Що таке зубний міст

Що таке зубний міст

Протезування зубів, особливо нез'ємне – дуже важливий процес, в якому якість життя пацієнта всерйоз залежить від якості протеза, який йому виготовлять. Величезною популярністю користується зубний міст, який є найпоширенішою версію протеза, найпростіший у виготовленні і подальшому використанні.

Дві коронки і між ними набір штучних зубів, що дуже нагадують справжні, – ось що являє собою мостоподібний протез. Для його використання необхідно мати міцні опорні зуби, на які й закріпляться коронки.

Встановлення проходить досить легко, а використання дуже спрощується тим, що протез практично повністю замінює справжні зуби і дає можливість вести звичне життя.

Можливо знову адекватно пережовувати їжу (ця навичка втрачається навіть при випадінні одного з зубів і значно ускладнює жування для людини, яка втратила його), запобігається деформація зубного ряду внаслідок пересування тих зубів, що залишились.

У цілому зубний міст – це прекрасне рішення для всіх, хто втратив зуб або кілька і не хоче втрачати надалі, а замість цього вирішує вилікувати свою ротову порожнину.

Якими ж бувають мостоподібні протези?

Основні типи мостів бувають наступними:

  1. Адгезивний мостоподібний протез, який виготовляється за допомогою композиту і скловолокна, є чудовим естетичним рішенням для людей, які не бажають втрачати в зовнішніх якостях навіть при виборі штучних зубів. Можливе також додаткове шинування зубів за допомогою скловолоконної стрічки, якщо зруйнована частина кістки.
  2. Цельнолитой протез.jpg
  3. Суцільнолитий протез, що найчастіше виготовляється з метало-акрилового матеріалу. Всі робочі частини зубного мосту покриваються порцеляною або ж пластмасою, щоб досягти більшої естетичності і дати можливість клієнту спокійно посміхатися. Відсутність спаєчних швів коронок, чим відомі суцільнолиті конструкції, також надає додаткової естетичності мосту, а отже, і вашій посмішці.
  4. Комбінований міст виготовляється методом спайки, покривається пластмасовими матеріалами і є досить швидким способом виготовити нез'ємного протезу. Ціна також невелика – достатня для того, щоб вважати комбінований міст розумним придбанням.

Наш сайт пропонує вибрати стоматологію, яка виготовить вам необхідний мостоподібний протез зі знижкою.

Ціни

Залежно від складності майбутньої операції і типу обраної конструкції вартість зубних мостів змінюється. Мінімальна ціна в клініках Києва складе 700 гривень, а максимальна – 5000 гривень. Середньостатистична ціна за систему становить 2500 гривень, якщо не враховувати діагностику ротової порожнини і супутні стоматологічні процедури.

  1. Вроджена або набута патологія, що зветься адентією, виражається в повній або частковій відсутності зубів. Призводить до хвороб зубощелепної системи та порушує естетику обличчя. Трапляється адентія молочних і постійних зубів.

Встановлення мостоподібних протезів в Києві.

Рекомендовані
Показаний все місто. Показати ваш район?

Люмі-Дент (Позняки) економ

441
43 відгуку

Люмі-Дент (Оболонь) економ

236
41 відгук

Люмі-Дент (Соломенка) економ

89
65 відгуків

Клініка естетичної стоматології бізнес

42
4 відгуку

Оксфорд Медікал (м. Лук'янівська) бізнес

28
21 відгук

Ортолайф преміум

28
28 відгуків

Вам сподобалася стаття ?
Рейтинг статті
4.8
Оцінити
(729)

Бюгельні зубні протези Переваги бюгельного протезування, а також мінуси цієї системи. Ціни на різні види бюгельних протезів.
Незнімні зубні протези Усі види нез'много протезування. Вініри, імпланти, мостоподібні протези. Які краще обрати? В якій клініці встановити протези на зуби?
Використовуйте ваш обліковий запис на Facebook.com для входу на сайт.
Використовуйте ваш обліковий запис VKontakte.ru для входу на сайт.
Використовуйте ваш обліковий запис Google для входу на сайт.
Використовуйте ваш обліковий запис Мой Мир@Mail.ru для входу на сайт.