Адгезивний мостоподібний протез

Адгезивний мостоподібний протез

Винахід адгезивних мостоподібних протезів суттєво зменшило обсяг втручання в область зуба при ортопедичному лікуванні. Варто відзначити, що ця конструкція незнімна і встановлюється на тривалий час. На сленгу стоматологів адгезивний міст називають «липучка». Давайте детально розглянемо конструкцію, так би мовити, зсередини.

Що таке адгезивні протези?

Адгезивні (вантові мости призначені для усунення невеликих проміжків між зубами. Головною особливістю є їх кріплення: штучна коронка встановлюється на потрібне місце і фіксується за дві сусідні одиниці щелепи. При цьому на одиниці-фіксатори не треба встановлювати коронки, так як вони піддаються мінімальному препаруванню.

Способи кріплення адгезивних мостів

Стандартна форма такого пристрою наступна: штучний зуб, з боків якого розташовані невеликі пластини. Ці кріплення фіксуються на задній частині сусідніх зубів.

Для більш сучасного способу кріплення до імплантату по обидва боки фіксується невелика дріт , який встановлюється в порожнині коронки. Недоліком такої процедури є самі порожнини, які стоматолог буде робити спеціальним апаратом.

Способы крепления адгезивных мостов.jpg

Найбільш комфортним і безпечним методом встановлення адгезивних протезів вважається варіант з використанням скловолокна. Джгут з цього матеріалу встановлюється в порожнині зубів і за допомогою композитних матеріалів прямо в ротовій порожнині пацієнта виготовляється коронка. Ця процедура виконується за одне відвідування стоматолога.

Ціна на адгезиви

Мінімальна вартість встановлення адгезивного протеза – 700 гривень. Якщо говорити про максимальну вартості, то вона може досягати 4500 гривень. Вирішальним фактором ціни може бути кількість використаного матеріалу, вигляд конструкції адгезивного протеза і особливості розташування зубів, між якими потрібно встановити конструкцію.

Показання до застосування

Вантові мости використовують, якщо в щелепі бракує одного зуба, а з боків є опорні одиниці, на які і буде фіксуватися конструкція. Велика кількість позитивних відгуків у конструкцій, які кріпляться за допомогою скловолокна.

Якщо в сусідніх зубах є якісь порушення (карієс або інші захворювання) , то їх попередньо проліковують.

Догляд за адгезивними протезами:

  1. Правильна і ретельна гігієна порожнини рота.
  2. Заміна флосса на спеціальні ополіскувачі.
  3. Дотримання збалансованої дієти.
  4. Оскільки термін служби систем близько 3-4 років, то на цей час варто відмовитися від твердої і в'язкої їжі.

Фахівці схильні до думки, що ці ортопедичні пристосування і типові їм можна застосовувати тільки для тимчасового заміщення зуба. Такі системи навіть дуже ненадійні, що може призвести до їх поломки або порушення функціональності. При їх встановленні варто пам'ятати, що є багато «за» і багато «проти».

  1. Вроджена або набута патологія, що зветься адентією, виражається в повній або частковій відсутності зубів. Призводить до хвороб зубощелепної системи та порушує естетику обличчя. Трапляється адентія молочних і постійних зубів.

Встановлення адгезивних протезів в Києві.

Рекомендовані
Показаний все місто. Показати ваш район?

Люмі-Дент (Позняки) економ

441
43 відгуку

Люмі-Дент (Оболонь) економ

236
41 відгук

Люмі-Дент (Соломенка) економ

89
65 відгуків

СА-НАТА на Позняках

74
69 відгуків

Клініка естетичної стоматології бізнес

42
4 відгуку

СА-НАТА на Лук'янівці

25
26 відгуків

Вам сподобалася стаття ?
Рейтинг статті
4.4
Оцінити
(745)

Що таке зубний міст Адгезивний мостоподібний протез дозволяє обійтись без суттєвих пошкоджень емалі, він стає популярнішим з кожним днем.
Незнімні зубні протези Усі види нез'много протезування. Вініри, імпланти, мостоподібні протези. Які краще обрати? В якій клініці встановити протези на зуби?
Використовуйте ваш обліковий запис на Facebook.com для входу на сайт.
Використовуйте ваш обліковий запис VKontakte.ru для входу на сайт.
Використовуйте ваш обліковий запис Google для входу на сайт.
Використовуйте ваш обліковий запис Мой Мир@Mail.ru для входу на сайт.