Бюгельні зубні протези

Бюгельні зубні протези

Загальна інформація

Бюгельні протези – найпоширеніші. Вони мають форму дуги, звідси і назва (у перекладі з німецької «bogen» – дуга). Їх конструкція дозволяє рівномірно розподілити жувальне навантаження на всю порожнину рота.

Застосування

Використовуються при втраті декількох елементів верхньої або нижньої щелепи. Практикується використання і для одного зуба, якщо присутні великі міжзубні щілини. Також служить для усунення дефектів у поєднанні зі стоматологічними захворюваннями.

Види кріплення

Кламерні бюгельні протези – система, яка кріпиться на корінні зуби за допомогою протезних гачків, які охоплюють усю коронку. Мають міцну фіксацію, яка дозволяє впевнено триматися на зубі, не розхитуючи його. Єдиний недолік – закріплюючі гачки чітко видно при розмові.

Кламмерные бюгельные протезы.jpeg

Бюгельний протез на замках має дуже міцну фіксацію на корінні зуби. При такому виді лікування ставляться в спеціальні коронки. Кріплення складається з двох частин, які взаємодіють між собою, утворюючи систему. Головна частина конструкції знаходиться безпосередньо в коронці. У порівнянні з кламерами, є вдосконаленою моделлю. Всі кріплення даного бюгеля абсолютно непомітні співрозмовнику під час діалогу.

Телескопічна система фіксації викликає найбільше складнощів і клопоту у встановленні. Основним матеріалом є телескопічні коронки, які кріпляться на зуб і протез. З часом вимагає мінімальної корекції, залишаючись на своєму місці, незважаючи на можливість змін у кількості опорних зубів.

Дотримання гігієни

Догляд за даними пристроями не складе ніяких труднощів. Слід вранці і ввечері очищати протез від залишків їжі і нальоту. На ніч знімати пристрій не варто, як правило, він має лікувальні властивості. Відзначаються своєю легкістю і зручністю в застосуванні. Завдяки металевій дузі, яка прийшла на зміну пластині, наявність бюгельного протеза не викликає порушення дикції. Звикання відбувається значно швидше без будь-яких больових ефектів.

Цінова політика бюгельних протезів не надто відрізняється від звичайних, але почуття комфорту значно вище. Перед встановленням конструкції слід підготувати ротову порожнину: провести санацію і відновити емаль.

Встановлення бюгельних протезів в Києві.

Рекомендовані
Показаний все місто. Показати ваш район?

Люмі-Дент (Позняки) економ

441
48 відгуків

Люмі-Дент (Оболонь) економ

236
41 відгук

Люмі-Дент (Соломенка) економ

89
65 відгуків

СА-НАТА на Позняках

74
69 відгуків

Усі 32 бізнес

60
58 відгуків

Клініка естетичної стоматології бізнес

42
4 відгуку

Вам сподобалася стаття ?
Рейтинг статті
4.3
Оцінити
(775)

Зубні протези – що обрати? Зубні протези - явище стоматологіії, що встигло себе зарекомендувати тільки з позитивної сторони. Протези рятують там, де раніше не було ніяких варіантів вирішення проблеми.
Знімні зубні протези можуть бути зручними! Знімне протезування різних видів дає можливість відновити повністю втрачені зуби.
Часткові знімні протези Часткові знімні протези - це багатофункціональні конструкції, які можна використовувати і як основний протез, і як проміжну конструкцію під час протезування на постійній основі.
Використовуйте ваш обліковий запис на Facebook.com для входу на сайт.
Використовуйте ваш обліковий запис VKontakte.ru для входу на сайт.
Використовуйте ваш обліковий запис Google для входу на сайт.
Використовуйте ваш обліковий запис Мой Мир@Mail.ru для входу на сайт.