Нейлонові зубні протези

Нейлонові зубні протези

Вже давним-давно забуті ті часи, коли при слові «зубний протез» на розум приходила жахлива громіздка конструкція. Сучасні стоматологічні конструкції для протезування дуже різняться між собою. Гнучкі зубні протези в стоматологічній практиці використовуються дуже давно. Їх зручність полягає в компактності та гнучкості, при цьому, вони не деформуються.

Нейлонові конструкції самі по собі жорсткі, але не такі, як пластмасові штучні зуби, тому вони не травмують ясна й практично не ламаються.

Позитивні сторони:

  1. У гнучких ортопедичних системах відсутні металеві частини, які викликають дискомфорт при використанні.
  2. Не викликають алергічних реакцій .
  3. Нейлонові конструкції не накопичують мікробів на своїй поверхні.
  4. Мають напівпрозорий колір і невелику товщину, що робить їх практично невидимими.

Ціни на нейлонові протези

Вартість повного знімного нейлонового зубного пристосування в середньому починається від 6000 гривень. Існує спрощений варіант – частковий протез на кілька зубів, його ціна – від 5000 гривень. А ось мікропротез на 1-3 зуба коштуватиме від 3500 гривень.

Недоліки гнучких протезів

Нейлоновые зубные протезы2.jpg

Нейлонові зубні конструкції треба чистити спеціальними гігієнічними засобами, або їх доведеться заново полірувати. До мінусів можна віднести й складність лагодження при поломці. Незважаючи на високу вартість, у цієї конструкції є свій термін служби і після виходу з експлуатації його треба буде замінити новим. Середній термін служби – 5 років. Також, даний вид пристрою вимагає корекції після його виготовлення, так як воно може деформуватися на початкових стадіях носіння.

Показання до застосування

Головним аргументом на користь установки нейлонових протезів служить підвищена алергічна реакція у пацієнта на стоматологічні матеріали. Нейлон не викликає жодних побічних ефектів, у тому числі й алергію.

Використовують нейлон і в дитячій стоматології, тому що він не травмує ротову порожнину і до нього йде швидке звикання.

Людям, які пов'язані з травматичним видом роботи, рекомендують встановлювати саме гнучкі протези.

При детальній діагностиці ротової порожнини стоматолог допоможе вам підібрати найоптимальніший варіант, спираючись саме на ваш клінічний випадок. Детальніше ви зможете дізнатися про нейлонові зубні протези, поставивши запитання стоматологу-терапевту онлайн на нашому порталі.

Встановлення нейлонових протезів в Києві.

Рекомендовані
Показаний все місто. Показати ваш район?

Люмі-Дент (Позняки) економ

441
43 відгуку

Люмі-Дент (Оболонь) економ

236
41 відгук

Люмі-Дент (Соломенка) економ

89
65 відгуків

Goodental

67
62 відгуку

Усі 32 бізнес

60
58 відгуків

Клініка естетичної стоматології бізнес

42
4 відгуку

Вам сподобалася стаття ?
Рейтинг статті
4
Оцінити
(781)

Зубні протези – що обрати? Зубні протези - явище стоматологіії, що встигло себе зарекомендувати тільки з позитивної сторони. Протези рятують там, де раніше не було ніяких варіантів вирішення проблеми.
Знімні зубні протези можуть бути зручними! Знімне протезування різних видів дає можливість відновити повністю втрачені зуби.
Часткові знімні протези Часткові знімні протези - це багатофункціональні конструкції, які можна використовувати і як основний протез, і як проміжну конструкцію під час протезування на постійній основі.
Використовуйте ваш обліковий запис на Facebook.com для входу на сайт.
Використовуйте ваш обліковий запис VKontakte.ru для входу на сайт.
Використовуйте ваш обліковий запис Google для входу на сайт.
Використовуйте ваш обліковий запис Мой Мир@Mail.ru для входу на сайт.