Цирконієві коронки – міцність і краса

Цирконієві коронки – міцність і краса

Діоксид цирконію або звичайні керамічні коронки?

Здавалося б, і те й інше має цілком привабливий вигляд, але протези, виготовлені з діоксиду цирконію, коштують набагато дорожче за інші. Якщо ж хочеться досягти більш природного вигляду зубного протеза або відсутності металевої смуги каркаса над яснами, то можуть підійти і цільнокерамічні або порцелянові коронки.

Тільки от вони мають великий недолік – малу міцність. Встановлюючи звичайні керамічні коронки, ви прирікаєте себе на весь термін їх служби дотримуватися максимальної обережності під час їжі. Та й людям, які скриплять уві сні зубами, такі тендітні протези ставити не рекомендується.

Отже, якщо повернутися до найбільш міцних незнімних зубних протезів, доведеться вибирати між металокерамічними та коронками з оксиду цирконію. Основним недоліком металокерамічних коронок є світлонепроникність протеза. Це суттєво погіршує зовнішній вигляд таких зубів. Металевий каркас, хоч він і захований під керамічним покриттям, може бути помітний і на рівні ясен у вигляді тонкої смужки. Ну і звичайно, він може викликати алергічні реакції, провокувати запалення і рецесію ясен.

Жоден з цих недоліків не характерний для коронок з діоксиду цирконію. Він не такий тендітний, як звичайні керамічні коронки, і більш естетичний та нешкідливий, ніж метал, використовуваний у каркасах комбінованих зубних протезів. При цьому, коронки на цирконієвому мосту більш міцні, ніж на металевому.

Зубні коронки з оксиду цирконію – чому дорого?

Міцна безметалева кераміка – це принципово нова технологія. Оксид цирконію застосовується в промисловості як надтвердий матеріал. Виготовлення протеза відбувається в кілька складних етапів:

  • Підготовка зуба під протезування.
  • Відбиток зубів А-силіконами.
  • Установка тимчасових (провізорних) коронок.
  • Виготовлення моделі з подальшим комп'ютерним скануванням.
  • Фрезерування каркаса, скероване комп'ютером.
  • Художня викладка кераміки, яка також проводиться у кілька складних етапів.
  • Примірка коронки з оксиду цирконію і наступна установка на спеціальний цемент.

Природно, що настільки складна технологія не може обійтися дешево. Однак користуючись послугами нашого сайту, ви зможете отримати знижки і знайти хорошого стоматолога у вашому районі.

Ціни

Орієнтовна вартість безметалевих керамічних коронок у клінікаx Києва складе 6500 гривень. Ціна може змінюватися залежно від об’єму роботи над зубами, їх «проблемності» і необхідності супутніх процедур. Максимальна вартість коронки може досягти 8000 гривень.

Встановлення суцільнокерамічних коронкок в Києві.

Рекомендовані
Показаний все місто. Показати ваш район?

СА-НАТА на Позняках

74
69 відгуків

Усі 32 бізнес

60
58 відгуків

Клініка естетичної стоматології бізнес

42
4 відгуку

Клиніка доктора Валіхновського преміум

30
90 відгуків

Клуб 32 бізнес

29
38 відгуків

Healthy Dent бізнес

27
26 відгуків

Вам сподобалася стаття ?
Рейтинг статті
4.3
Оцінити
(753)

Коронки на імпланти Як виглядають коронки на імпланти і для чого вони призначені? Керамічні, металокерамічні та цирконієві моделі коронок. Ціни на протезування на імплантатах.
Зубні коронки – просте вирішення непростих проблем Зубні коронки до цих пір є незамінним засобом відновлення зруйнованих зубів. Існує чимало різновидів коронок, про які ми вам зараз і розповімо.
Використовуйте ваш обліковий запис на Facebook.com для входу на сайт.
Використовуйте ваш обліковий запис VKontakte.ru для входу на сайт.
Використовуйте ваш обліковий запис Google для входу на сайт.
Використовуйте ваш обліковий запис Мой Мир@Mail.ru для входу на сайт.