Поради від Крамаренко:

Як користуватися зубною ниткою

Чи користуєтеся ви зубною ниткою, як це рекомендував ваш стоматолог? Про флос часто забувають, особливо діти, просто тому, що не вміють ним користуватися. А це чудова профілактика карієсу та інших хвороб зубів.
Як користуватися зубною ниткою

Зубна нитка не поширена в побуті, хоча є відмінним гігієнічним засобом, який запобігає затримці залишків їжі в щілинах зубів. Швидше за все, це через міфи про велику травматичність при застосуванні. Так, безперечно, з цим предметом потрібно бути обережними, але як, втім, і з зубною щіткою.

Вибір зубної нитки, в принципі, не важливий. Тобто ви самі зможете підібрати той варіант, який вам більше до душі. Те ж саме стосується і техніки виконання чистки.

Як користуватися

  1. Перш за все, перед кожним використанням флоса, помийте руки. Не забувайте, що бактерії з рук можуть потрапити в зубні щілини і стимулювати запалення.
  2. Наступним кроком буде вибір відповідної довжини. У середньому, на одну чистку зубів вам знадобитися не менше 40 см. Якщо флос занадто короткий, вам просто буде незручно його використовувати.
  3. Накрутіть більшу частину нитки на середній або вказівний палець руки, трохи менший обсяг закріпіть на вказівному пальці протилежної руки. Проміжок для чищення у вас повинен бути десь 5- 10см.
  4. Великими пальцями обох рук натягніть нитку до упору і можна сміливо починати процедуру. З часом ви призвичаїтеся і автоматично підберете собі найзручнішу позицію рук. Важливо, щоб нитка була в натяжці.
  5. Как пользоваться зубной нитью2.jpg
  6. Після того як флос зручно розташований в руках, можна приступати до очищення зубів. М'якими хвилястими рухами вводьте нитку між зубів. Не робіть різких рухів, це може призвести до травм ясен.
  7. Потрібно обійти всі зуби, у міру просування розкручуйте чистий край з однієї руки, намотуючи вже використану нитку на іншу рук.

Флос призначений для чищення не тільки проміжків, але і задньої поверхні зубів.
Перед першим використанням краще попросіть стоматолога продемонструвати, як користуватися даним приладом.

Якщо після використання флоса ви відчуваєте певний дискомфорт – не хвилюйтесь, це природне почуття з незвички. З часом зубний ряд звикне, а процедура буде проходити все швидше і без проблем.

Ціна

Практично всі виробники зубних паст надають і ряд зубних ниток. Спробувавши кілька варіантів, ви зможете індивідуально підібрати варіант для себе.

Середня ціна зубної нитки складе не більше 50 гривень. Флос для брекетів коштуватиме дорожче, від 65 гривень. Метраж може варіюватися від 25 м до 50 м, відповідно від цього залежить і ціна.


Вам сподобалася стаття ?
Рейтинг статті
4.8
Оцінити
(35)

Статті на тему
Процедура видалення зубного каменю Удаление зубного камня проводится с помощью ультразвука, лазера или абразивной чистки. Процедура длится 20-30 минут. Рекомендуется удалять зубной камень раз в полгода.
Ультразвукова чистка зубів Ультразвуковое отбеливание является одним из наиболее распространенных методов профессиональной чистки зубов. Ведь красивая и белоснежная улыбка – это залог успешности человека.
Чищення зубів Для чего нужна профессиональная чистка зубов. Как произвести чистку зубов в домашних условиях. Сколько стоит химическая или механическая чистка.
Що таке Air-Flow? Чистка зубов с помощью Air-Flow в кратчайшие сроки поможет вам обрести белоснежную улыбку. Узнай цену airflow отбеливания в клиниках.
Офісне відбілювання При профессиональном отбеливании пациентам наносится особое высококонцентрированное отбеливающее вещество, позволяющее добиться превосходных результатов.
Використовуйте ваш обліковий запис на Facebook.com для входу на сайт.
Використовуйте ваш обліковий запис VKontakte.ru для входу на сайт.
Використовуйте ваш обліковий запис Google для входу на сайт.
Використовуйте ваш обліковий запис Мой Мир@Mail.ru для входу на сайт.