Імплантація передніх зубів

Імплантація передніх зубів

Багато хто зіштовхується з потребою відновити свої зуби, причини такої необхідності можуть бути різні: рецесія ясен, карієс, механічні пошкодження тощо. Головним є той факт, що повернути гарну посмішку можливо! Сучасна стоматологія може запропонувати вам різні процедури з відновлення передніх зубів, після яких зуб буде складно відрізнити від справжнього.

Імплантація – сучасний і ефективний спосіб зубного протезування в стоматологічних клініках Києва. Грунтується вона на формуванні в щелепі кістки штучного кореня зуба, на який фіксуватиметься спеціальна коронка. Такий метод відновлення повністю замінює втрачений зуб.

Імплантація зубів безболісна, не займає багато часу, є безпечною і дає ефективний результат на тривалий час. Все це завдяки таким матеріалам, як титан, діоксид, цирконій та оксид алюмінію, які не є токсичними і мають потрібні механічні та візуальні властивості.

Переваги імплантації:

  • У будь-якому місці зубного ряду можливо відновити втрачений зуб.
  • Імпланти тримаються набагато довше, ніж зуб під коронкою або зубні мости.
  • Відновлюється жувальна функція.
  • Зовні зуб подібний до натурального.
  • Імпланти мають підвищену міцність і дуже стійкі.

Існує два методи імплантації передніх зубів:

Имплантация передних зубов2.jpg
  1. Класичний метод складається з трьох етапів. Перший етап – це встановлення імпланта, далі йде період адаптації. Якщо робиться імплантація передніх зубів, то адаптаційний період буде близько 6 місяців, якщо нижніх – 3 місяці. Після цього йде другий етап –встановлення абатмента і зняття зліпка для виготовлення коронки. І третій етап – встановлення коронки.
  2. Негайна імплантація. Такий метод дозволяє відновити зуби за один день. Негайна імплантація є дуже популярною, тому що не вимагає багато часу, але використовують її тільки в тому випадку, якщо не потрібно синус-ліфтинг або остеопластика.

Вартість імплантації зубів залежить від складності проведення операції. Сайт MyDentist підготував для вас широкий вибір клінік з кращими фахівцями в галузі стоматології.

  1. Вроджена або набута патологія, що зветься адентією, виражається в повній або частковій відсутності зубів. Призводить до хвороб зубощелепної системи та порушує естетику обличчя. Трапляється адентія молочних і постійних зубів.

Встановлення имплантів Ankylos в Києві.

Рекомендовані
Показаний все місто. Показати ваш район?

Люмі-Дент (Позняки) бізнес

295
49 відгуків

Deutsch Dent економ

130
74 відгуку

Люмі-Дент (Оболонь) бізнес

100
87 відгуків

СА-НАТА на Позняках

72
69 відгуків

Клуб 32 бізнес

25
35 відгуків

Healthy Dent бізнес

24
23 відгуку

Вам сподобалася стаття ?
Рейтинг статті
4.8
Оцінити
(406)

Імпланти Mis Израильские импланты MIS - надёжные и долговечные имплантаты по достойной цене. Широкий модельный ряд и разнообразный инструментарий - для каждого случая индивидуальное решение.
Міні-імпланти – невідкладна допомога власникам знімних протезів Мини-импланты необходимы в тех случаях, когда применение обычных имплантов неосуществимо или не резонно. Подробнее читайте дальше в статье.
Імпланти Ankylos Импланты на зубы Ankylos - это сверхпрочные немецкие системы. Особенности строения анкилос имплантанта. Показания к применению имплантации Ankylos.
Імпланти Bicon Особенности зубных имплантов Bicon и этапы их установки. Кому подойдут американские импланты байкон? Цена на байкон имплантанты.
Імплантати Біогоризонт Особенности восстановления зубов при помощи имплантов Биогоризонт. Виды Biohorizons имплантов и этапы их установки. Болезненна ли имплантация Биогоризонт?
BOI-імплантація Почему стоит остановить свой выбор на BOI-имплантации? Чем титановые имплантаты лучше других? Цена на BOI импланты.
Імпланти Friadent Xive Уже успели появиться эталоны качества в сфере зубных имплантов. Одним из таких брендов является friadent.
Використовуйте ваш обліковий запис на Facebook.com для входу на сайт.
Використовуйте ваш обліковий запис VKontakte.ru для входу на сайт.
Використовуйте ваш обліковий запис Google для входу на сайт.
Використовуйте ваш обліковий запис Мой Мир@Mail.ru для входу на сайт.
Яндекс.Метрика