Бюгельні зубні протези

Бюгельні зубні протези

Загальна інформація

Бюгельні протези – найпоширеніші. Вони мають форму дуги, звідси і назва (у перекладі з німецької «bogen» – дуга). Їх конструкція дозволяє рівномірно розподілити жувальне навантаження на всю порожнину рота.

Застосування

Використовуються при втраті декількох елементів верхньої або нижньої щелепи. Практикується використання і для одного зуба, якщо присутні великі міжзубні щілини. Також служить для усунення дефектів у поєднанні зі стоматологічними захворюваннями.

Види кріплення

Кламерні бюгельні протези – система, яка кріпиться на корінні зуби за допомогою протезних гачків, які охоплюють усю коронку. Мають міцну фіксацію, яка дозволяє впевнено триматися на зубі, не розхитуючи його. Єдиний недолік – закріплюючі гачки чітко видно при розмові.

Кламмерные бюгельные протезы.jpeg

Бюгельний протез на замках має дуже міцну фіксацію на корінні зуби. При такому виді лікування ставляться в спеціальні коронки. Кріплення складається з двох частин, які взаємодіють між собою, утворюючи систему. Головна частина конструкції знаходиться безпосередньо в коронці. У порівнянні з кламерами, є вдосконаленою моделлю. Всі кріплення даного бюгеля абсолютно непомітні співрозмовнику під час діалогу.

Телескопічна система фіксації викликає найбільше складнощів і клопоту у встановленні. Основним матеріалом є телескопічні коронки, які кріпляться на зуб і протез. З часом вимагає мінімальної корекції, залишаючись на своєму місці, незважаючи на можливість змін у кількості опорних зубів.

Дотримання гігієни

Догляд за даними пристроями не складе ніяких труднощів. Слід вранці і ввечері очищати протез від залишків їжі і нальоту. На ніч знімати пристрій не варто, як правило, він має лікувальні властивості. Відзначаються своєю легкістю і зручністю в застосуванні. Завдяки металевій дузі, яка прийшла на зміну пластині, наявність бюгельного протеза не викликає порушення дикції. Звикання відбувається значно швидше без будь-яких больових ефектів.

Цінова політика бюгельних протезів не надто відрізняється від звичайних, але почуття комфорту значно вище. Перед встановленням конструкції слід підготувати ротову порожнину: провести санацію і відновити емаль.

Встановлення бюгельних протезів в Києві.

Рекомендовані
Показаний все місто. Показати ваш район?

Люмі-Дент (Позняки) бізнес

295
49 відгуків

Люмі-Дент (Оболонь) бізнес

100
87 відгуків

СА-НАТА на Позняках

72
69 відгуків

Усі 32 бізнес

51
49 відгуків

Призма бізнес

29
51 відгук

Оксфорд Медікал (м. Лук'янівська) бізнес

28
21 відгук

Вам сподобалася стаття ?
Рейтинг статті
4.3
Оцінити
(412)

Зубні протези – що обрати? Зубные протезы - явление в стоматологии, успевшее себя зарекомендовать только с положительной стороны. Протезы выручают там, где ранее не было никаких вариантов решения проблемы.
Знімні зубні протези можуть бути зручними! Съемное протезирование разных видов дает возможность восстановления полностью потерянных зубов.
Часткові знімні протези Частичные съемные протезы – это многофункциональные конструкции, которые можно использовать и как основной протез, и как промежуточную конструкцию во время протезирования на постоянной основе.
Використовуйте ваш обліковий запис на Facebook.com для входу на сайт.
Використовуйте ваш обліковий запис VKontakte.ru для входу на сайт.
Використовуйте ваш обліковий запис Google для входу на сайт.
Використовуйте ваш обліковий запис Мой Мир@Mail.ru для входу на сайт.
Яндекс.Метрика