Лазерна стоматологія

Лазерна стоматологія

Лікування зубів лазером – це процедура, яка повністю виключає хірургічне втручання в зубний ряд і тактильний контакт щелепи пацієнта з руками стоматолога. При цьому, можливість будь-якої крововтрати зводиться до мінімуму. Реабілітаційний період після операції та швидкість повного загоєння зубного ряду в рази швидше, ніж при стандартному хірургічному втручанні.

Переваги методу

  1. Лікування за допомогою лазера більш щадне і менш хворобливе;
  2. Тривалість лікування скорочується;
  3. За допомогою цього методу можливе лікування карієсу, пародонтозу і кісти зуба;
  4. Цей прилад має антибактеріальну властивість;
  5. Можлива точкова робота з пошкодженими тканинами;
  6. Прилад не залишає мікротріщин на емалі;
  7. Судинні стінки мінімально зачіпаються при роботі з лазером.

Ціни на лазерну стоматологію

Незважаючи на те, що лікування зубів за допомогою лазера – дорога процедура, вона користується великим попитом серед пацієнтів різного віку, які позитивно відгукуються про цю систему лікування ротової порожнини. Середня вартість послуги – 2000 гривень.

Види лазерного лікування зубів

Лазерная стоматология2.png

Залежно від поверхні операційного поля підбирають відповідний вид лазера. Вуглекислотний лазер використовується для м'яких тканин. Для більшої естетичності на тих самих тканинах практикують діодний прилад. А ербіевий лазер вважається універсальним і може застосовуватися для роботи на твердих і м'яких тканинах.

Лікування зубів лазером дітям

Використання цього інструменту не вимагає анестезії, в основному під час процедури відчувається легке поколювання. Саме тому лазерна стоматологія застосовується при роботі з дітьми. При цьому весь процес проводиться практично в тиші, тому що прилад працює відносно тихо і це не викликає у дітей психологічної травми, як при роботі з бормашиною.

Область використання

Лазерна стоматологія може використовуватися в багатьох процедурах, аж до корекції вуздечок губи, язика виправлення ясенного краю і видалення доброякісних утворень. В принципі, всі маніпуляції, які проводяться за допомогою хірургічних інструментів, можна здійснити лазером.

Сам по собі пристрій не шкідливий, він не випромінює будь-яких негативних променів. Єдине, що варто взяти до уваги, так це використання спеціальних захисних окулярів для очей, як лікареві, так і пацієнту.

Лазерна стоматологія в Києві.

Рекомендовані
Показаний все місто. Показати ваш район?

Люмі-Дент (Позняки) бізнес

293
47 відгуків

Люмі-Дент (Оболонь) бізнес

98
85 відгуків

Оксфорд Медікал (м. Лук'янівська) бізнес

28
21 відгук

Інтерстом економ

17
25 відгуків

Супрем преміум

5
6 відгуків

Вам сподобалася стаття ?
Рейтинг статті
5
Оцінити
(384)

Лікування зубів без бормашини Технологии будущего на службе стоматолога. Sandman Futura – современный пескоструй в борьбе с ранним кариесом. Icon – препарат, регенерирующий эмаль. Лазерная установка – луч вместо сверла. Лечение зубов без боли и стресса по невысокой цене.
Використовуйте ваш обліковий запис на Facebook.com для входу на сайт.
Використовуйте ваш обліковий запис VKontakte.ru для входу на сайт.
Використовуйте ваш обліковий запис Google для входу на сайт.
Використовуйте ваш обліковий запис Мой Мир@Mail.ru для входу на сайт.
Яндекс.Метрика