Силіконові протези зубів

Силіконові протези зубів

Силіконові протези успішно застосовуються не тільки в пластичній хірургії, але і в стоматології. Силіконові зубні протези міцні і зручні у застосуванні – вони мають підвищену еластичність, що дає можливість швидко і без особливих проблем звикнути до них.

Силіконовий зубний протез – це знімна стоматологічна конструкція, яка може бути адаптована як під верхню, так і під нижню щелепи. З силікону в цій конструкції зроблено тільки каркас, що забезпечує гнучкість і еластичність всього виробу. Силіконовими також називають протези з нейлону.

Позитивні сторони:

  1. Враховуючи гнучкість матеріалу, можна сміливо констатувати, що зручність експлуатації буде значно збільшена, ніж під час використання твердих матеріалів.
  2. Підвищена стійкість до харчових фарбників.
  3. Міцність.

Особливо виділяють конструкції фірми «Квадротті», які фіксуються на опорних зубах і не вимагають абсолютно ніякого попереднього обточування зубів.

Ціни на силіконові зубні протези

Вартість якісного силіконового протеза в клініках Києва буде коливатися від 7500 гривень до 8500 гривень. Скажемо прямо, задоволення не з дешевих. Деякі клініки можуть використовувати низькопробні матеріали та пропонують ціни значно нижче, але тоді і якість, і тривалість використання протеза будуть зведені до мінімуму.

Недоліки

Силиконовые протезы зубов2.jpg

Силікон дуже вибагливий у догляді. Він може змінювати колір і викликати неприємний запах з рота, якщо неправильно підібрати засоби для гігієни.

Враховуючи високу вартість і таку невідповідність ціни, на сьогоднішній день більшість стоматологів віддає перевагу конструкціям та матеріалам для протезування зубів, які суміщають поняття «ціна-якість».

На першій діагностиці ротової порожнини ваш стоматолог запропонує кілька варіантів протезування зубів, надавши вам можливість приймати рішення. Він детально пояснить всі плюси і мінуси тієї чи іншої конструкції.

Цілком можливо, що під ваш клінічний випадок ідеально підійдуть саме силіконові зубні протези. Тоді варто бути уважними з вибором гігієнічних засобів та кількістю вживання твердої їжі.

Встановлення силіконового протеза в Києві.

Рекомендовані
Показаний все місто. Показати ваш район?

Люмі-Дент (Позняки) бізнес

295
49 відгуків

Люмі-Дент (Оболонь) бізнес

100
87 відгуків

Слан-медіка бізнес

1
1 відгук

Вам сподобалася стаття ?
Рейтинг статті
4.2
Оцінити
(424)

Зубні протези – що обрати? Зубные протезы - явление в стоматологии, успевшее себя зарекомендовать только с положительной стороны. Протезы выручают там, где ранее не было никаких вариантов решения проблемы.
Знімні зубні протези можуть бути зручними! Съемное протезирование разных видов дает возможность восстановления полностью потерянных зубов.
Нейлонові зубні протези Нейлоновые зубные протезы широко используются в современной стоматологии. Их конструкция позволяет избежать травм ротовой полости и ускорить процесс адаптации к ним. Стоимость зависит от определенного клинического случая.
Часткові знімні протези Частичные съемные протезы – это многофункциональные конструкции, которые можно использовать и как основной протез, и как промежуточную конструкцию во время протезирования на постоянной основе.
Використовуйте ваш обліковий запис на Facebook.com для входу на сайт.
Використовуйте ваш обліковий запис VKontakte.ru для входу на сайт.
Використовуйте ваш обліковий запис Google для входу на сайт.
Використовуйте ваш обліковий запис Мой Мир@Mail.ru для входу на сайт.
Яндекс.Метрика