Одномоментна імплантація зубів

Одномоментна імплантація зубів

Одномоментна (негайна) імплантація – це вид реставрації, який здійснюється відразу після видалення зуба. Вона використовується у випадках, якщо зуб зламаний глибоко в яснах або присутнє широке руйнування дентину, відновлення якого іншим способом буде неефективним. Також, одномоментну експрес методику застосовують у разі, коли стоматологічне лікування було проведено непрофесійно, внаслідок чого без імплантолога вже не обійтися.

Одноетапна імплантація

Процедура полягає в миттєвому встановленні імплантату, абатмента та тимчасової коронки на місце вирваного зуба. Після вдалого приживлення, десь через 4 місяці, починається протезування. Миттєва імплантація дозволяє зменшити терміни лікування і кількість відвідувань стоматологічного кабінету.

Одномоментная имплантация зубов.jpg

Однак, можуть виникати деякі перешкоди у використанні імплантування з одночасним видаленням зуба. Наприклад, якщо йде процес запалення навколо кореня, а недостатня кількість кісткової тканини вимагає вже двохетапної процедури.

Універсальним для одномоментної імплантації є спосіб трансгінгівального імплантування (без хірургічного втручання). У цьому випадку для впровадження імплантату використовується метод вдавлювання.

Ціна

Розцінки на одноетапне вживлення зубів змінюються залежно від кількості витраченого матеріалу, обсягу роботи та професійності стоматолога. Ця процедура – справа вкрай серйознп, особливо, якщо це одночасна імплантація підвищеної складності. Віддавайте перевагу лікарям, в роботі яких впевнені на 100%. Середня ціна послуги починається від 3800 гривень. Остаточна вартість оголошується після попереднього обстеження.

  1. Вроджена або набута патологія, що зветься адентією, виражається в повній або частковій відсутності зубів. Призводить до хвороб зубощелепної системи та порушує естетику обличчя. Трапляється адентія молочних і постійних зубів.

Одномоментна імплантація зубів в Києві.

Рекомендовані
Показаний все місто. Показати ваш район?

Люмі-Дент (Позняки) бізнес

293
47 відгуків

Люмі-Дент (Оболонь) бізнес

98
85 відгуків

Доктор Зуб бізнес

17
26 відгуків

Стоматологічний центр 24h бізнес

4
2 відгуку

S.I.Y.Dental бізнес

3
4 відгуку

Respect Dent преміум

2
3 відгуку

Вам сподобалася стаття ?
Рейтинг статті
4.6
Оцінити
(394)

Зубні імплантати Всё про срок службы зубных имплантов. Как выбрать хорошие и недорогие импланты? В чем заключается протезирование на имплантах? Цены на имплантанты.
Імпланти Альфа Біо Израильская компания alpha bio уже успела завоевать доверие всех специалистов в области имплантологии и заработать себе имя мирового масштаба. Подробнее о фирме и ее изделиях читайте дальше в статье.
Імпланти Nobel Biocare Импланты Нобель: секрет их популярности и особенности конструкции. Стоимость имплантации зубов nobel. Срок службы имплантантов на зубы Нобель.
Імпланти Friadent Xive Уже успели появиться эталоны качества в сфере зубных имплантов. Одним из таких брендов является friadent.
Використовуйте ваш обліковий запис на Facebook.com для входу на сайт.
Використовуйте ваш обліковий запис VKontakte.ru для входу на сайт.
Використовуйте ваш обліковий запис Google для входу на сайт.
Використовуйте ваш обліковий запис Мой Мир@Mail.ru для входу на сайт.
Яндекс.Метрика