Лікування гінгівіту

Лікування гінгівіту

Слово «гінгівіт» походить від латинського gingiva – «ясна». Це захворювання слизової оболонки ясен, яке супруводжується запальним процесом. Досить часто люди, які страждають гінгівітом, у зв’язку з відсутністю вільного часу або коштів нехтують професійним лікуванням.

Лікування гінгівіту народними засобами

Звіробійну олію застосовують, як протизапальний засіб. Також, запарюють настої з імбиру, картоплі та ожини (окремо один від одного). Але краще не займатися самолікуванням, а звернутися за порадою до професіонала.

Ціни на лікування залежать від стадії захворювання. Початкова вартість складатиме 60 грн.

Лікування різних видів гінгівіту

  1. При катаральному гінгівіті: Терапію даного виду гінгівіту починають з повного очищення зубів від нальоту. Прибравши всі відкладення, можна легко позбутися від катарального гінгівіту. Потім проводиться пломбування зубів, заміна пломб і протезів, якщо є необхідність. Індивідуально підбирається зубна паста і призначається ополіскування рота.
  2. При виразково-некротичному гінгівіті: Починається процедура з обробки порожнини рота антисептиками. Потім знеболюють потрібне поле для видалення зубних відкладень і каменів. І наостанок, очищення ясен спеціальними препаратами. Для домашнього лікування прописують полоскання ротової порожнини антисептичними препаратами. Швидше за все, вам доведеться замінити вашу зубну щітку на більш м’яку і менш ворсисту.
  3. При гіпертрофічному і атрофічному гінгівіті: Після з’ясування причин появи захворювання проводитися чистка зубів від нальоту і каменів. Все лікування буде спиратися на прийом усіх заходів для усунення запального процесу. Може бути призначена операція з видалення гіпертрофованої тканини ясен. Проводиться вона під місцевою анестезією.

Стоматолог видаляє всі причини, які сприяють подразненню пародонту. Приписує масажі, для поліпшення кровообігу, та антисептичні препарати. Також, виписується курс вітамінів, який буде направлений на поліпшення роботи кровоносних судин.

Симптоми і причини

Лечение гингивита2.jpgПричинами виникнення цього захворювання можуть стати травма, опік, ріст зубів, патологія прикусу, нестача вітамінів, зниження імунітету, захворювання шлунково-кишкового тракту, інфекція.

Симптоми: набряклість ясен, почервоніння, кровоточивість, свербіння, неприємний запах з рота, слабкість, іноді підвищення температури.

У пацієнтів з гормональними змінами (вагітні, підлітки) захворювання може протікати у більш гострій формі.

Для кожного виду хвороби є своє індивідуальне лікування, яке оцінюється за 3-ма критеріями:

  1. Комплексність. При цій патології використовується цілий спектр процедур, як місцевих, так і загальних.
  2. Індивідуальність.
  3. Систематичність. Гінгівіт може мати хронічну форму і тому вимагає повноцінного терапевтичного курсу на будь-якій з стадій прояву.
  1. Гінгівіти – гостре або хронічне запалення ясен, від якого страждає близько 70% населення. Гінгівіт у дітей і дорослих зазвичай розвивається через погану гігієни порожнини рота.
  2. Гінгівіт у дітей виникає через погану гігієну порожнини рота, незбалансоване харчування та знижений імунітет. Дитячий гінгівіт викликає кровотечу і набряк ясен.

Лікування гінгівіту в Києві.

Рекомендовані
Показаний все місто. Показати ваш район?

Клініка естетичної стоматології бізнес

42
4 відгуку

Оксфорд Медікал (м. Лук'янівська) бізнес

28
21 відгук

Ортолайф преміум

28
28 відгуків

DD clinic (м. Вокзальна) преміум

24
54 відгуку

Донаре Віта бізнес

17
15 відгуків

Вам сподобалася стаття ?
Рейтинг статті
5
Оцінити
(716)
Використовуйте ваш обліковий запис на Facebook.com для входу на сайт.
Використовуйте ваш обліковий запис VKontakte.ru для входу на сайт.
Використовуйте ваш обліковий запис Google для входу на сайт.
Використовуйте ваш обліковий запис Мой Мир@Mail.ru для входу на сайт.