Голлівудська посмішка

Голлівудська посмішка

Голлівудська усмішка в сучасному розумінні – це ідеально білі й рівні зуби. Саме поняття з'явилося ще в 30-х роках, коли відомий французький стоматолог Чарльз Пінкус винайшов технологію отримання білосніжної усмішки спеціально для голлівудських кіноакторів. Він винайшов спеціальні керамічні накладки, які надягали за допомогою клейкого порошку. Вся процедура і подальша її експлуатація була незручна, саме тому вона робилася тільки на час зйомок.

Як роблять сьогодні «голлівудську посмішку»

З часом ідея відбілювання зубів стала більш актуальною, саме тому фахівці в галузі стоматології активно розробляли і удосконалювали ідею поліпшення кольору зубного ряду.

Вся процедура відбувається за допомогою люмінірів – ультратонких порцелянових пластин, які кріпляться на передню частину зуба за допомогою спеціального цементу. Їх використання дозволяє разом приховати всі недоліки зубів, як природних, так і набутих в результаті впливу негативних факторів.

Для фіксування люмінірів потрібно зняти тонкий шар емалі, тобто процедура проводиться з мінімальною обробкою зуба. Це і є однією з головних переваг голлівудської посмішки.

Цей вид люмінірів, завдяки своїй тонкості, не вимагають тривалого звикання. А при бажанні їх можна без проблем зняти. Встановлення відбувається без наркозу, що виключає можливість алергічної реакції.

Плюси люмінірив

Голливудская улыбка2.jpg
  1. Зуби не треба обточувати.
  2. Вони захищають дентин від карієсу.
  3. Тривалий термін служби (близько 15 років).

Детальний опис всієї процедури досягнення голлівудської посмішки, як роблять і фото «до» і «після», ви можете побачити на сторінках клінік. А краще за додатковою інформацією звертайтеся до свого стоматолога.

Ціна

Єдиний недолік «голлівудської посмішки» – висока вартість процедури. У середньому, для того щоб покрити один зуб, вам буде потрібно витратити близько 6500 гривень.

Важлива і цінова політика клініки, в якій плануєте проводити цю стоматологічну процедуру. Незважаючи на високу ціну, люмініри отримують тільки позитивні відгуки пацієнтів.

Встановлення вінірів на зуби в Києві.

Рекомендовані
Показаний все місто. Показати ваш район?

Люмі-Дент (Позняки) економ

441
43 відгуку

Люмі-Дент (Оболонь) економ

236
41 відгук

Deutsch Dent економ

130
74 відгуку

Люмі-Дент (Соломенка) економ

89
65 відгуків

СА-НАТА на Позняках

74
69 відгуків

Усі 32 бізнес

60
58 відгуків

Вам сподобалася стаття ?
Рейтинг статті
5
Оцінити
(762)

Ціни на вініри для зубів Ціна вінірів в Україні - від 1 000 до 3 000 грн, вона залежить від матеріалу та методу встановлення. Вартість вінірів на зуби вже включає встановлення та видаткові матеріали. Такі конструкції служать від 3-х років.
Вініри Встановити вініри – це найкращий спосіб відновити естетику передніх зубів. Стоматології Києва пропонують прямі композитні вініри й ортопедичні порцелянові.
Усі секрети про люмініри З появою люмінірів мрія про голлівудську посмішку стала здійсненною для кожного. Люмініри на зуби - це ті ж вініри, але без обточування.
Використовуйте ваш обліковий запис на Facebook.com для входу на сайт.
Використовуйте ваш обліковий запис VKontakte.ru для входу на сайт.
Використовуйте ваш обліковий запис Google для входу на сайт.
Використовуйте ваш обліковий запис Мой Мир@Mail.ru для входу на сайт.