Пломбування зубів

За допомогою пломбування видаляється карієс і вся накопичена в зубі гниль, усуваються супутні проблеми, відновлюється природний вигляд коронки, при цьому закриваються утворені дірки. У результаті процедури – отримаєте зуб як новий!

Яку пломбу вибрати

Різні види пломб придумані не для різноманітності, а з певною метою. Звичайно, найчастіше показане застосування світлових пломб, але є і винятки. Плюси фотополімерних пломб у тому, що вони легко адаптуються під відтінок дентину і не привносять ніякого дискомфорту або присмаку.

Ціни на послуги пломбування

Ціни також важливі при виборі виду пломбування. Вартість однієї пломби може починатися від 50 гривень і досягати 400 гривень. Усе залежить від обраного матеріалу, обсягу роботи і професіоналізму лікаря. Дитяча стоматологія коштуватиме дорожче не за рахунок матеріалів, а за рахунок додаткової роботи з дитиною. Одна якісна пломба в середньому обійдеться у 300 гривень.

 1. Пломба світлового затвердіння ідеально підходить для відновлення передніх і бокових зубів, так як її підбирають під колір зубів пацієнта і їй легко надати потрібну форму, яка імітує справжній зуб.
 2. Завдяки чудовим естетичним властивостям підходить навіть для передніх зубів.
 3. Пломба – єдиний спосіб врятуватися від карієсу. Довговічна пломба, яка не відрізняється від натурального зуба за кольором? Це можливо. Читайте докладніше про це.
 4. Ефективний допоміжний засіб під час лікування глибокого карієсу, протезування зубів. Максимальний термін установки – 1 місяць.

Етапи пломбування зубів:

 1. Очищення від карієсу. За допомогою металевого зонда ретельно видаляється зубна тканина в каріозному нальоті, в іншому випадку пломбування не має ніякого сенсу, адже карієс все одно поширюватиметься.
 2. Установка прокладки, якщо коронка сильно пошкоджена.
 3. Установка пломби з різними компонентами, найчастіше це композити та полімери. Полімери призначені для передніх зубів, оскільки вони практично непомітні.
 4. Шліфування – вирівнювання пломби під прикус.

Ретроградне пломбування

Використовується, якщо потрібно запломбувати канали. Ця процедура має на меті запобігання попаданню мікроорганізмів з кореневого відділу в періапікальний.

Необхідне, якщо:

 • канал запломбований так, що його потім не можна буде знову лікувати;
 • кореневий канал занадто довгий;
 • канали надто широкі;
 • неправильно запломбували штифт.

Пломбування молочних зубів

Пломбування зубів у дітей можна уникнути, якщо займатися профілактикою карієсу. Якщо ви помітили у дитини на зубах яскраво-жовті плями, краще зверніться до лікаря, не треба скидати все на зубний наліт. Технологія профілактики карієсу у дітей така ж, як і в дорослих: дотримання гігієни, зменшення прийому кислої і солодкої їжі. Якщо все-таки дійшло до стоматологічного кабінету, то знайдіть ту клініку, в якій зуміють знайти підхід до дитини, інакше стресу не уникнути.

Встановлення світлової пломби в Києві.

Рекомендовані
Показаний все місто. Показати ваш район?

Люмі-Дент (Позняки) бізнес

400
49 відгуків

Люмі-Дент (Оболонь) бізнес

200
81 відгук

Deutsch Dent економ

130
74 відгуку

СА-НАТА на Позняках

74
69 відгуків

Goodental

67
62 відгуку

Терапевтична стоматологія економ

52
8 відгуків

Вам сподобалася стаття ?
Рейтинг статті
4
Оцінити
(22)

Фотополімерна пломба В каких случаях подходит фотополимерная пломба? Особенности использования фотополимера при эстетической реставрации. Цена пломбы из фотополимера.
Зубні пломби Зубные пломбы используются для восстановления участков зуба, подвергшихся разрушению. Немаловажный фактор – гарантия на пломбу.
Тимчасова пломба Временная пломба — что делать, когда она крошится или выпала? Сколько держится временная пломба?
Світлова пломба: особливості та види Световая пломба состоит из фотополимеров, поэтому она затвердевает только под светом галогеновой лампы, за счет чего у специалиста есть возможность придать пломбе все необходимые изгибы.
Безболісне пломбування кореневих каналів Пломбирование корневых каналов является важной процедурой в современной стоматологии. Ведь открытый корневой канал приводит к воспалительным процессам.
Використовуйте ваш обліковий запис на Facebook.com для входу на сайт.
Використовуйте ваш обліковий запис VKontakte.ru для входу на сайт.
Використовуйте ваш обліковий запис Google для входу на сайт.
Використовуйте ваш обліковий запис Мой Мир@Mail.ru для входу на сайт.