Капи для вирівнювання зубів

Капи для вирівнювання зубів

Процедура лікування за допомогою кап для виправлення прикусу абсолютно безболісна, не впливає на дикцію, не викликає дискомфорт. Даний метод не заважає щоденному чищенню зубів, тому що зубні капи легко знімаються. Міняти зубні капи треба раз на два тижні, тобто відвідувати стоматолога доведеться рідше, ніж у випадку використання брекетів.

Залежно від вартості послуги, капи виготовляються індивідуально, в іншому випадку стоматологу доводиться вибирати зі стандартних варіантів, які коштують недорого, проте майже завжди викликають відчутний фізичний дискомфорт.

Зубні капи invisalign (Інвізілайн) – прозорість пластику

Капи для виправлення прикусу Інвізілайн – передове покоління сучасних зубних кап (елайнерів), що застосовується в стоматології в наші дні. На первинній консультації стоматологом проводиться побудова 3D моделі зубів пацієнта, що дозволить вам відразу побачити наочну демонстрацію того, як вони будуть виглядати після закінчення лікування.

За цією системою роблять тільки індивідуальні зубні капи. Через кожні два тижні пацієнт отримує новий елайнер, трохи іншої форми. При цьому силіконові випрямлячі, вбудовані в капи, ненав'язливо допомагають зубам стати на місце.

Триває таке лікування приблизно 9-18 місяців, залежно від тяжкості випадку. Зубні капи Інвізілайн кріпляться без застосування будь-яких хімічних речовин, для зубів абсолютно безпечні. Виготовлення однієї такої капи буде коштувати приблизно 1500 гривень. На весь курс лікування прикусу знадобиться 10-40 кап. Інвізілайн – найпопулярніша система зубних кап і, мабуть, найбільш надійна і гуманна щодо зубів.

Наслідки неправильного прикусу – цілий букет проблем

Може здатися, що основною неприємністю людини, що має проблемний прикус, стане саме непрезентабельний зовнішній вигляд, однак це не так. Насправді проблем досить багато:

  • Проблеми з пережовуванням їжі.
  • Погіршення стану зубів може стати причиною розвитку карієсу або інфекції ротової порожнини.
  • Зниження якості мови: виникає шепелявість.
  • Психологічні проблеми, пов'язані із зовнішнім виглядом.

Не чекайте, зробіть крок назустріч красі і здоров'ю

Деякі люди і зовсім не переживають з приводу свого неправильного прикусу і/або кривих зубів. Слід зазначити, що такі "диваки" є навіть серед знаменитостей. І це дивно, адже сучасна стоматологія давно навчилася лікувати прикус легко, безболісно і абсолютно непомітно. Зубні капи – яскравий тому приклад. Хоча їх і почали застосовувати порівняно недавно, ця методика чудово зарекомендувала себе серед лікарів і пацієнтів.

Навіщо і далі страждати від неприємного дефекту прикусу, якщо його так легко виправити? Кращі стоматологи з легкістю допоможуть вам впоратися з цією проблемою, і життя відразу ж засяє новими барвами.

  1. Глибокий дистальний прикус порушує пропорції обличчя і ускладнює пережовування їжі. Дізнайтеся, як виглядає глибокий прикус зубів і чому виникає ця патологія.
  2. 90 відсотків дітей мають криві зуби. Спадковий фактор, порушення розвитку, погане харчування і шкідливі звички – основні причини викривлення прикусу і кривих зубів.

Знімний елайнер (капа) в Києві.

Рекомендовані
Показаний все місто. Показати ваш район?

Люмі-Дент (Позняки) бізнес

293
47 відгуків

Люмі-Дент (Оболонь) бізнес

98
85 відгуків

Усі 32 бізнес

51
49 відгуків

Призма бізнес

29
51 відгук

Клініка естетичної стоматології бізнес

19
26 відгуків

Німецька стоматологія преміум

14
10 відгуків

Вам сподобалася стаття ?
Рейтинг статті
4.6
Оцінити
(399)

Вирівнювання зубів без брекетів Выравнивание зубов без брекетов осуществимо, но далеко не в каждом случае. Давайте попробуем разобраться, когда это реально, а когда нет.
Використовуйте ваш обліковий запис на Facebook.com для входу на сайт.
Використовуйте ваш обліковий запис VKontakte.ru для входу на сайт.
Використовуйте ваш обліковий запис Google для входу на сайт.
Використовуйте ваш обліковий запис Мой Мир@Mail.ru для входу на сайт.
Яндекс.Метрика