Коронки на імпланти

Коронки на імпланти

Стоматологічна коронка – це ортопедичне пристосування з опорою на імплантат, є своєрідною кришкою, яка «надівається» на титанову основу імпланта. Візуально являє собою макет зуба. Найуживанішими покриттями є керамічні та металокерамічні коронки для імплантатів.

Види

Керамічні коронки на зуби складаються повністю з кераміки або фарфору. Естетично виглядають відмінно, але міцність «кульгає» – при активних навантаженнях можуть відколюватися частинки кераміки. До експлуатації придатні в середньому протягом 6 років.

Металокерамічна коронка на імплант зроблена з металевої підстави і керамічного покриття. Ця технологія виготовлення поєднує в собі високу міцність і візуальну естетику. Термін експлуатації цього виду в середньому 10-12 років. Головний недолік протезування з вживанням металокераміки – можливість відколу фарфорового покриття з металевої основи. Після цього коронку не можна відремонтувати, можна тільки замінити новою.

Коронки на импланты2.jpg

Існують ще коронки, які повністю виточені з оксиду цирконію – твердого та міцного матеріалу. Колірна палітра дозволяє підібрати відтінок з урахуванням найменших деталей. Виготовлення цього виду імплантів вручну неможливе. Для цього потрібне дороге обладнання.

При виборі покриття на імплантати зубів головну роль грає ціна питання. Всі перераховані вище матеріали для їх виготовлення досить міцні і надійні.

Ціни

Середня ціна металокерамічного протезування на імплант – 1500 гривень. Кераміка ж обійдеться вам приблизно в 5500 гривень, а коронки на зуб з оксиду цирконію – 6000 гривень. Звертайте увагу на цінову політику клініки.

Встановлення зубних коронок в Києві.

Рекомендовані
Показаний все місто. Показати ваш район?

Люмі-Дент (Позняки) економ

441
43 відгуку

Люмі-Дент (Оболонь) економ

236
41 відгук

Люмі-Дент (Соломенка) економ

89
65 відгуків

Клініка естетичної стоматології бізнес

42
4 відгуку

Інтерстом економ

17
25 відгуків

Сергій Станкевич (SSdent) бізнес

8
3 відгуку

Вам сподобалася стаття ?
Рейтинг статті
5
Оцінити
(730)

Металокераміка в протезуванні зубів Металлокерамика – очень распространенный материал для протезирования зубов. Цвет и оттенок коронок можно подобрать идентично цвету натуральных зубов и цена вас приятно удивит.
Зубні коронки – просте вирішення непростих проблем Зубные коронки до сих пор являются незаменимым средством восстановления разрушенных зубов. Существует немало разновидностей коронок, о которых мы вам сейчас и расскажем.
Використовуйте ваш обліковий запис на Facebook.com для входу на сайт.
Використовуйте ваш обліковий запис VKontakte.ru для входу на сайт.
Використовуйте ваш обліковий запис Google для входу на сайт.
Використовуйте ваш обліковий запис Мой Мир@Mail.ru для входу на сайт.