Лікування карієсу

Лікування карієсу

Карієс – це тривалий процес руйнування емалі та дентину. Спочатку він видається незначним потемнінням зубів, що згодом переростає у великі порожнини. Якщо хвороба активно розвивається, то може виникати реакція на холодні і гарячі подразники у вигляді тимчасового ниючого болю. Терапія починається з препарування пошкоджених тканин зуба. За допомогою бормашини усуваються уражені місця на зубі, після чого «дірку», що з’явилась пломбують.

На сьогоднішній день, найчастіше стоматологи використовують фотополімерні пломби на всі ділянки ротової порожнини. Їх головний плюс – тривала експлуатація та можливість підібрати відтінок точно під колір емалі.

Лікування карієсу без бормашини

Лікування не глибокого карієсу без бормашини спрямоване на усунення поверхневих проблем в початковій стадії хвороби. На сьогоднішній день існує безліч можливостей вилікувати поверхневий карієс без страшної бормашини, але є одне АЛЕ: хвороба не повинна проникнути вглиб зуба, тобто до появи будь-яких больових відчуттів.

Сучасні методики без бормашини:

  • Метод інфільтрації використовується тільки на ранніх стадіях. При Фіссурному і початковому карієсі використовується гель, після чого поверхня висушується потужним повітряним струменем і наноситься полімерна смола.
  • Лікування середнього карієсу озоном. Використовується препарат, який перетворює кисень у озон, а той у свою чергу прибирає каріозні вогнища.
  • Повітряно-абразивна обробка відбувається за допомогу піскоструминного апарату, завдяки якому, нібито виштовхуються каріозні утворення.
  • Лазерна стоматологія. Вплив лазера пригнічує подальше руйнування тканин зуба.

Профілактика

Руйнування емалі відбувається внаслідок впливу кислот, які взаємодіють з мікроорганізмами в ротовій порожнині. Все досить просто. Дотримуйтесь гігієну порожнини рота в домашніх умовах, не зловживайте солодким і солоним, виключіть куріння і алкоголь, відвідуйте регулярно стоматолога, і карієс вас не потривожить.

Не експериментуйте з народними засобами, якщо ви точно не впевнені в позитивному дії використаних речовин. Тим більше, що їх практично не існує. Краще радьтеся зі стоматологом, як вберегти себе від руйнування зубів.

Що стосується дітей, то будьте пильні, головною причиною, яка викликає карієс молочних зубів, є солодке і небажання батьків з раннього віку приділяти ротовій порожнині дитини належну увагу. Почніть з регулярною гігієнічної чистки вранці і ввечері.

Лікування карієсу при вагітності

Санація порожнини рота «в положенні» &ndash: звичайна і навіть обов'язкова процедура. У цьому немає нічого страшного і небезпечного. Попередьте доктора про вагітність, щоб він зміг правильно підібрати знеболюючі препарати. Для підтримки зубів вживайте кисломолочні продукти і вітаміни. Ускладнення після лікування

Іноді після пломбування зубів, пацієнт відчуває ниючий біль - це нормально. Дана реакція на вторгнення в організм триватиме не довго.

Після неякісного медичного втручання, може з'явитися флюс і вам доведеться продовжити стоматологічне лікування, тому звертайтеся тільки до професіоналів.

Вартість сучасного лікування залежатиме від стадії карієсу та виду пломби яку буде ставити лікар. У середньому, ціна на цю процедуру становить 250 гривень.

  1. Карієс передніх зубів руйнує дентин і погіршує естетику посмішки. Середній, глибокий або прикореневий карієс переднього зуба супроводжується гострим болем і чутливістю емалі.
  2. Карієс кореня часто діагностується у пацієнтів після 60-ти років. Прикореневій карієс зможе виявити тільки стоматолог, провівши зняття зубного каменю та рентгенівську діагностику.
  3. Глибокий карієс руйнує емаль і дентин зуба, утворюючи «дупло». Основні симптоми глибокого карієсу - різкий біль при вживанні холодної або гарячої їжі, потемніння зубної емалі.
  4. Пришийковий карієс руйнує емаль біля основи зубної коронки. Перші симптоми карієсу шийки зуба - чутливість на температурний і механічний вплив.

Лікування карієсу в Києві.

Рекомендовані
Показаний все місто. Показати ваш район?

Люмі-Дент (Позняки) економ

441
43 відгуку

Люмі-Дент (Оболонь) економ

236
41 відгук

Deutsch Dent економ

130
74 відгуку

Люмі-Дент (Соломенка) економ

89
65 відгуків

СА-НАТА на Позняках

74
69 відгуків

Goodental

67
62 відгуку

Вам сподобалася стаття ?
Рейтинг статті
4.4
Оцінити
(720)

Фотополімерна пломба У яких випадках підходить фотополімерна пломба? Особливості використання фотополімера при естетичній реставрації. Ціна пломби з фотополімеру.
Зубні пломби Зубні пломби використовуються для відновлення ділянки зуба, що зазнав руйнування. Важливий фактор - гарантія на пломбу.
Світлова пломба: особливості та види Світлова пломба складається з фотополімерів, тому вона твердне тільки під світлом галогенової лампи, за рахунок чого у фахівця є можливість надати пломбі всі необхідні вигини.
Лікування зубів без бормашини Технології майбутнього на службі стоматолога. Sandman Futura – сучасний піскострум у боротьбі з раннім карієсом. Icon – препарат, що регенерує емаль. Лазерна установка – промінь замість свердла. Лікування зубів без болю і стресу за невисокою ціною.
Використовуйте ваш обліковий запис на Facebook.com для входу на сайт.
Використовуйте ваш обліковий запис VKontakte.ru для входу на сайт.
Використовуйте ваш обліковий запис Google для входу на сайт.
Використовуйте ваш обліковий запис Мой Мир@Mail.ru для входу на сайт.