Металеві брекети

Металеві брекети

Що може бути краще, ніж знати, що все йде, як слід. Ситуація завжди повинна бути під контролем. А як бути, коли ваші власні зуби не бажають вам підкорятися? Ростуть, як їм самим хочеться, і створюють купу труднощів своєму власнику.

Страждання тут неминуче. У роті незатишно, на душі кепсько. Ще б пак. Звідки тут візьметься впевненість у собі, коли навіть посміхнутися нормально не можеш. Адже сидить у голові думка, що зуби-то... Негарні, нерівні. Все так, бо це проблема неправильного прикусу. Фізичний і психологічний дискомфорт неминучі. Але всі ці проблеми можна з легкістю вирішити! Лікарі-стоматологи не кусаються, та й методик лікування прикусу існує чимало.

Брекети з металу: дешево і сердито

Металеві брекети – спосіб лікування проблемного прикусу, перевірений часом. У наші дні цей метод продовжує користуватися незмінною популярністю. Вони являють собою ортодонтичний апарат з заліза, який надягається на щелепу спереду і з часом змушує зуби рости правильно. Все просто і зрозуміло.

Зі сторони цей пристрій виглядає, звичайно, специфічно. Але якщо для вас якість і ціна на першому місці, це – оптимальний варіант. Як-то кажуть, «дешево і сердито». Крім того, деякі види аномалій прикусу можна виправити тільки цим методом.

Безлігатурні брекети: виправимо прикус нашвидкуруч

Це останнє покоління металевих брекетів. Кріпляться на зуби за допомогою спеціальних ковзних фіксаторів, що значно полегшує процес адаптації до системи. Зуби виправляються з великим комфортом.

Застосування безлігатурних дужок за рахунок м'якого способу кріплення скорочує час лікування на 20-25%.

Людям, що бажають скористатися системою безлігатурних брекетів, зазвичай рекомендують марку Damon фірми Ormco. Металеві брекети Ormco Damon 3MX підійдуть для більшості випадків. В їх конструкції відсутні гострі кути, в той же час вони досить тонкі, щоб забезпечити максимальний комфорт і мінімальний час адаптації.

Система Damon Q використовується в складних випадках. Завдяки регульованим кутам нахилу, вона має досить гнучку систему настроювання.

Безлігатурні металеві брекети завдяки ковзній системі кріплення, вміють саморегулюватися в досить великих межах. Вам не доведеться часто ходити до стоматолога для підстроювання системи. У середньому одного візиту в пару місяців буде цілком достатньо.

Ціна питання. Вартість таких брекетів у Києві починається десь від 7000 гривень.

Таким чином, плюсів у безлігатурних металевих брекетів можна виділити достатньо:

 • Ефективність винятково висока.
 • Час лікування мінімальний.
 • Комфорт носіння за рахунок особливостей конструкції.
 • Універсальність. Система підходить для випадків будь-якої складності.

Лігатурні брекети: максимум надійності

Це і є та сама нестаріюча класика, що вже тривалий час допомагає людям справлятися з неправильним прикусом. Напевно, це найнадійніша брекет-система з усіх існуючих. Ну і, зрозуміло, найдешевша.

Лігатура – це металева дуга, що служить зв`язуючою ланкою між самими брекетами (замочками), прикріпленими до зубів спеціальним клеєм.

До мінусів, не рахуючи естетики, можна віднести необхідність часто відвідувати лікаря для коригування апарату (раз на місяць і частіше). Комфортність носіння теж не на висоті.

Носити такі брекети доведеться 1,5-2 роки.

Ціна питання. Вартість лікування такою системою в клініках Києва починається десь від 3000 гривень за обидві щелепи.

Класичні лігатурні металеві брекети все ще не здаються вам привабливими? Їх переваги очевидні:

 • Ціна! Найдешевша пропозиція на ринку.
 • Надійність та ефективність, підтверджені багатьма людьми.

Особливості адаптації до металевих брекетів

«Чи довго звикати до металевих брекетів?», – запитаєте ви.

Адаптація до системи проходить дуже швидко, майже автоматично. Конструкція підлаштовується під рельєф щелепи, не викликаючи напруження і дискомфорту. Вже через кілька днів організм повністю звикає до конструкції.

Не все так гладко з лігатурною класикою. Повний період адаптації становить приблизно місяць. У перші дні носіння можуть боліти зуби, можливі труднощі з пережовуванням їжі та ковтанням. Але ці побічні реакції не настільки яскраво виражені, щоб бути серйозною перешкодою.

Догляд за брекетами – запорука успішного лікування

Доглядати за брекетами з металу не дуже важко. Але це процес, що вимагає деякої посидючості та часу:

 • Регулярне чищення зубів – основний момент. Чистити зуби краще особливою ортодонтичною зубною щіткою, це дасть гарантію того, що ортодонтичний пристрій не буде випадково пошкоджений.
 • Тільки-от у простір між зубами і брекетами щітка не пролазить. Спеціально для такого випадку існує флос – зубна нитка, що має кінці підвищеної щільності.
 • Періодична професійна чистка ротової порожнини у стоматолога ніяк не зашкодить. Air Flow цілком підійде.

Металеві брекети: найдоступніше і найбрутальніше рішення

Можливо, металеві брекети – не найгарніше рішення проблеми неправильного прикусу. Зате точно найдешевше і найнадійніше. Якщо у вас неправильний прикус, не хвилюйтеся. Рішення завжди знайдеться. Досить звернутися в одну зі стоматологічних клінік, представлених на нашому сайті.

 1. 90 відсотків дітей мають криві зуби. Спадковий фактор, порушення розвитку, погане харчування і шкідливі звички – основні причини викривлення прикусу і кривих зубів.
 2. Глибокий дистальний прикус порушує пропорції обличчя і ускладнює пережовування їжі. Дізнайтеся, як виглядає глибокий прикус зубів і чому виникає ця патологія.

Металеві брекети в Києві.

Рекомендовані
Показаний все місто. Показати ваш район?

Люмі-Дент (Позняки) бізнес

295
49 відгуків

Deutsch Dent економ

130
74 відгуку

Люмі-Дент (Оболонь) бізнес

100
87 відгуків

СА-НАТА на Позняках

72
69 відгуків

Усі 32 бізнес

51
49 відгуків

Goodental

51
49 відгуків

Вам сподобалася стаття ?
Рейтинг статті
4.8
Оцінити
(404)

Ціни на брекети Цена брекетов составляет от 3500 до 20000 грн. Стоимость брекет-системы зависит от материала пазов и технологий крепления. Самый дешевый вариант – металлические брекеты.
Безлігатурні брекети Отличия безлигатурных брекетов от традиционных лигатурных. Основные достоинства самолигирующих брекетов. Цены на безлигатурные ортодонтические конструкции.
Брекети Damon Хотите установить брекеты Даймон? Отличный выбор! Средняя стоимость — от 6000 грн.
Пластикові брекети Пластиковые брекеты - классическая брекет система, сделанная из пластика. Будет интересна детям и взрослым, заботящимся о своём стиле. Стоит дороже металлических брекетов, но дешевле всех остальных видов.
Використовуйте ваш обліковий запис на Facebook.com для входу на сайт.
Використовуйте ваш обліковий запис VKontakte.ru для входу на сайт.
Використовуйте ваш обліковий запис Google для входу на сайт.
Використовуйте ваш обліковий запис Мой Мир@Mail.ru для входу на сайт.
Яндекс.Метрика