Консультація стоматолога-ортодонта

Консультація стоматолога-ортодонта

Красива посмішка – це перше, на що звертають увагу при знайомстві з новою людиною. Вона розташовує до себе людей, як в особистих справах, так і в бізнесі. Наявність дефектів зубного ряду псує нашу чарівність і загрожує нам психологічними комплексами в спілкуванні з іншими людьми.

Ортодонтія – це напрям стоматології, який спеціалізується на корекції зубів і виправленні прикусу. Слово «ортодонтія» прийшло з грецької мови, і дослівно означає «рівний зуб». Фахівців цього напрямку називають стоматологами-ортодонтами. На сьогоднішній день один з найбільш затребуваних фахівців у медицині – це стоматолог-ортодонт. Київ – найбільше місто в Україні. Тому тут знаходяться безліч стоматологічних клінік.

Отримати необхідну консультацію ортодонта не викликає труднощів. Багатьох клієнтів особливо цікавить хороший дитячий ортодонт. Київ і в цьому плані є першим на фоні інших міст України.

Послуги дитячої ортодонтії в Києві:

  • Створення необхідних умов і місць для прорізування зуба;
  • Формування пропорційного, гармонійного, симетричного профілю обличчя;
  • Моделювання росту і пропорцій щелеп;
  • Створення привабливої посмішки і функціонально коректного прикусу.

Лікар-ортодонт: специфіка діяльності

Стоматолог-ортодонт.jpg

Ортодонт – це лікар-стоматолог, діяльність якого спрямована на надання правильного положення зубах кожної з щелеп. А також коригування правильного взаєморозташування зубів щелеп (прикусу).

Початок будь-якого ортодонтичного лікування полягає у підготовці ротової порожнини пацієнта. У роті не повинно бути карієсу і вогнищ інфекції, тому що ортодонт працює зі здоровими зубами. Перед початком процедури лікування, лікар робить відбитки щелеп пацієнта. На основі цього створюються діагностичні гіпсові моделі.

Крім цього, робляться також фотографії і рентгенівські знімки. Проаналізувавши всю необхідну інформацію, ортодонт ставить діагноз і призначає лікування. В окремих випадках стоматолог-ортодонт моделює майбутні результати лікування. Подібна модель виступає орієнтиром для лікаря і допомагає планувати всі етапи лікування.

Для ортодонта відгуки клієнтів грають вирішальну роль. Пацієнти, орієнтуючись на відгуки, прагнуть знайти висококласного професіонала, здатного вирішити проблему із зубами на будь-якій стадії її знаходження.

І пам'ятайте, зуби завжди вимагають правильного догляду та дотримання гігієни рота. Тому успішні люди стежать за своєю посмішкою дуже ретельно!

  1. 90 відсотків дітей мають криві зуби. Спадковий фактор, порушення розвитку, погане харчування і шкідливі звички – основні причини викривлення прикусу і кривих зубів.
  2. Глибокий дистальний прикус порушує пропорції обличчя і ускладнює пережовування їжі. Дізнайтеся, як виглядає глибокий прикус зубів і чому виникає ця патологія.

Консультація стоматолога-ортодонта в Києві.

Рекомендовані
Показаний все місто. Показати ваш район?

Люмі-Дент (Позняки) бізнес

293
47 відгуків

Люмі-Дент (Оболонь) бізнес

98
85 відгуків

Усі 32 бізнес

51
49 відгуків

Клуб 32 бізнес

25
35 відгуків

Клініка естетичної стоматології бізнес

19
26 відгуків

Родинна стоматологія (м. Святошин) бізнес

12
11 відгуків

Вам сподобалася стаття ?
Рейтинг статті
5
Оцінити
(386)

Ціни на брекети Цена брекетов составляет от 3500 до 20000 грн. Стоимость брекет-системы зависит от материала пазов и технологий крепления. Самый дешевый вариант – металлические брекеты.
Пластинки на зуби Хотите откорректировать прикус? Обратите внимание на зубные пластинки. Почему их часто назначают детям? Несъёмные зубные пластинки: специфические показания. Настройка съёмных пластин.
Вирівнювання зубів без брекетів Выравнивание зубов без брекетов осуществимо, но далеко не в каждом случае. Давайте попробуем разобраться, когда это реально, а когда нет.
Капи для вирівнювання зубів Съёмные зубные капы – достойная замена брекетам. Изготавливаются индивидуально, на зубах незаметны. Существуют в двух разновидностях – ночные и дневные.
Дитячий ортодонт Детский ортодонт – это врач, который отслеживает и корректирует дефекты прикуса у маленьких пациентов. Обратиться к ортодонту с ребенком первый раз рекомендуется в возрасте 2-3 лет.
Використовуйте ваш обліковий запис на Facebook.com для входу на сайт.
Використовуйте ваш обліковий запис VKontakte.ru для входу на сайт.
Використовуйте ваш обліковий запис Google для входу на сайт.
Використовуйте ваш обліковий запис Мой Мир@Mail.ru для входу на сайт.
Яндекс.Метрика