Ціни на вініри для зубів

Ціни на вініри для зубів

Встановлення вінірів - одна з найдорожчих процедур в естетичній стоматології. І не дарма: тонкі керамічні пластинки встановлюються на передні зуби і закривають всі дефекти в зоні усмішки. Такий метод реставрації забезпечує ідеальну білизну і форму зубів на 10-15 років.

Що включає ціна на встановлення вінірів

Товщина пластинок на зуби - всього 0,3-0,5 мм, тому їх виготовлення вимагає складної та дорогої технології. Встановлення таких мікропротезів вже включає:

  • всі видаткові матеріали (клей для фіксації, абразивні пасти для полірування);
  • послуги зубного техніка (виготовлення індивідуальних конструкцій, включаючи воскове моделювання);
  • послуги ортопеда (консультація, препарування емалі, корекція пластинок та їх фіксація).

Однак додатково доведеться оплатити підготовчі роботи:

  • діагностика - 100-150 грн;
  • зняття зліпків зубів - близько 100 грн;
  • санація ротової порожнини - лікування карієсу, гінгівіту, ультразвукова чистка (ціна залежить від клінічної картини);
  • встановлення тимчасових накладок - 200-250 грн (їх фіксують на період виготовлення постійних конструкцій з метою захисту обточеної емалі).

Вартість самих виробів - від 1000 до 3500 грн за одиницю, ціна залежить від матеріалу і способу виготовлення. Стоматологи встановлюють прямі композитні та непрямі керамічні вініри.

Вартість вінірів в прайсі стоматологій України

Цены на виниры в Киеве2.jpeg

Ціна прямих вінірів на зуби

Композитні, або терапевтичні вініри - бюджетний варіант реставрації. Вони виготовляються методом прямого нанесення фотополімерного композиту на обточену поверхню зубів.

Реставрація одного зуба займе близько 40 хвилин, вартість процедури - від 1000 грн. Однак пломбувальний матеріал менш стійкий до механічних впливів і може міняти відтінок під впливом харчових барвників. Тому композитні накладки підлягають заміні через кожні 3-4 роки.

Ціна непрямих вінірів на зуби

Найдорожчий і надійний варіант - мікропротези з кераміки. Це може бути пресований фарфор або його аналог - діоксид цирконію. Такі матеріали коштують приблизно однаково і відрізняються високою міцністю.

Ціна ортопедичних вінірів з кераміки - 2700-3500 грн за одну конструкцію. Вони виготовляються в зуботехнічній лабораторії за індивідуальними зліпкам зубів пацієнта.

Існують ще й голлівудські вініри, або люмініри. Вони тонше і не вимагають обточування емалі. Їх вартість - від 12 000 грн.

На нашому сайті ви можете вибрати стоматологічну клініку з оптимальними цінами на вінірінг. Просто вкажіть у системі пошуку свій район міста.

Встановлення вінірів на зуби в Києві.

Рекомендовані
Показаний все місто. Показати ваш район?

Люмі-Дент (Позняки) економ

441
48 відгуків

Люмі-Дент (Оболонь) економ

236
41 відгук

Deutsch Dent економ

130
74 відгуку

Люмі-Дент (Соломенка) економ

89
65 відгуків

СА-НАТА на Позняках

74
69 відгуків

Усі 32 бізнес

60
58 відгуків

Вам сподобалася стаття ?
Рейтинг статті
3.8
Оцінити
(945)

Вініри Встановити вініри – це найкращий спосіб відновити естетику передніх зубів. Стоматології Києва пропонують прямі композитні вініри й ортопедичні порцелянові.
Усі секрети про люмініри З появою люмінірів мрія про голлівудську посмішку стала здійсненною для кожного. Люмініри на зуби - це ті ж вініри, але без обточування.
Голлівудська посмішка Що означає поняття "голівудська посмішка"? Особливості встановлення порцелянових пластин на зуби - ююмінірів. Види і плюси люмінірів, вартість їх встановлення.
Використовуйте ваш обліковий запис на Facebook.com для входу на сайт.
Використовуйте ваш обліковий запис VKontakte.ru для входу на сайт.
Використовуйте ваш обліковий запис Google для входу на сайт.
Використовуйте ваш обліковий запис Мой Мир@Mail.ru для входу на сайт.