Поради від Крамаренко:

Як обрати зубну пасту

Вибір зубної пасти – це завжди індивідуальна і до того ж вельми відповідальна справа. Щоб не розгубитися біля поличок з барвистими упаковками, звертайте увагу на склад і призначення засобу.
Як обрати зубну пасту

На сьогоднішній день велика кількість різновидів зубних паст може ввести в ступор. Іноді буває дуже складно визначитися, що саме вибрати адже кожна, як стверджують виробники, надасть найкращий ефект.

Види зубної пасти

 1. Гігієнічні – засоби, для видалення зубного нальоту після прийому їжі і різних напоїв.
 2. Лікувально-профілактичні – запобігають появі мікроорганізмів, що сприяють появі захворювання зубів і прилеглих тканин.
  • з додаванням фтору;
  • з бактерицидним ефектом;
  • з мінеральними добавками;
  • з відбілюючими компонентами;
  • з комбінованим складом.
 3. Лікувальні засоби у складі яких є активні компоненти, що сприяють ліквідації патологічних проблем в ротовій порожнині (наприклад, протигрибкові гігієнічні препарати).
Всі засоби для чищення зубів відомих брендів, рекламованих по телебаченню, найчастіше, виступають наждачним папером для емалі, якими б речовинами вони не володіли.

Критерії вибору

Почнемо з того, що зубні пасти для дітей повинні бути тільки дитячими, тому що 50 % пінної суміші ковтається дітьми під час процедури. У складі таких паст набагато менше абразивних речовин і взагалі відсутній фтор. Для дітей щоденне чищення зубів засобами для дорослих загрожує отруєнням. Найкраще дитячі пасти застосовувати до 7-річного віку.

Постійне їх використання призводить до тріщин на емалі і підвищення чутливості зубів. Крім цього, в них містяться речовини, здатні викликати алергічні реакції дуже небезпечні для життя.

Зверніть увагу ще й на те, що в дешевих пастах міститься крейда (карбонат кальцію), який нібито очищає емаль, залишаючи на ній тріщини. Простіше кажучи, чим дешевший засіб по догляду за зубами, тим ближче появи проблем з ротовою порожниною.

Виды зубной пасты.jpg

Відносно нещодавно на слуху з'явилися дві зубні пасти з позитивними відгуками від випробовувачів: Рокс (ROCS ) і Сплат (Splat). У порівнянні з однотипною продукцією, їх з впевненістю можна назвати найбезпечнішими і діючими. Кожна з марок випускає великий різновид продукції для усунення проблем і очищення ротової порожнини.

У складі зубної пасти повинні обов'язково міститися фтор, кальцій і фосфор. Але сполуки фтору дуже токсичні, тому на 100 г пасти повинно міститися 150 мг фосфору.

Найкраще робити гігієнічну продукцію для зубів самостійно вдома. Вам знадобиться: харчова сода, перекис водню, гліцерин на рослинній основі і масло чайного дерева або м'яти для смаку.

Універсального «миючого» для зубів не існує. З цього приводу варто поговорити зі стоматологом, який порадить зубну пасту, відповідну саме вам.

Яка ціна?

Домашнє засіб для очищення зубів вам обійдеться не більше ніж в 50 гривень за всі складові. Не варто купувати магазинні або аптечні засоби, які коштують менше 30 гривень.


Вам сподобалася стаття ?
Рейтинг статті
5
Оцінити
(33)

Як користуватися зубною ниткою Яке значення зубної нитки при чищенні зубів? Правила використання флоса для зубів. Ціна на нитки для зубів.
Види відбілювання зубів Зараз є багато видів відбілювання зубів. Чим вони відрізняються і як обрати оптимальний?
Обираємо найефективніший засіб для відбілювання зубів Препарати для відбілювання зубів стають все більш популярними. Адже посмішка сучасної людини - це показник її успішності і краси.
Процедура видалення зубного каменю Удаление зубного камня проводится с помощью ультразвука, лазера или абразивной чистки. Процедура длится 20-30 минут. Рекомендуется удалять зубной камень раз в полгода.
Лазерне відбілювання зубів Лазерное отбеливание – оптимальный вариант осветления эмали без рисков для здоровья. Процедура проходит абсолютно комфортно и занимает около 40 минут.
Ультразвукова чистка зубів Ультразвуковое отбеливание является одним из наиболее распространенных методов профессиональной чистки зубов. Ведь красивая и белоснежная улыбка – это залог успешности человека.
Чищення зубів Для чего нужна профессиональная чистка зубов. Как произвести чистку зубов в домашних условиях. Сколько стоит химическая или механическая чистка.
Домашнє відбілювання White light White light – система домашнего отбеливания зубов, осветляет эмаль на 8-10 тонов. Метод в несколько раз дешевле, чем профессиональное отбеливание у стоматолога.
Фотовідбілювання зубів Фотоотбеливание зубов позволяет осветлить эмаль до 8 тонов за одну процедуру. Эффект от процедуры сохраняется на протяжении 3-х лет. Цена фотоотбеливания ниже, чем на лазерное отбеливание.
Відбілювання Opalescence Opalescence – это удобная домашняя система для отбеливания зубов. Специальный гель осветляет эмаль до 10 тонов и не вызывает осложнений. Идеальный эффект наступает через 5 дней.
Що таке Air-Flow? Чистка зубов с помощью Air-Flow в кратчайшие сроки поможет вам обрести белоснежную улыбку. Узнай цену airflow отбеливания в клиниках.
Використовуйте ваш обліковий запис на Facebook.com для входу на сайт.
Використовуйте ваш обліковий запис VKontakte.ru для входу на сайт.
Використовуйте ваш обліковий запис Google для входу на сайт.
Використовуйте ваш обліковий запис Мой Мир@Mail.ru для входу на сайт.
Яндекс.Метрика