Дитяче протезування зубів

Дитяче протезування зубів

Стресовий стан, середовище, з негативним впливом якої дитина стикається кожен день, і шкідливі звички чинять згубний вплив на стан зубів. Щодня безліч бактерій намагаються зруйнувати емаль і знизити природну білизну зубів.

При втраті молочного зуба раніше, ніж за рік до очікуваного терміну появи корінного, втрата вважається передчасною. У такій ситуації необхідно дитяче протезування зубів. Для цього застосовуються з'ємні пластини, що тримають штучний зуб із пластику, або протези-розпірки, що запобігають руху сусідніх зубів.

Дитяче протезування зубів, зазвичай, профілактичного характеру, але не нехтуйте його роллю в розвитку зубного ряду, так як воно запобігає деформації зубів і щелеп.

Незважаючи на хибні думки більшості батьків, щодо догляду і стеженню за молочними зубами своєї дитини варто підходити дуже відповідально, привчаючи її до елементарних правил гігієни і відповідальності за стан своїх зубів. Адже, як правило, діти і багато дорослих бояться й уникають візитів до стоматологічної клініки, вони для них малоприємні і викликають бурю негативних емоцій.

Дитяче протезування зубів дозволить дитині надалі уникнути частих візитів до стоматолога.

Дитяче протезування зубів в Києві.

Рекомендовані
Показаний все місто. Показати ваш район?

DenTectum преміум

5
7 відгуків

Стоматолог і Я бізнес

3
3 відгуку

Dentik

Мультідент


Вам сподобалася стаття ?
Рейтинг статті
5
Оцінити
(378)
Використовуйте ваш обліковий запис на Facebook.com для входу на сайт.
Використовуйте ваш обліковий запис VKontakte.ru для входу на сайт.
Використовуйте ваш обліковий запис Google для входу на сайт.
Використовуйте ваш обліковий запис Мой Мир@Mail.ru для входу на сайт.
Яндекс.Метрика