Нейлонові зубні протези

Нейлонові зубні протези

Вже давним-давно забуті ті часи, коли при слові «зубний протез» на розум приходила жахлива громіздка конструкція. Сучасні стоматологічні конструкції для протезування дуже різняться між собою. Гнучкі зубні протези в стоматологічній практиці використовуються дуже давно. Їх зручність полягає в компактності та гнучкості, при цьому, вони не деформуються.

Нейлонові конструкції самі по собі жорсткі, але не такі, як пластмасові штучні зуби, тому вони не травмують ясна й практично не ламаються.

Позитивні сторони:

  1. У гнучких ортопедичних системах відсутні металеві частини, які викликають дискомфорт при використанні.
  2. Не викликають алергічних реакцій .
  3. Нейлонові конструкції не накопичують мікробів на своїй поверхні.
  4. Мають напівпрозорий колір і невелику товщину, що робить їх практично невидимими.

Ціни на нейлонові протези

Вартість повного знімного нейлонового зубного пристосування в середньому починається від 6000 гривень. Існує спрощений варіант – частковий протез на кілька зубів, його ціна – від 5000 гривень. А ось мікропротез на 1-3 зуба коштуватиме від 3500 гривень.

Недоліки гнучких протезів

Нейлоновые зубные протезы2.jpg

Нейлонові зубні конструкції треба чистити спеціальними гігієнічними засобами, або їх доведеться заново полірувати. До мінусів можна віднести й складність лагодження при поломці. Незважаючи на високу вартість, у цієї конструкції є свій термін служби і після виходу з експлуатації його треба буде замінити новим. Середній термін служби – 5 років. Також, даний вид пристрою вимагає корекції після його виготовлення, так як воно може деформуватися на початкових стадіях носіння.

Показання до застосування

Головним аргументом на користь установки нейлонових протезів служить підвищена алергічна реакція у пацієнта на стоматологічні матеріали. Нейлон не викликає жодних побічних ефектів, у тому числі й алергію.

Використовують нейлон і в дитячій стоматології, тому що він не травмує ротову порожнину і до нього йде швидке звикання.

Людям, які пов'язані з травматичним видом роботи, рекомендують встановлювати саме гнучкі протези.

При детальній діагностиці ротової порожнини стоматолог допоможе вам підібрати найоптимальніший варіант, спираючись саме на ваш клінічний випадок. Детальніше ви зможете дізнатися про нейлонові зубні протези, поставивши запитання стоматологу-терапевту онлайн на нашому порталі.

Встановлення нейлонових протезів в Києві.

Рекомендовані
Показаний все місто. Показати ваш район?

Люмі-Дент (Позняки) бізнес

295
49 відгуків

Люмі-Дент (Оболонь) бізнес

100
87 відгуків

Усі 32 бізнес

51
49 відгуків

Goodental

51
49 відгуків

DD clinic (м. Вокзальна) преміум

24
29 відгуків

Клініка естетичної стоматології бізнес

19
26 відгуків

Вам сподобалася стаття ?
Рейтинг статті
4
Оцінити
(417)

Зубні протези – що обрати? Зубные протезы - явление в стоматологии, успевшее себя зарекомендовать только с положительной стороны. Протезы выручают там, где ранее не было никаких вариантов решения проблемы.
Знімні зубні протези можуть бути зручними! Съемное протезирование разных видов дает возможность восстановления полностью потерянных зубов.
Часткові знімні протези Частичные съемные протезы – это многофункциональные конструкции, которые можно использовать и как основной протез, и как промежуточную конструкцию во время протезирования на постоянной основе.
Використовуйте ваш обліковий запис на Facebook.com для входу на сайт.
Використовуйте ваш обліковий запис VKontakte.ru для входу на сайт.
Використовуйте ваш обліковий запис Google для входу на сайт.
Використовуйте ваш обліковий запис Мой Мир@Mail.ru для входу на сайт.
Яндекс.Метрика