Стоматологія Призма

4.1
Оцінити
пн-нд
8:00-20:00
вул. Петра Сагайдачного, буд. 25
  Поштова площа 240 м
Розповісти друзям

Стоматологічна клініка "Призма" пропонує послуги в області косметичної стоматології такі як: естетична реставрація зубів і відбілювання.

Відділення терапевтичної стоматології - займеться питаннями гігієни порожнини рота, лікуванням і профілактикою карієсу, ендодонтичним лікуванням ротової порожнини, і лікуванням і профілактикою захворювань пародонту. Тут ви обов'язково отримаєте відповідь на питання: "якщо болить зуб що робити?"

Ортопедична стоматологія, представлена в клініці, впорається з протезуванням, імплантатами, знімними протезами, керамікою з металом, або без нього.

У клініці можна пройти ортодонтичне лікування.

Клініка працює без вихідних за адресою м. Київ, метро "Поштова площа", вул. Сагайдачного, 25; 2 поверх.

Послуги і ціни
Місцева анестезія
285  грн
Пломбування каналів
570  грн
Лікування карієсу
684  грн
Просте видалення зубів
427  грн
Сінус-ліфтинг
5700  грн
Пластика ясен
1425  грн
Ортопантомограма (панорамний знімок)
456  грн
Комп'ютерна томографія
969  грн
Рентген зубів
86  грн
Металеві брекети
8037  грн
Керамічні брекети
15561  грн
Знімний елайнер (капа)
53694  грн
Брекети Damon
17100  грн
Встановлення бюгельних протезів
7353  грн
Встановлення металокерамічних коронок
4646  грн
Встановлення іммедіат-протезів
969  грн
Очищення Air Flow
1140  грн
Відгуки 10
Ваш відгук
 • Ставлю клинике твердую 4, по пятибальной. Доктора на своих местах, при необходимости дополняют друг-друга. Оборудование новейшее, бегать за панорамным снимком куда-то еще не пришлось. Есть операционный стерильный блок. Инспекцию проводил перед лечением дочери с помощью медсна. По этой части тоже вопросов не возникло, все сделали на 5. Ребенок здоров и не испуган.
 • Раджу цю клініку. Майстри своєї справи.
 • Ставлю 5 баллов клинике. Думала, что все рассказы об их уровне сказки, пока не попала сама на прием. Кроме того за чем пришла - чистки, обнаружили и обезвредили кариес.
 • Дуже імпонує системний підхід клініки а також командна робота з фахівцями інших напрямів, як то остеопат. Ніколи не замислювалася над тим, що проблеми з зубами можуть бути пов'язані з поставою.
 • Маю в Чернівцях "власного" лікаря, але вже другий рік постійно працюю в столиці, - тому мав потребу для страховки знайти лікаря й тут. Колега порадив ту, в яку сам ходить з сім'єю. Я довірився і гадаю що правильно зробив. Наразі звертався двічі, один виявився хибним - застудив вухо, а стріляло в зуби. А ось влітку довелося рвати зуба мудрості, то дуже задоволений сервісом та якістю. Не боляче і без наслідків.
 • Клиника для нас просто семейная палочка-выручалочка. Месяц назад лечили сына и маму, у разных докторов, но в одной клинике, одинаково успешно и без нервов. Буду рекомендовать знакомым.
 • Маю проблеми з яснами, від друзів дружини почув про новинки у лікуванні кровоточивості шляхов вколювання препарату з власої крові прямо у ясна, та вирішив що мені вже нічого втрачати. Звернувся у клініку Призма, бо знову ж таки мав відгуки живих людей з власного оточення - позитивні відгуки.
  Зважився не процедуру "плазмоліфтингу" та дуже задоволений. Результат як кажуть "на ліцо", майже миттєвий, сама процедура безболісна.
 • Прекрасная клиника, ходим всей семьей. Даже муж, большой "нелюбитель" докторов осознал, что проще ходить на осмотры, чем потом больно лечить.
  Я довольна отбеливанием, очень-очень.
 • Гарна клініка, з привітними лікарями та европейськими здобутками у стоматологіі. Стоматологів не люблять за страх та біль, але тут не боляче і не страшно. Рекомендую.
 • Недавно ставила 2 пломбы в Призме. Жаба давила из-за цен по-страшному, но я у себя одна:) По итогу вышло дешевле чем предварительно насчитали, т.к. доктор не округляла количество использованных материалом. Была приятно удивлена, что оплатила по факту значительно меньше. Все же это показатель уровня клиники и порядочности врача. Была у Милюс Е.В.
Відгуки
Повернутися до відгуків
Запис на прийом
Нажимая на кнопку, вы даете согласие на обработку персональных данных и соглашаетесь с политикой конфиденциальности.
Використовуйте ваш обліковий запис на Facebook.com для входу на сайт.
Використовуйте ваш обліковий запис VKontakte.ru для входу на сайт.
Використовуйте ваш обліковий запис Google для входу на сайт.
Використовуйте ваш обліковий запис Мой Мир@Mail.ru для входу на сайт.