Міні-імпланти – невідкладна допомога власникам знімних протезів

Міні-імпланти – невідкладна допомога власникам знімних протезів

Повні знімні протези нерідко завдають їх власникам купу незручностей. Досить того, що раз на півроку такий протез потрібно заново підганяти через регресуючу відсутность кісткової тканини, але все одно про надійну фіксацію вставної щелепи доводиться лише мріяти...

На допомогу приходить міні-імплантація. Тонкі гвинти з титану, вживлені в кісткову тканину щелепи, доповнюють мініатюрною кулястою верхівкою. Кругле еластичне гніздо, інтегроване в протез, із зусиллям фіксується на металевій кульці міні-імпланта, щільно охоплює опору і надійно утримує штучну щелепу на місці.

Переваги міні-імплантатів

Мини-импланты2.jpg

Міні-імплантати недорогі, мають мінімум протипоказань та встановлюються протягом одного візиту до стоматолога. Багатомісячне очікування імплантації титанових гвинтів у випадку встановлення міні-імплантатів не потрібне.

Оснащення раніше виготовлених штучних щелеп замковими пристроями, призначеними для кріплення протезів до міні-імплантів, проводиться під час лікарського прийому.

Стоматологи рекомендують вживлення мініатюрних імплантів всім пацієнтам, які користуються повними знімними протезами. Довірте нам підшукати для вас кращу стоматологічну клініку в будь-якому районі Києва, і ми потішимо вас знижками на протезування зубів.

  1. Вроджена або набута патологія, що зветься адентією, виражається в повній або частковій відсутності зубів. Призводить до хвороб зубощелепної системи та порушує естетику обличчя. Трапляється адентія молочних і постійних зубів.

Встановлення имплантів Mini в Києві.

Рекомендовані
Показаний все місто. Показати ваш район?

Mens Sana бізнес

3
3 відгуку

Вам сподобалася стаття ?
Рейтинг статті
5
Оцінити
(727)

Імпланти Straumann Одна з лідируючих фірм, що займається розробкою та виготовленням зубних імплантів є німецька фірма Straumann. Дізнатися про неї та її продукцію детальніше можна, прочитавши цю статтю.
Встановлення зубних імплантів Імплантація зубів – одне з найбільш потрібних напрямів в сучасній стоматології. У статті ви зможете прочитати, що являє собою встановлення імплантів.
Імпланти Astra Tech Імпланти Astra Tech – зроблено у Швеції. Особливості дентальної імплантації Астратек. Реальні переваги і вартість установки.
Імпланти Ankylos Імпланти на зуби Ankylos - це надміцні німецькі системи. Особливості будови анкілос імплантанта. Показання до застосування імплантації Ankylos.
Імплантація передніх зубів Відмінності імплантації передніх зубів від інших способів встановлення імплантів. Методи імплантації передніх зубів, її переваги і ціна в клініках Києва.
Імпланти Bicon Особливості зубних імплантів Bicon і етапи їхвстановлення. Кому підійдуть американські імпланти байкон? Ціна на байкон імплантанти.
BOI-імплантація Чому варто зупинити свій вибір на BOI-імплантації? Чим титанові імплантати кращі за інші? Ціна на BOI імпланти.
Імпланти Friadent Xive Вже встигли з'явитися еталони якості в сфері зубних імплантів. Одним з таких брендів є friadent.
Використовуйте ваш обліковий запис на Facebook.com для входу на сайт.
Використовуйте ваш обліковий запис VKontakte.ru для входу на сайт.
Використовуйте ваш обліковий запис Google для входу на сайт.
Використовуйте ваш обліковий запис Мой Мир@Mail.ru для входу на сайт.