BOI-імплантація

BOI-імплантація

BOI-імплантація – це новий метод, який знайшов широке застосування в імплантлогіі. Поява BOI-імплантів дає можливість відмовитися від використання з’ємних зубних протезів навіть у найважчих випадках атрофії кісткової тканини. Надійні, універсальні і вкрай ефективні базальні остеоінтегровані імплантати, які також називаються імплантатами BOI, дозволять вам посміхатися і без проблем вживати тверду їжу всього через тиждень після операції.

BOI-імпланти мають конструкцію, яка кардинально відрізняється від традиційної гвинтової. Ці імпланти мають вигляд перевернутої букви «Т», а в щелепну кістку встановлюються збоку.

Переваги імплантації зубів за допомогою BOI:

  • універсальність;
  • відсутність необхідності відвідувати стоматолога кілька разів;
  • викликає значно менше порушень циркуляції крові в кісткових тканинах, ніж інші методи;
  • немає необхідності використовувати проміжні з’ємні протези.

Завдяки цій технології стало можливим встановлювати титанові імплантати тим пацієнтам, яким не підійшли інші методи лікування. Відмінні бактерицидні властивості, якими володіють титанові імпланти, сприяють швидкому загоєнню місця операції.

Хочете встановити такі імпланти? Ми підберемо для вас стоматологію і надамо знижку на імплантацію. Телефонуйте прямо зараз!

  1. Вроджена або набута патологія, що зветься адентією, виражається в повній або частковій відсутності зубів. Призводить до хвороб зубощелепної системи та порушує естетику обличчя. Трапляється адентія молочних і постійних зубів.

Встановлення имплантів BOI в Києві.

Рекомендовані
Показаний все місто. Показати ваш район?

Люмі-Дент (Позняки) економ

441
43 відгуку

Люмі-Дент (Оболонь) економ

236
41 відгук

Люмі-Дент (Соломенка) економ

89
65 відгуків

Вам сподобалася стаття ?
Рейтинг статті
5
Оцінити
(717)

Імпланти Mis Ізраїльські імпланти MIS. Надійні та довговічні імпланти за гідною ціною. Широкий модельний ряд і різноманітний інструментарій – для кожного випадку індивідуальне рішення.
Міні-імпланти – невідкладна допомога власникам знімних протезів Міні-імпланти необхідні в тих випадках, коли застосування звичайних імплантів нездійсненне. Докладніше читайте далі у статті.
Імплантація передніх зубів Відмінності імплантації передніх зубів від інших способів встановлення імплантів. Методи імплантації передніх зубів, її переваги і ціна в клініках Києва.
Імпланти Ankylos Імпланти на зуби Ankylos - це надміцні німецькі системи. Особливості будови анкілос імплантанта. Показання до застосування імплантації Ankylos.
Імпланти Bicon Особливості зубних імплантів Bicon і етапи їхвстановлення. Кому підійдуть американські імпланти байкон? Ціна на байкон імплантанти.
Імплантати Біогоризонт Особливості відновлення зубів за допомогою імплантів Біогорізонт. Види Biohorizons імплантів та етапи їх установки.Чи болюча імплантація Біогорізонт?
Імпланти Friadent Xive Вже встигли з'явитися еталони якості в сфері зубних імплантів. Одним з таких брендів є friadent.
Використовуйте ваш обліковий запис на Facebook.com для входу на сайт.
Використовуйте ваш обліковий запис VKontakte.ru для входу на сайт.
Використовуйте ваш обліковий запис Google для входу на сайт.
Використовуйте ваш обліковий запис Мой Мир@Mail.ru для входу на сайт.