Протезування зубів

Навіть, на перший погляд, непоправні проблеми з зубним рядом можна відкоригувати. Мова йде не тільки про «прогалини» у щелепі, але також про відколи, стирання, переломи та інші дефекти.

У звичному розумінні стоматологічне протезування – це встановлення імітації здорового зуба (або кількох) замість втраченого або пошкодженого. Стоматолог-ортопед бачить цей процес трохи інакше – як повноцінне відтворення всіх функцій зубощелепної системи в комплексі.

Види протезування зубів

В останні десятиліття протези з каучуку і багатошарової порцеляни поступилися місцем біологічно нейтральним гіпоалергенним матеріалам і суцільнокерамічним коронкам. Штучні зуби стали не тільки «дружелюбнішими» до організму людини, але також довговічнішими і зовні не відрізняються від натуральних.

Зубні протези – що обрати?

Як впливає на людину відсутність зубів

Чи знаєте ви, що втрата навіть одного зуба тягне незворотні зміни не тільки в зубощелепній системі, але також у вашому зовнішньому вигляді та соматичній системі організму?

Відсутність частини зубів призводить до нерівномірного розподілу навантаження на кістку, внаслідок чого кісткова тканина стає тоншою і надалі не зможе створювати необхідну опору.

Більше того, зміни щелепи безпосередньо відображаються на вашому обличчі – при втрачених зубах поступово видається вперед підборіддя, кінчик носа загострюється, а носогубні складки стають глибшими і помітнішими. Як відновити зруйновані зуби?

  1. Показаний у ситуаціях, коли з обох сторін від дефекту є здорові опорні зуби.
  2. Легка і надійна конструкція на мікрозамках з додатковою функцією підтримки розхитаних зубів.
  3. Перевірене часом поєднання естетики і довговічності за доступною вартістю.
  4. М'які, міцні протези з неалергенних полімерів з непомітними кріпленнями.

Методи ортопедичної стоматології

У стоматологіях Києва застосовується як знімне, так і незнімне протезування, причому в кожній з цих категорій є різні техніки виконання. Для кріплення протезів на збережену частину зуба використовують вкладки і штифти, а при повному заміщенні фіксація проводиться за допомогою замків, кламерів і присосок.

Протезування зубів в Києві.

Рекомендовані
Показаний все місто. Показати ваш район?

Люмі-Дент (Позняки) економ

441
43 відгуку

Люмі-Дент (Оболонь) економ

236
41 відгук

Deutsch Dent економ

130
74 відгуку

Люмі-Дент (Соломенка) економ

89
65 відгуків

Goodental

67
62 відгуку

Усі 32 бізнес

60
58 відгуків

Вам сподобалася стаття ?
Рейтинг статті
4.4
Оцінити
(18)

Зубні протези – що обрати? Зубные протезы - явление в стоматологии, успевшее себя зарекомендовать только с положительной стороны. Протезы выручают там, где ранее не было никаких вариантов решения проблемы.
Протезування зубів – ціни в Києві Современные методы протезирования зубов существенно отличаются от методов прошлого. И все благодаря наличию новейших стоматологических технологий и материалов.
Металокераміка в протезуванні зубів Металлокерамика – очень распространенный материал для протезирования зубов. Цвет и оттенок коронок можно подобрать идентично цвету натуральных зубов и цена вас приятно удивит.
Зубний протез «метелик» Зубной протез бабочка – это временная стоматологическая конструкция, которая устанавливается на время изготовления постоянных протезов. Ее использование позволяет временно закрыть промежутки зубного ряда.
Знімні зубні протези можуть бути зручними! Съемное протезирование разных видов дает возможность восстановления полностью потерянных зубов.
Нейлонові зубні протези Нейлоновые зубные протезы широко используются в современной стоматологии. Их конструкция позволяет избежать травм ротовой полости и ускорить процесс адаптации к ним. Стоимость зависит от определенного клинического случая.
Силіконові протези зубів Быстрое привыкание к силиконовым протезам для зубов гарантировано благодаря их гибкой основе. Зубные протезы из силикона имеют свои плюсы и минусы, а ценовой вопрос зависит от сложности конструкции.
Цирконієві коронки – міцність і краса Цирконивые коронки - явление не новое, но для правильного их выбора, установки и ухода необходимо владеть полной информацией о керамических коронках из циркония.
Бюгельні зубні протези Преимущества бюгельного протезирования, а также минусы этой системы. Цены на различные виды бюгельных протезов.
Зубні штифти Зубные штифты предназначены для восстановления функциональности разрушенного естественного зуба. Их используют, если единица зубного ряда пострадала больше, чем наполовину.
Ремонт металокерамічних коронок Ремонт металлокерамических коронок проводится в случает каких-либо деформаций единиц зубного ряда. В зависимости от сложности сам процесс займет от 30 минут до 1 часа.
Що таке зубний міст Адгезивный мостовидный протез позволяет обойтись без существенных повреждений эмали, становятся популярней с каждым днем.
Часткові знімні протези Частичные съемные протезы – это многофункциональные конструкции, которые можно использовать и как основной протез, и как промежуточную конструкцию во время протезирования на постоянной основе.
Адгезивний мостоподібний протез Адгезивные мостовидные протезы – это конструкции, которые могут замещать только один зуб в зубном ряду. Они имеют разные способы крепления, от чего меняется только их ценовая политика.
Незнімні зубні протези Все виды несъемного протезирования. Виниры, импланты, мостовидные протезы. Какие лучше выбрать? В какой клинике установить протезы на зубы?
Iммедіат протези Иммедиат протезы – это съемные конструкции, которые предназначены для временной замены натуральных зубов перед установкой постоянного протеза. Известны своей удобной формой и фиксацией.
Використовуйте ваш обліковий запис на Facebook.com для входу на сайт.
Використовуйте ваш обліковий запис VKontakte.ru для входу на сайт.
Використовуйте ваш обліковий запис Google для входу на сайт.
Використовуйте ваш обліковий запис Мой Мир@Mail.ru для входу на сайт.