Безлігатурні брекети

Безлігатурні брекети

Особливості саморегулючих та лігатурних брекетів

Як стає зрозуміло з назви, різниця в конструкції. У традиційних лігатурних брекет-системах силові дуги кріпляться до замків, металевими або, частіше, еластичними лігатурами. Конструкція жорстка і під час носіння вимагає постійного корегування. На відміну від них, безлігатурні брекети являють в собі систему, в якій силові дуги мають можливість вільно переміщатися в спеціальних пазах замку.

Переваги

Основні переваги безлігатурних брекетів:

  • за рахунок зниження сили тертя конструкції, час лікування може бути скорочено на 25%;
  • такі брекети виглядають набагато акуратніше;
  • відсутні частини з гуми або пластмаси, а отже, такі брекети не фарбуються харчовими барвниками;
  • за рахунок відсутності лігатур гігієна порожнини рота істотно спрощується, а отже, ризик розвитку карієсу знижується до мінімуму;
  • безлігатурна брекет-система знімається набагато простіше традиційної.

Таким чином, встановлюючи саморегулюючі брекети, ми зводимо до мінімуму відвідування лікаря-ортодонта і тривалість лікування.

Ціна на безлігатурні брекети

Безлигатурные брекеты2.jpg

Ціни на безлігатурні брекети вищі, ніж на традиційні, але вони повністю обгрунтовані. Середня вартість такої системи – 7 000 грн. Обов'язково розгляньте такий варіант лікування, його плюси з надлишком виправдають додаткові витрати. Зверніть увагу на те, що бувають керамічні та металеві безлігатурні брекети.

Керамічні брекети підбираються під колір зубної емалі і набагато менш помітні. Якщо подивитися на фото, то в очі впадає тільки тонка силова дуга – скоба, як прийнято називати в народі, та й то лише при зйомках крупним планом. Кераміка – матеріал більш дорогий.

Саморегулюючі брекети з нього обійдуться недешево. Але завдяки зручності і невеликій помітності такі брекети невпинно збирають позитивні відгуки пацієнтів. Металеві саморегулюючі брекети, звичайно, більш помітні. Але це не скасовує їх практичності. З їх допомогою можна швидко і ефективно виправити прикус. А їх носіння вже ніяк не гірше деформації зубного ряду.

  1. 90 відсотків дітей мають криві зуби. Спадковий фактор, порушення розвитку, погане харчування і шкідливі звички – основні причини викривлення прикусу і кривих зубів.

Безлігатурні брекети в Києві.

Рекомендовані
Показаний все місто. Показати ваш район?

Мед-Део Компані (м. Академмістечко) бізнес

21
23 відгуку

Стоматологічний центр Посмішки бізнес

8
3 відгуку

Клініка здорової сім'ї Ideale бізнес

8
9 відгуків

Мед-Део Компані (м. Театральна) бізнес

7
3 відгуку

S.I.Y.Dental бізнес

3
4 відгуку

Мед-Део Компані (м. Героїв Дніпра) економ

1
1 відгук
Показаний все місто. Показати ваш район?

Вам сподобалася стаття ?
Рейтинг статті
5
Оцінити
(407)

Керамічні брекети Керамические брекеты очень надежны. Они изготовлены по новой технологии,что позволяет брекетам не ломаться на протяжении всего лечения.
Лінгвальні брекети Не осталось ортодонтических центров, в которых бы не использовались лингвальные брекеты. Сегодня все клиники предлагают эти замечательные системы.
Металеві брекети За много лет железные брекеты исправили прикуса миллионам людей. Новые безлигатурные брекеты Damon – максимум скорости и комфорта. Лигатурная классика – для сильных духом. Стоит ли переплачивать за более дорогие системы лечения?
Сапфірові брекети Сапфировые брекеты эстетичны и незаметны на зубах. Установите их и вы не пожалеете о своем выборе!
Невидимі брекети Поставив невидимые брекеты, вы скроете от окружающих факт лечения прикуса. Стоимость лингвальных брекет-систем.
Брекети Damon Хотите установить брекеты Даймон? Отличный выбор! Средняя стоимость — от 6000 грн.
Брекети Інкогніто Наилучшими среди брекет-систем заслуженно признаны лингвальные брекеты "Инкогнито". Стоимость брекетов Incognito выше, чем других.
Пластикові брекети Пластиковые брекеты - классическая брекет система, сделанная из пластика. Будет интересна детям и взрослым, заботящимся о своём стиле. Стоит дороже металлических брекетов, но дешевле всех остальных видов.
Використовуйте ваш обліковий запис на Facebook.com для входу на сайт.
Використовуйте ваш обліковий запис VKontakte.ru для входу на сайт.
Використовуйте ваш обліковий запис Google для входу на сайт.
Використовуйте ваш обліковий запис Мой Мир@Mail.ru для входу на сайт.
Яндекс.Метрика