Знімні зубні протези можуть бути зручними!

Знімні зубні протези можуть бути зручними!

Сучасне знімне протезування

Складно позбутися стереотипів, які склалися в суспільстві у зв'язку з носінням зубних протезів. Варто тільки згадати про знімне протезування зубів, як у багатьох в уяві виникає скляночка на бабусиній тумбочці.

Насправді, раніше знімні протези виготовляли з каучуку, і класти їх у склянку з водою було просто необхідно для того, щоб матеріал не пересихав й не утворювалися тріщини. Сучасні матеріали, навіть найдешевші, не мають цього недоліку.

Види зубних протезів знімного типу

  1. Акрилові пластинчаті знімні зубні протези вважаються найдешевшими, але при цьому мають ряд недоліків, з якими доведеться миритися при їх носінні. Це в першу чергу – здатність викликати алергічні реакції, відносна крихкість і нерівномірний розподіл навантажень при пережовуванні їжі.
  2. Набагато більш прогресивними вважаються бюгельні й нейлонові знімні протези. У бюгельних протезах навантаження при жуванні розподіляється рівномірно і максимально наближено до реального. Вони надійно фіксуються в роті за допомогою дуг-кламерів або замків, зручні в носінні. Однак вони не підходять у тому випадку, коли необхідно повне знімне протезування зубів, оскільки для їх закріплення потрібна опора.
  3. Нейлонові гнучкі зубні протези можуть бути встановлені як при частковій, так і при повній адентії (втраті зубів). Вони гіпоалергенні і зручні. При цьому такі протези не мають металевих частин, помітних при розмові або посмішці.
  4. Добре відомі пластмасові протези або як їх ще називають "зуби на присосках". Вони підходять навіть при повній відсутності зубів. Термін їх служби в середньому становить 3-4 роки.

Звичайно, по можливості краще віддати перевагу нейлоновим або бюгельним протезам зубів.

Чи варто платити більше?

Для початку врахуйте, що ремонт протеза вам теж коштуватиме грошей, тому економія тут може виявитися дуже відносною. Знімне протезування – той непевний момент, коли одне неправильно прийняте рішення може бути приводом для незручностей і дискомфорту в майбутньому. Тому краще все-таки продумати встановлення з’ємних зубних протезів, порівняти ціни на нейлонові протези в різних клініках, ознайомитися з відгуками, переглянути фото та зупинитися на найбільш прийнятному для вас варіанті.

Отримайте консультацію стоматолога, який також дасть вам поради з приводу того, який протез краще виготовити у вашому випадку. Кращі клініки Києва, представлені нашим стоматологічним порталом, будуть раді надати знижки його користувачам!

Встановлення часткових знімних протезів в Києві.

Рекомендовані
Показаний все місто. Показати ваш район?

Люмі-Дент (Позняки) бізнес

293
47 відгуків

Люмі-Дент (Оболонь) бізнес

98
85 відгуків

СА-НАТА на Позняках

72
69 відгуків

Усі 32 бізнес

51
49 відгуків

DD clinic (м. Вокзальна) преміум

24
28 відгуків

СА-НАТА на Лук'янівці

24
25 відгуків

Вам сподобалася стаття ?
Рейтинг статті
4.4
Оцінити
(411)

Зубні протези – що обрати? Зубные протезы - явление в стоматологии, успевшее себя зарекомендовать только с положительной стороны. Протезы выручают там, где ранее не было никаких вариантов решения проблемы.
Зубний протез «метелик» Зубной протез бабочка – это временная стоматологическая конструкция, которая устанавливается на время изготовления постоянных протезов. Ее использование позволяет временно закрыть промежутки зубного ряда.
Нейлонові зубні протези Нейлоновые зубные протезы широко используются в современной стоматологии. Их конструкция позволяет избежать травм ротовой полости и ускорить процесс адаптации к ним. Стоимость зависит от определенного клинического случая.
Часткові знімні протези Частичные съемные протезы – это многофункциональные конструкции, которые можно использовать и как основной протез, и как промежуточную конструкцию во время протезирования на постоянной основе.
Iммедіат протези Иммедиат протезы – это съемные конструкции, которые предназначены для временной замены натуральных зубов перед установкой постоянного протеза. Известны своей удобной формой и фиксацией.
Використовуйте ваш обліковий запис на Facebook.com для входу на сайт.
Використовуйте ваш обліковий запис VKontakte.ru для входу на сайт.
Використовуйте ваш обліковий запис Google для входу на сайт.
Використовуйте ваш обліковий запис Мой Мир@Mail.ru для входу на сайт.
Яндекс.Метрика