Зубні штифти

Зубні штифти

Стоматологи сперечаються: Який штифт краще? Адже зараз існують нові технології та матеріали, а що краще, звичайно розбереться тільки лікар.

У стоматології розрізняють такі види штифтових конструкцій:

  • анкерні;
  • скловолоконні;
  • вуглеводоволокнисті;
  • парапульпарні;
  • литі куксові вкладки.

Анкерні штифти виготовляють з нержавіючої сталі, сплавів металу і латуні. За способом фіксації розрізняють активні і пасивні анкерні системи. Активні кріпляться за допомогою цементу і при цьому вкручуються в нього, так як мають різьблення Пасивні системи фіксуються виключно на цемент, вони не оснащені різьбленням.

Скловолоконні стрижні виготовляють із скляних волокон, які розташовані горизонтально основній осі, це дозволяє рівномірно розподілити навантаження на зубні тканини після його встановлення.

Зубные штифты.jpg

Вуглеводоволокнисті штифти – найміцніші неметалеві конструкції. Незважаючи на це, вони досить еластичні, що дає можливість стоматологу здійснювати складні процедури, такі як зміцнення каналів.

Парапульпарні стрижні складаються зі сплавів металу. Використовуються вони в обмежених випадках, наприклад, для додаткової ретенції пломбувального матеріалу.

Куксові вкладки являють собою мікропротез, який використовується для відновлення об'єму коронки зруйнованого зуба, щоб була можливість встановити штучний «ковпак». Під час процедури стоматолог робить канал, який забиратиме на себе частину жувального тиску.

Ціни на штифти

Вартість анкерного штифта приблизно 150 гривень, парапульпарного – 100 гривень, скловолоконного – 150-200 гривень. Але справа в тому, що якщо потрібна встановлення стрижня, то стоматологу треба буде проводити додаткові маніпуляції, такі як протезування, установка коронки або створення нового каналу.

Якщо болить зуб зі штифтом протягом тривалого часу, це свідчить про некоректну роботу майстра або появу запального процесу. У такому випадку варто негайно звернутися до стоматолога.

  1. Патологічне стирання зубів може бути викликане вродженими чи набутими патологіями зубощелепної системи та внутрішніх органів. Буває локалізованим і генералізованим.

Встановлення зубних штифтів в Києві.

Рекомендовані
Показаний все місто. Показати ваш район?

Клініка естетичної стоматології бізнес

42
4 відгуку

Євродентал бізнес

15
23 відгуку

Німецька стоматологія преміум

14
10 відгуків

Стоматологічний центр Посмішки бізнес

8
3 відгуку

Оптіма економ

7
14 відгуків

Wenta Люкс бізнес

6
1 відгук

Вам сподобалася стаття ?
Рейтинг статті
4.7
Оцінити
(730)

Куксова вкладка Куксова вкладка - це сучасна конструкція, яка допомагає відновити зруйнований зуб. За рахунок своєї форми, вона рівномірно розподіляє навантаження на весь зуб.
Використовуйте ваш обліковий запис на Facebook.com для входу на сайт.
Використовуйте ваш обліковий запис VKontakte.ru для входу на сайт.
Використовуйте ваш обліковий запис Google для входу на сайт.
Використовуйте ваш обліковий запис Мой Мир@Mail.ru для входу на сайт.