Усі секрети про люмініри

Усі секрети про люмініри

Чому більшість людей відмовляється від красивої посмішки? Три варіанти відповіді:

 • Клопітно.
 • Боляче.
 • Дорого.

А білі й рівні зуби хочеться отримати як?

 1. Швидко,
 2. Легко,
 3. Безболісно.

Який спосіб реставрації зубів може поставити галочку біля кожного з трьох останніх пунктів? Заявленим вимогам повністю відповідають люмініри, також відомі в широких колах як голлівудські вініри.

Чому саме голлівудські?

 • По-перше, ви стаєте власником сліпучої усмішки а-ля Вілл Сміт або Джулія Робертс.
 • По-друге, лабораторія, якій належить ідея розробки люмінірів знаходиться в Лос-Анджелесі.

Усе про люмініри

Найтонші накладки на зуби з міцного фарфору – ось що таке люмініри. Чим вони відрізняються від простих вінірів? Вагомим фактором – цей метод реставрації не вимагає обточування зубів. Це для багатьох є вирішальним пунктом в суперечці «люмініри vs вініри».

Внесемо ясність: якщо пацієнту з якихось причин захочеться зняти люмініри, він зробить це без шкоди для зубів. При носінні ж вінірів пацієнт позбавлений цієї можливості.

Резюмуємо: люмініри на зуби – це вініри без обточування. Такі ж міцні, такі ж довговічні, також маскують дефекти, тільки без зайвих пошкоджень для зубів.

За допомогою порцелянових накладок можна приховати плями, з якими не впоралося відбілювання зубів (наслідки прийому тетрацикліну, наприклад). Відколи, старі пломби, міжзубні щілини – все це закривають голлівудські вініри. Вони навіть можуть зробити зуби візуально більшими.

Заманливо? Хочете знати, де зробити голлівудську посмішку за допомогою чудо-вінірів? У стоматологіях, що займаються їх установкою, звичайно ж! Тепер зрозуміло, чому зірки вдаються до цього методу, а захоплені відгуки про люмініри тільки доводять плюси такої реставрації зубів, чи не так?

Встановлення люмінірів: етапи великого шляху

Установка люмиров.jpg

Перед установкою голлівудських вінірів потрібно переконатися, що зуби здорові: лікування карієсу пройдено, ясна здорові, нарікань на стан порожнини рота немає. Це обов'язкова умова, інакше ставити люмініри не має сенсу.

Голлівудські люмініри поставити дуже просто, головне виготовити накладку на зуби. Зліпок дозволяє створити практично ідентичний рельєф накладки, як і в рідних зубів. Колір підбирається максимально природний.

І ось всі етапи пройдені, лікування зубів ми пройшли – час ставити голлівудські вініри! Спочатку стоматолог проведе гігієнічну чистку, щоб між накладкою і поверхнею зуба не залишилося нальоту для розмноження бактерій. Потім нанесе так званий «клей» – спеціальний склад, що міцно утримує люмініри на місці.

І вуаля – ви володар голлівудських вінірів, абсолютно непомітних на зубах. Всім оточуючим видно тільки бездоганну усмішку впевненої в собі людини.

Чи варто ставити люмініри – ось питання

Детально розписавши переваги такого способу реставрації, буде чесно розповісти і про його слабкі сторони:

 1. На жаль, поставити люмініри недорого не вийде. Це швидкий і простий, але досить дорогий шлях до голлівудської усмішки.
 2. Пластинкою на один зуб теж не обійтися. Як правило, люмініри ставляться на весь видимий зубний ряд. А значить і обсяг роботи буде великим (знову ж до питання про ціну на голлівудські вініри).
 3. Люмініри не вирішують серйозних проблем, як дуже криві зуби або зуби з великими ушкодженнями. Також ця реставрація не підходить, якщо ви страждаєте від бруксизму (тільки при використанні капи на ніч).
 4. Лікар може наполягти на незначному обточуванні для того, щоб люмінір краще сів на зуб. Це не обов'язково, але варто мати цю ймовірність на увазі.

Голлівудські вініри – ціна питання

Голливудские виниры.jpg

Скажемо відразу, це дороге задоволення. Вартість люмінірів зазвичай починається від 8 500 гривень. Це ціна за одну одиницю.

Сума до сплати, як правило, розбивається на кілька платежів, щоб не обтяжувати клієнта необхідністю виплати значних коштів.

Люмініри на зуби ставляться на десятиліття. Вони є захистом від зовнішнього впливу барвників, витримують значні механічні навантаження (але гризти волоські горіхи не варто, навіть якщо у вас металеві коронки!). Біосумісний склад пластинки оберігає зуб від руйнувань, насичуючи його фтором, попереджує розвиток мікроорганізмів.

Ви платите не просто за голлівудську посмішку, але і за гарантію здорових зубів. Хіба це не хороше капіталовкладення?

Встановлення люмінірів (голлівудський вінір) в Києві.

Рекомендовані
Показаний все місто. Показати ваш район?

Люмі-Дент (Позняки) економ

441
43 відгуку

Люмі-Дент (Оболонь) економ

236
41 відгук

Люмі-Дент (Соломенка) економ

89
65 відгуків

Goodental

67
62 відгуку

Німецька стоматологія преміум

14
10 відгуків

Dr.Korotkova бізнес

9
11 відгуків

Вам сподобалася стаття ?
Рейтинг статті
4
Оцінити
(788)

Ціни на вініри для зубів Ціна вінірів в Україні - від 1 000 до 3 000 грн, вона залежить від матеріалу та методу встановлення. Вартість вінірів на зуби вже включає встановлення та видаткові матеріали. Такі конструкції служать від 3-х років.
Нарощування зубів Нарощування зубів - дуже популярна, а головне, вигідна процедура. За допомогою неї можна повністю відкоригувати проблеми з відколами зубів або їх часткової втратою. Ціни залежать від методу нарощування зубів.
Вініри Встановити вініри – це найкращий спосіб відновити естетику передніх зубів. Стоматології Києва пропонують прямі композитні вініри й ортопедичні порцелянові.
Голлівудська посмішка Що означає поняття "голівудська посмішка"? Особливості встановлення порцелянових пластин на зуби - ююмінірів. Види і плюси люмінірів, вартість їх встановлення.
Використовуйте ваш обліковий запис на Facebook.com для входу на сайт.
Використовуйте ваш обліковий запис VKontakte.ru для входу на сайт.
Використовуйте ваш обліковий запис Google для входу на сайт.
Використовуйте ваш обліковий запис Мой Мир@Mail.ru для входу на сайт.