Вирівнювання зубів без брекетів

Вирівнювання зубів без брекетів

До недавнього часу найефективнішим засобом вирівнювання зубів вважалися брекети. Ці системи – дуже дієвий метод, проте багато людей не бажають їх носити з причини неестетичного зовнішнього вигляду. Тому резонно виникає питання: а чи існує ефективне вирівнювання зубів без брекетів?

Способи вирівнювання зубів і ціни

Тепер сучасна стоматологія пропонує вирішити проблему вирівнювання зубів без брекетів, які не бажають носити більшість людей з неправильним прикусом. Існує кілька альтернативних варіантів.

Наприклад, капи, що відрізняються в першу чергу зручністю в носінні і естетичним зовнішнім виглядом. Даний спосіб, що дозволяє виправити прикус без брекетів, ідеально підходить для дорослих людей. Його можна також поєднувати з відбілюванням, що дозволяє одночасно вирішувати відразу кілька проблем. До того ж немає ніякого дискомфорту при тривалій розмові. Особливо це важливо для тих, хто активно спілкується з людьми.

Фахівці наполягають на тому, що вирівняти зуби без брекетів – це лише півсправи. Необхідно закріпити успіх, щоб надалі проблема знову не виникла. І найбільш ефективним засобом, що закріплює результат виправлення прикусу, є ретейнери. Найбільшим попитом користується прозорий варіант апарату, його вартість може підніматися до 900-1000 гривень.

Елайнери – кращий спосіб виправити прикус без брекетів

Серед безлічі альтернативних варіантів брекетвм, виділяються елайнери – прозорі пластини. Вони мають тільки позитивні відгуки від задоволених пацієнтів, тому що мають масу переваг:

Элайнеры.jpg
  • вони виготовляються індивідуально і підійдуть навіть для найглибокіших прикусів;
  • покращений контроль над переміщенням зубів – головна перевага елайнеров;
  • мінімальний час прийому у стоматолога;
  • естетичний зовнішній вигляд.

В інтернеті можна побачити фото зубів «до» і «після» застосування цих пластин – різниця очевидна. Єдиний недолік такого варіанту лікування – високі ціни. Наприклад, еластична пластина на дві щелепи обійдеться приблизно в 3-4 тисячі гривень.

  1. Глибокий дистальний прикус порушує пропорції обличчя і ускладнює пережовування їжі. Дізнайтеся, як виглядає глибокий прикус зубів і чому виникає ця патологія.
  2. 90 відсотків дітей мають криві зуби. Спадковий фактор, порушення розвитку, погане харчування і шкідливі звички – основні причини викривлення прикусу і кривих зубів.

Знімний елайнер (капа) в Києві.

Рекомендовані
Показаний все місто. Показати ваш район?

Люмі-Дент (Позняки) бізнес

293
47 відгуків

Люмі-Дент (Оболонь) бізнес

98
85 відгуків

Усі 32 бізнес

51
49 відгуків

Призма бізнес

29
51 відгук

Клініка естетичної стоматології бізнес

19
26 відгуків

Німецька стоматологія преміум

14
10 відгуків

Вам сподобалася стаття ?
Рейтинг статті
4.8
Оцінити
(407)

Капи для вирівнювання зубів Съёмные зубные капы – достойная замена брекетам. Изготавливаются индивидуально, на зубах незаметны. Существуют в двух разновидностях – ночные и дневные.
Використовуйте ваш обліковий запис на Facebook.com для входу на сайт.
Використовуйте ваш обліковий запис VKontakte.ru для входу на сайт.
Використовуйте ваш обліковий запис Google для входу на сайт.
Використовуйте ваш обліковий запис Мой Мир@Mail.ru для входу на сайт.
Яндекс.Метрика