?
Рейтинг статті
5
Оцінити
(745)

Альвіоліт Альвеоліт лунки виникає у 25% випадків після видалення зуба. Це запальне захворювання, яке викликає сильні болі, набряк ясен і неприємний запах з рота.
Запалення ясен у дітей Запалення ясен у дітей проявляється у вигляді гінгівіту, стоматиту, пародонтиту, атрофії м'яких тканин ротової порожнини. Читайте, по яких симптомах можна визначити запалення ясен у дитини.
Гінгівіт у дитини Гінгівіт у дітей виникає через погану гігієну порожнини рота, незбалансоване харчування та знижений імунітет. Дитячий гінгівіт викликає кровотечу і набряк ясен.
Використовуйте ваш обліковий запис на Facebook.com для входу на сайт.
Використовуйте ваш обліковий запис VKontakte.ru для входу на сайт.
Використовуйте ваш обліковий запис Google для входу на сайт.
Використовуйте ваш обліковий запис Мой Мир@Mail.ru для входу на сайт.