Базальна імплантація зубів

Базальна імплантація зубів

Базальна імплантація – один з нових методів відновлення зубного ряду. Для здійснення процедури можна обійтися без нарощування кісткової тканини, при цьому зберігаючи рівномірне жувальне навантаження. Завдяки стимуляції природного процесу нарощування кісткової тканини, імплант приживається протягом тижня.

Імплант створений у формі перевернутої букви «Т», встановлюється збоку. Після установки імплантату, втрата кісткової тканини виключена. Установка незнімних імплантатів зможе бути здійснена вже наступного дня.

Особливості базального методу

Імплантат встановлюється практично безопераційним шляхом – методом проколювання. Це допомагає уникнути об'ємних розрізів. Впровадження в глибоку область твердих тканин дозволяє мінімізувати можливість відторгнення і зараження ясенних покриттів.

Металопластмаса, з якої виготовляють тимчасовий протез, легко адаптується під особливості вашого прикусу. Згодом, з цієї точної копії можна зробити постійний протез. Єдиною перешкодою у встановленні цієї конструкції є абсолютне протипоказання до застосування.

Базальна імплантація актуальніше звичайної в таких випадках:

Базальная имплантация зубов2.jpg
  1. При пародонтиті.
  2. Коли пацієнт курить.
  3. Якщо потрібно комплексне відновлення всієї щелепи.
  4. Кісткової маси дуже мало на верхній або нижній щелепі.
  5. Загальний стан здоров'я знаходиться на високому рівні, не викликаючи абсолютно ніяких підозр.

Клініки всієї Європи вдало практикують цей вид імплантації зубів. Особливо широко поглибилися, працюючи з цією конструкцією, в Ізраїлі. Тестування нових моделей імплантатів не припиняються.

Ціни

На ціну впливає якість клінічного обслуговування, професіонали, що працюють там і кількість використаного стоматологічного матеріалу. У середньому комплексне протезування вам обійдеться в 15000 гривень. Конкретна ціна імпланта буде оголошена після ретельної діагностики ротової порожнини і призначення. За безкоштовною консультацією звертайтеся до стоматолога-терапевта онлайн на нашому сайті.

  1. Вроджена або набута патологія, що зветься адентією, виражається в повній або частковій відсутності зубів. Призводить до хвороб зубощелепної системи та порушує естетику обличчя. Трапляється адентія молочних і постійних зубів.

Базальна імплантація зубів в Києві.

Рекомендовані
Показаний все місто. Показати ваш район?

Люмі-Дент (Позняки) бізнес

378
23 відгуку

Люмі-Дент (Оболонь) бізнес

182
65 відгуків

Вам сподобалася стаття ?
Рейтинг статті
3.9
Оцінити
(659)

Лазерна імплантація зубів Чем отличается лазерная имплантация зубов? Как быстро происходит вживление зубного импланта? Стоимость лазерной имплантации.
Одномоментна імплантація зубів В чем заключается одномоментная имплантация зубов? Особенности одноэтапной имплантации. В каких случаях невозможно установить имплант сразу после удаления зуба? Цены на мгновенную имплантацию зубов.
BOI-імплантація Почему стоит остановить свой выбор на BOI-имплантации? Чем титановые имплантаты лучше других? Цена на BOI импланты.
Використовуйте ваш обліковий запис на Facebook.com для входу на сайт.
Використовуйте ваш обліковий запис VKontakte.ru для входу на сайт.
Використовуйте ваш обліковий запис Google для входу на сайт.
Використовуйте ваш обліковий запис Мой Мир@Mail.ru для входу на сайт.